Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
bill.hasco

Zakupy na CreationWatches.com

Rekomendowane odpowiedzi

W większej części jest tak, że opierają się na tym co im CW podaje, ale nie jest to regułą co już przerabiałem kilkukrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugerując się opiniami z forum zdecydowałem się na zakup na CreationWatches.com. Zegarek kupiłem we wtorek rano i już leży na moim biurku! Całość zajęła łącznie 4 dni. Przesyłka DHLem.

 

Jako zawartość wpisano (w sumie zgodnie z prawdą): measuring instrument (Japan). Przy odbiorze 38zł dopłaty. Odprawa zrobiona przez DHL: kwota deklarowana w euro x kurs euro x 1.045 x 0.23.

W ogólnym rozrachunku 41% taniej niż najlepsza oferta jaką znalazłem na polskich stronach / sklepach.

 

Przesyłka dobrze opakowana, w środku zegarek w oryginalnym pudełku, międzynarodowa gwarancja i mnóstwo nylonowych 'zębatek' jako wypełnienie.

Nic tylko polecać!

 

post-96252-0-86927900-1495791463_thumb.jpg

post-96252-0-43020400-1495791464_thumb.jpg

post-96252-0-83947700-1495791533_thumb.jpg

post-96252-0-16598600-1495791534_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest teraz rabat 8% na Citizen, jeśli jest ktoś zainteresowany. Ja skorzystałem.

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zrealizował się mój kolejny zakup na CW. I znów moim zdaniem super. Skorzystałem z rabatu na Citizen. Cena zrobiła się b. Dobra. W poniedziałek zamówienie, w czwartek zegarek u mnie. Wartość przesyłki mocno zaniżona. Więc opłaty tylko VAT 130pln. Biorąc pod uwagę szybkość dostawy, darmowy DHL Expressu to nawet lepiej mi się tu kupuje jak na duty free Island. Paczka zapakowana tak jak kolega pokazał wcześniej. Oryginalne pudełko i wszystkie papiery.

Polecam

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Trochę odkopię temat. Mam upatrzony zegarek na creationwatches. Chciałem jedynie dopytać o płatność paypal. Czy niezbędne jest podanie karty czy można w jakiś sposób zrobić przelew na paypal? Generalnie podanie karty to nie jakiś duży problem ale tak gdzie nie muszę staram się nie podawać. I jeszcze pytanie czy przypadkiem nie ma ktoś kodu przyznającego upust w tymże sklepie?

Ps.

Zegarek kosztuje 217 USD. Czy na przesyłce podadzą taka kwotę czy zaniżoną?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Trochę odkopię temat. Mam upatrzony zegarek na creationwatches. Chciałem jedynie dopytać o płatność paypal. Czy niezbędne jest podanie karty czy można w jakiś sposób zrobić przelew na paypal? Generalnie podanie karty to nie jakiś duży problem ale tak gdzie nie muszę staram się nie podawać. I jeszcze pytanie czy przypadkiem nie ma ktoś kodu przyznającego upust w tymże sklepie?

Ps.

Zegarek kosztuje 217 USD. Czy na przesyłce podadzą taka kwotę czy zaniżoną?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Z tego co pamiętam jest opcja szybkiego doładowania konta PP przelewem. Kolega Krygo gdzieś podawała 5% kod zniżkowy, musisz poszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłem Orienta FFD0K002B z creationwatches z wysyłką DHL'em. Poprosiłem o zadeklarowanie wartości 25 USD, dam znać jak paczka przyjdzie odnośnie tego co i jak naliczono :)

 

Swoją drogą zdaje mi się że może to być to dość ciekawy zegarek

Edytowane przez Bikemaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugerując się opiniami z forum zdecydowałem się na zakup na CreationWatches.com. Zegarek kupiłem we wtorek rano i już leży na moim biurku! Całość zajęła łącznie 4 dni. Przesyłka DHLem.

 

Jako zawartość wpisano (w sumie zgodnie z prawdą): measuring instrument (Japan). Przy odbiorze 38zł dopłaty. Odprawa zrobiona przez DHL: kwota deklarowana w euro x kurs euro x 1.045 x 0.23.

W ogólnym rozrachunku 41% taniej niż najlepsza oferta jaką znalazłem na polskich stronach / sklepach.

 

Przesyłka dobrze opakowana, w środku zegarek w oryginalnym pudełku, międzynarodowa gwarancja i mnóstwo nylonowych 'zębatek' jako wypełnienie.

Nic tylko polecać!

Witam,

Przymierzam się do zakupu takiego czasomierza Seiko (nęci mnie wersja made in Japan - trochę droższa). Mam pytanie czy wybierać kuriera czy zwykłą przesyłkę, jak piszą na forum i ile wynosiła kwota deklarowana że wyszła dopłata tylko 38pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz czas to bierz wysyłkę pocztową. Nie masz, albo chcesz "zaryzykować" to bierz kuriera. ZAZWYCZAJ opłaty naliczają od deklaracji wartości 30-40 euro ok. 25% stąd takie, a nie inne kwoty do zapłaty, ale zdarza się też, że DHL zaraz po zakupie dopytuje się mailowo o wartość zakupu, więc płacisz od pełnej kwoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cło i VAT od kwoty w papierach. Ten sklep zawsze zaniza wartość i opłaty są do przyjęcia. Za to zegarek masz po 4 dniach w domku. W tym sklepie zawsze brałem DHL i byłem zadowolony

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem DHL i całkowitych opłat wyszło mi chyba 52 zł. Za sam zegarek zapłaciłem 789 zł. Całość wyszła zatem niecałe 850 zł. Za taka kwotę napewno nie do zdobycia w Polsce nawet używany a ja mam nowy od momentu zamówienia do założenia zegarka minęło 5 dni kalendarzowych. Skubany cieszy a dodatkowa świadomość oszczędności potęguje to uczucie!

87f6d847e0c4475cda831aaa38b4b513.jpg

7ee6f0f906bbbf6c37e470e6bbe05e6a.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 12 dniach od daty zakupu mój Orient FFD0K002B doleciał do mnie. Wysyłka DHL'em, Creation Watches zadeklarowało 25$ na przesyłce. DHL jednak zatrzymał paczkę na cle, zmuszony byłem dosłać komplet dokumentów więc czekam tylko na list z UC z kwotą do zapłaty obliczoną już od 165 USD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pech. Mi to się jeszcze nie zdarzyło

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem DHL i całkowitych opłat wyszło mi chyba 52 zł. Za sam zegarek zapłaciłem 789 zł. Całość wyszła zatem niecałe 850 zł. Za taka kwotę napewno nie do zdobycia w Polsce nawet używany a ja mam nowy od momentu zamówienia do założenia zegarka minęło 5 dni kalendarzowych. Skubany cieszy a dodatkowa świadomość oszczędności potęguje to uczucie!

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Co to za model i kiedy go kupowałeś? Bo właśnie tam w piątek kupiłem Orienta z fazami księżyca, ale nie jest tak ładny jak Twój. Z fazami był jedyny(chyba że źle szukałem), nie miałem więc wyboru.

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten Orient to w ogóle zegarek z fazami? Na moje oko jest to tarcza wskazująca dzień/noc a nie fazy księżyca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model to ET0T002S. Jestem zadowolony szczególnie, że w 5 dni użytkowania zrobił +3s

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model to ET0T002S. Jestem zadowolony szczególnie, że w 5 dni użytkowania zrobił +3s

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dziękuję, jak mój dotrze to mu się przyjrzę i jak nie spełni moich oczekiwań to pomyślę.....

Bo jak na razie to widziałem tylko zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co piszecie, bo dwa dni temu zamówiłem w CreationWatches Orienta i na pytanie czy mogą wysłać paczkę z zaniżoną wartością dostałem odpowiedź, że "niestety, ale nasze warunki transakcji nie pozwalają na wysłanie przesyłek z zaniżoną wartością". Wybrałem przesyłkę pocztą. Minęło dwa dni od zamówienia i na razie nic się nie dzieje. Tylko mam Order status: Registered Shipping

Edytowane przez InSuit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja o nic nie pytałem a wpisali 49 euro, mimo że mój koszt był 180.

U mnie mimo oclenia był po tygodniu. Vat policzyli od 180 bo UC zażyczył sobie skan przelewu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co piszecie, bo dwa dni temu zamówiłem w CreationWatches Orienta i na pytanie czy mogą wysłać paczkę z zaniżoną wartością dostałem odpowiedź, że "niestety, ale nasze warunki transakcji nie pozwalają na wysłanie przesyłek z zaniżoną wartością". Wybrałem przesyłkę pocztą. Minęło dwa dni od zamówienia i na razie nic się nie dzieje. Tylko mam Order status: Registered Shipping

Mi odpisali, że wychodzą na przeciw oczekiwaniom i rozumieją kłopoty celne. Jednak wartość przesyłki wybrali sami. Generalnie zanim mi odpisali to przesyłka była już w magazynach DHL.

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja o nic nie pytałem a wpisali 49 euro, mimo że mój koszt był 180.

U mnie mimo oclenia był po tygodniu. Vat policzyli od 180 bo UC zażyczył sobie skan przelewu.

Wybrałeś przesyłkę pocztą czy DHLem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co piszecie, bo dwa dni temu zamówiłem w CreationWatches Orienta i na pytanie czy mogą wysłać paczkę z zaniżoną wartością dostałem odpowiedź, że "niestety, ale nasze warunki transakcji nie pozwalają na wysłanie przesyłek z zaniżoną wartością". Wybrałem przesyłkę pocztą. Minęło dwa dni od zamówienia i na razie nic się nie dzieje. Tylko mam Order status: Registered Shipping

 

To jest temat tabu. Oni wiedzą jak wysłać, żeby było dobrze. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.