Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Najpiękniejsze chronografy

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy chroniacz - debeściak B):)

a.jpg

Chyba jeden z pierwszych modeli Rolexa, który mi się szczerze i autentycznie podoba.

No chyba, że generalnie "dorastam" do króla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy chroniacz - debeściak B):)

attachicon.gifa.jpg

 

Jest świetny, tylko po co tyle tych napisów, co to tablica ogłoszeniowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział,że Rolex jak "normalny inny" chrono....


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Delikatnie mówiąc średni ten Rolex.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie super ten Rolex pomimo, że nie jestem specjalnie entuzjastą zegarków z koroną na tarczy. Inna sprawa że Daytona to zawsze był zegarek który z oferty Rolka podobał mi się najbardziej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Łazowski

Hmm mimo wszystko Rolexy dalej do mnie nie przemawiają. Może po prostu potrzebuje jeszcze dojrzeć do tego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek Olszewski

Adriatica Chronograph A8204.2121CH - połączenie elegancji i oryginalnego designu z precyzją w szwajcarskim wydaniu... :rolleyes:

 

post-89266-0-68308500-1458332511_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek, w tytule wątku oprócz "chronografy" jest jeszcze drugie słowo kluczowe ;)


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek poszedł subiektywne po bandzie ,więc dla niego najpiękniejszy ;) ale chyba tylko dla .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Łazowski

Co prawda to nie jest mój typ ale jak to mówią są gusta i guściki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek Olszewski

Szanowni Koledzy, faktycznie nasze gusty mogą być diametralnie różne, ale każdy ma przecież prawo do posiadania własnego poczucia piękna, elegancji i harmonii... ;)

Ponadto cóż się niekiedy nie robi dla wywołania pewnych kontrowersji i w konsekwencji do "rozruszania" tematu... B)

W ramach samokrytyki przyznaję, że zamieściłem zdjęcie raczej średniej jakości, stąd może wynika taki, a nie inny Wasz odbiór zaprezentowanego czasomierza... :rolleyes:

 

Pozwolę sobie więc jeszcze zaprezentować profesjonalny wizerunek  zegarka, który może przekona Was, że zasługuje na zakwalifikowanie go do elitarnego grona najpiękniejszych chronografów: :)

 

post-89266-0-98474200-1458344764_thumb.jpg

Edytowane przez Jacek Olszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Łazowski

To niestety dalej nie moje gusta aczkolwiek zdjęcie o niebo lepsze. Nie wiem dlaczego ale mam wrażenie że na stylowym pasku zegarek trochę by jeszcze zyskał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temu zegarkowi nie pomogłoby nawet zdjęcie Karola Ulotnego ani Mariusza Mikołaja.

 

No ale jeśli naprawdę jest w Twoim typie to cóż... szanujemy to.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temu "zegarkowi" nic już nie pomoże...


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek Olszewski

W trosce o zachowanie tzw. politycznej poprawności nie będę dalej rozwijał wątku w kierunku określenia, w czyim konkretnie guście mógłby być zaprezentowany przeze mnie czasomierz....  :rolleyes:

 

Osobiście mam pewnego rodzaju "słabość" do określonego rodzaju wzornictwa zegarków, stąd może właśnie wynika fakt, że jako kandydata do miana najpiękniejszego chronografu wybrałem ten, a nie inny model... ;)

Edytowane przez Jacek Olszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o markę, bardziej o zasady jakimi ogólnie się kierujemy. Tutaj masz bardzo średni aby nie nazwać tego dosadniej werk. Do tego tarcza jest sztucznie powiększona z małym rozstawem totalizatorow. Stylistyka z lat 90tych i to ta kiepska bazująca na wzroście cen złota i zainteresowania się w owym czasie tym kolorem. Lata 90te to czad przemian i ludzi nowobogackich a co gorsza chcących tak wyglądać. Ten model choć jest nowszy ukazuje największy kicz tego okresu i choć może budzić nostalgiczne uczucia to zasadniczo jest i będzie raczej negatywnie postrzegany. Są piękne zegarki tej marki ale ten do nich nie należy, choć to rzecz gustu oczywiście...

Lubie klimaty dekadencji ale wszystko ma swoje granice.

Edytowane przez STARUSZEK

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adriatica Chronograph A8204.2121CH - połączenie elegancji i oryginalnego designu z precyzją w szwajcarskim wydaniu... :rolleyes: 

Mocno Cię poniosło. ;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adriatica zebrala pare niezlych wrzutek.....dolacze sie tez mi sie nie podoba, a zlota na sportowym zegarku moj nadgarstek nigdy nie uświadczy.

Jednak po to zegarkow jest taka roznorodność do wyboru zeby kazdy mogl znalesc cos dla siebie i mogl sie cieszyc

Ciekaw jestem z kolei jak zostanie potraktowane moje budżetowe Casio (EFR-536BK)...hmm.....zaryzykuje:

e989129747db02d800e2b182a0d3f061.jpg

1a60aa5ba801ea32e3c561914f8a0446.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Łazowski

Adriatica zebrala pare niezlych wrzutek.....dolacze sie tez mi sie nie podoba, a zlota na sportowym zegarku moj nadgarstek nigdy nie uświadczy.

Jednak po to zegarkow jest taka roznorodność do wyboru zeby kazdy mogl znalesc cos dla siebie i mogl sie cieszyc

Ciekaw jestem z kolei jak zostanie potraktowane moje budżetowe Casio (EFR-536BK)...hmm.....zaryzykuje:

Chyba nadszedł czas zamknąć ten wątek :) A tak na poważne to zegarek jest po prostu ładny. I tyle. Z założenia ten wątek miał pokazywać te najpiękniejsze do których wzdychamy, marzymy lub podziwiamy a ten Casio chyba sie do tego grona nie zalicza ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Piotr Łazowski
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, potraktujmy moj post jako ostrzezenie: jakich zegarkow tu nie pokazujemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Łazowski

Ja na Casio złego słowa nie powiem bo tam gdzie chodzę na siłownie 3/4 osób ma G-shocka na ręce :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek Olszewski

Nie chodzi o markę, bardziej o zasady jakimi ogólnie się kierujemy. Tutaj masz bardzo średni aby nie nazwać tego dosadniej werk. Do tego tarcza jest sztucznie powiększona z małym rozstawem totalizatorow. Stylistyka z lat 90tych i to ta kiepska bazująca na wzroście cen złota i zainteresowania się w owym czasie tym kolorem. Lata 90te to czad przemian i ludzi nowobogackich a co gorsza chcących tak wyglądać. Ten model choć jest nowszy ukazuje największy kicz tego okresu i choć może budzić nostalgiczne uczucia to zasadniczo jest i będzie raczej negatywnie postrzegany. Są piękne zegarki tej marki ale ten do nich nie należy, choć to rzecz gustu oczywiście...

Lubie klimaty dekadencji ale wszystko ma swoje granice.

 

Mocno Cię poniosło. ;)

 

Szanowni Koledzy, tak ja wcześniej napisałem, z rozmysłem zamieściłem takiego kandydata do grona najpiękniejszych chronografów, żeby wywołać kontrowersje z Waszej strony i przez to "rozruszać" przedmiotowy temat... :rolleyes:

 

Zgadzam się natomiast w zupełności z faktem, że doskonałość techniczna i oryginalność wzornictwa nie zawsze chodzi w parze z elegancją i tzw. dobrym gustem... ;)

 

Jednak, jak powyżej wspomniano, nostalgię za minionymi latami 90. XX wieku, może wywoływać nie tylko moda, czy muzyka, ale także "klimatyczne" czasomierze z tamtego okresu... B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując. Ten zegarek jest brzydki

Edytowane przez suqub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NonJedi_1.jpgJedi_10.jpg

 

siec

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się swoim,chyba, ładnym chrono

7314306f56ec.jpg

e149040ce57d.jpg

i taki jeszcze komplecik

abe4dc7e5927.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.