Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Najpiękniejsze chronografy

Rekomendowane odpowiedzi

W prostocie jest geniusz.

Mój typ to niedrogi, przepiękny, genialny w prostocie

Junghans Max Bill.

To prawda. Designy Junghansa są genialne w prostocie.

Również Meister chrono jest niczego sobie

 

 

po lewej Meister, po prawej Max Bill

Junghaus511_4-96487.jpg


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mauricelacroixlechronog.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

I jeszcze jeden, może nie najładniejszy, ale dosyć odważnie posłużono się kolorem łącząc go z klasyczną kopertą dzięki czemu przyjemnie powiało świeżością:

 

aerowatchpraesentierter.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak offtopowo:

 

Może zmieńmy tytuł tematu na polską pisownie bo taki zapis w odmianie jest delikatnie mówiąc śmieszny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako fan TH, mimo ze sobie bym nie kupil (bo wole klasyczne zegarki) to doceniam grand carrere ;)

 

grantag2-thumb.jpg

Edytowane przez mat_k

EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te z najwyższej "półki" to już chyba wszystkie są ;)

Więc może coś dla kontrastu.

Wg mnie najładniejszy kwarc jaki widziałem a przy okazji mojej ulubionej marki :)

post-33911-0-32447900-1329997620_thumb.jpg


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te z najwyższej "półki" to już chyba wszystkie są ;)

A własnie że nie.... brakuje najładniejszego ;-)

post-22361-0-92019600-1330011698_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja znowu nieco skromniejszy zegarek o swoistym uroku...

 

yNZDa.jpg

 

 

Źródło: http://forums.watchuseek.com (zjęcie ładniej niż moje pokazuje urok tego zegarka)

Edytowane przez shadow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten Buran...


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powyższy przykład cudowny :)

Też tak uważam [i to nie jest śmieszne] a VC ma jeszcze ładniejsze chronografy. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze temat zbacza na "wszystkie chronografy co sie podobaja" a nie na najpieknieszje :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak offtopowo:

 

Może zmieńmy tytuł tematu na polską pisownie bo taki zapis w odmianie jest delikatnie mówiąc śmieszny :)

Zrobione, teraz jest poprawnie. Chronography napisałem z przyzwyczajenia, jakoś tak mi się już w mózgownicy zakodowało :rolleyes:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje tutaj zdecydowanie tego zawodnika:

 

jlcd.jpg

 

Absolutnie genialny :rolleyes:

 

 

Marcin

Edytowane przez MasterFan

"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Absolutnie genialny :rolleyes: ...

Coś w tym jest :)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z nizszych polek to moze moja druga ulubiona marka (poniewaz mnie na nia stac :rolleyes:) ale akorat nie na ten model - chyba najdrozsza Certina:

wm_DS_1_Chrono_Automatic_Moonphase_Limited_Edition_89344159.jpg

Edytowane przez mat_k

EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze temat zbacza na "wszystkie chronografy co sie podobaja" a nie na najpieknieszje :P

A jak to sobie wyobrażażałeś?

Jakaś komisja ma oceniać urodę pokazywanych tu zegarków i po obradach stwierdzić, czy ten jest "naj" a tamten już nie? :P

Dla Carlita "naj" są zegarki które pokazał w pierwszym wątku, ktoś inny pokaże coś, co bardziej mu się podoba a "najpiękniejszych" będzie tyle, ilu piszących w tym wątku.

 

Zegarek który Ty uznasz za najpiękniejszy dla kogoś może wyglądać, delikatnie mówiąc, słabo :)

I odwrotnie.

O gustach i kolorach itd

Są oczywiście jakieś ogólne kanony urody ale w branży zegarkowej raczej się nie sprawdzają bo co i rusz pojawiają się istne stylistyczne potworki sprzedawane za małe i większe fortuny jak chociażby...

Albo nie...tu piszemy o tym, co jest piękne a nie o tym, od czego nas odrzuca :)

 

Dla mnie osobiście faworytami są od dawna Zenithy El Primero a ideałem ten, który rozpoczyna wątek

 

elprimerofoudroyantfeat.jpg elprimerofoudroyantside.jpg

 

Nie zmienia to faktu, że za jedne z najpiękniejszych zegarków z chronografem ever uważam też różne odmiany radzieckiej i postradzieckiej Strieły.

 

stre.jpg szt02.jpg

 

Chociaż nie tak drogie i nie tak dobrze wykonane to nieustannie mnie zachwycają :)

Edytowane przez Woytec60

Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za kształt koperty i styl i to, że prawie że niemożliwe jest abym spotkał kogoś na mieście kto będzie miał taki sam egzemplarz :P

med_gallery_3565_195_157871.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.