Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
bill.hasco

Zakupy na CreationWatches.com

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie,u mnie tak trzeci dzień. A tydzień od zakupu czekałem aż pojawi się taki status

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uspokoiłeś mnie, dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zakupiłem zegarek z USA na jomashop tylko taki był wybór przesyłki:

 Date of Shipment: 1/3/18

Carrier / Service: USPS Priority Mail Internationa

I do dzisiaj ani śladu, w tracking coś takiego. Nie wiem ile to jeszcze potrwa, może coś jest nie tak?


 

post-95887-0-47703000-1516193142.png

Edytowane przez tamburyno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im więcej pojawia się tutaj nowych wypowiedzi, tym bardziej zdaję sobie sprawę jaki błąd popełniłem wybierając "airmail". Lekcja cierpliwości :)

Znam ten ból, zamówiłem 02.01, a 06.01 dostałem tylko e-mail ze zmianą statusu na shipped. Wybrałem zwykłą przesyłkę pocztową i w podglądzie zamówienia mam – zdaje się – numer paczki, który jest bezużyteczny bo nie rozpoznaje go żaden system śledzenia paczek. Człowiek chciałby się nacieszyć nowym zegarkiem, a tu nie wiadomo nawet, ile to jeszcze potrwa.

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja historia zamówienia. Zamówienie złożone 27.11.2017, wysyłka airmail bez pudełka, kwota zadeklarowana 35$

-wysyłka 04,12,201 Singapur

-przyjęto w Polsce 2018-01-15 22:34 WER Warszawa

-przesyłka w transporcie 2018-01-15 22:39 (wg czasu na WER leżała tylko 5min)

-przygotowano do doręczenia 2018-01-17 10:03 UP Warszawa 91

-przekazano do doręczenia 2018-01-17 10:06 UP Warszawa 91

-awizo, przesyłka do odbioru w placówce 2018-01-17 14:28 UP Warszawa 91

-do odbioru w placówce 2018-01-17 17:44 UP Warszawa 91

Udało się bez opłat (vat, cło), Jednak jakby zatrzymali na cle to raczej bym poczekał trochę bo na liście przewozowym nie było mojego nr tel ani adresy email. Przesyłka szła 45 dni;(

Zegarek zapakowany w etui czerwonym obłożony folią bąbelkową i włożony do koperty foliowej format A3 złożonej na pół.

Ps

brz napisz do nich email i poproś nr listu przewozowego to co dostałeś to jest nr zamówienia. U mnie nr listu zaczynał się od RT...........SG

Edytowane przez olo72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olo72, ten mój numer ma dokładnie taki format, ale systemy singpostu i naszej poczty po prostu go nie widzą. Kojarzysz, od kiedy mniej więcej mogłeś śledzić przesyłkę i na jakiej stronie? Z wklejki wnioskuję, że to PP.

 

Dobiłeś mnie tym 45-dniowym transportem. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olo72, ten mój numer ma dokładnie taki format, ale systemy singpostu i naszej poczty po prostu go nie widzą. Kojarzysz, od kiedy mniej więcej mogłeś śledzić przesyłkę i na jakiej stronie? Z wklejki wnioskuję, że to PP.

 

Dobiłeś mnie tym 45-dniowym transportem. :)

W odpowiedzi na zapytanie o nr listu dostałem ten link http://www.singpost.com/, tutaj też było https://pl.trackitonline.ru/

na linku do Alliexpres też mi pokazywało https://alipaczka.pl/

Wydaje mi się z tym numerem u Ciebie, że wygenerowali tylko list i przesyłka jeszcze jest nie nadana. Ja do nich napisałem 11.12.2017 a zamówiłem 27.11.2017 żeby mi podali nr listu przewozowego wcześniej mi tylko wysłali nr zamówienia. Oczywiście bardzo przepraszali że nie dostałem nr listu. A paczkę nadali 04.12.2017

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam właśnie sprawdzam od kilku dni, ale system wciąż nie widzi paczki. No nic, trzeba poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek przyszedł mój z airmaila - 3 tygodnie i 2 dni od daty zamówienia (ze świętami po drodze). Zapakowany jak wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem cały temat i chciałem zapytać co w sytuacji Kiedy zegarek przyjdzie uszkodzony, albo zepsuje się na gwarancji. Mieszkam w uk, co w takiej sytuacji się robi? Skoro ten sklep nie jest oficjalnym dealerem, to skąd biorą te zegarki ? :) Teraz doczytałem na creationwatches, że dają 1 rok międzynarodowej gwarancji, a normalnie w sklepach jest 2 lata, wiec dla mnie jest coś nie tak. A i jeszcze jedno, ciekawi mnie, że w recenzjach na yt divera Seiko SNE437P1 mówią że luma ma kolor niebieski a na zdjęciu z CW luma jest zielona, ale to może potwierdzić ktoś kto ma ten zegarek :)


 


http://www.creationwatches.com/products/seiko-prospex-299/seiko-prospex-solar-divers-200m-sne437-sne437p1-sne437p-mens-watch-10420.html


Edytowane przez Fred123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, paczka ożyła dziś w systemie singpostu o 2:59. Jest postęp. Ciekawe, ile przy takim tempie zajmie transport. :)

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja też po jedenastu dniach w końcu ruszyła dhlem. Przewidywany termin dostawy to 23 styczeń więc jest dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

 

Historia moich zamówień w Creation.

 

1. zamówienie w dniu 13.11.2017 - wysyłka 21.11.2017 - WER Warszawa 3.12.2017 - Dostarczony (Katowice) 4.12.2017

 

2. zamówienia w dniu 12.12.2017 - wysyłka 28.12.2017 - WER Warszawa 14.01.2018 - Dostarczony (Katowice) 18.01.2017

 

3. zamówienia w dniu 12.12.2017 - wysyłka 28.12.2017 - WER Warszawa 14.01.2018 - Czekam aż ruszy dalej (Tychy)

 

Kolejne zamówienia w dniu 11.01.2018 kilka dni później jak to u nich nadano numer przesyłki ale nadal nie ma jej w SINGPOST.

 

 

Czyli przy wysyłce są dwie czarne dziury - jedna na początku bo faktycznie wysyłają po kilku-kilkunastu dniach. druga czarna dziura to WER Warszawa - jak widać dwie przesyłki w tym samych czasie -rejestracja w odstępie kilku minut zostały obsłużone w różny sposób.

 

Przesyłki bez pudelek. Obie dotychczas dostarczone bez dodatkowych opłat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, będę składał zamówienie w tym sklepie na Orient Envoy, pisałem do nich maila czy mogą wpisać na opakowaniu niższą kwotę, ale dostałem tylko odpowiedź że jeśli chodzi o cło i vat to jest to zależne od kraju kupującego. I mam jeszcze pytanie - czy wy wpisujecie podczas zamówienia w informacji do sprzedającego ile chcielibyście deklarowaną kwotę, np 35 $? Czy oni po prostu sami tak wystawiają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za odpowiedź, to już ostatnia kwestia - jest możliwość kupna u nich wybierając opcję "Proceed to standard checkout" omijając PayPala który nalicza sporą prowizję, tylko płacąc kartą w ten sposób jak to będzie wyglądać, po jakim kursie zostanie pobrana kwota? Wolałbym widzieć koncową kwotę w złotych do zapłaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież tam masz do wyboru opcje zapłaty. Obok PayPala masz normalny przelew, a kurs ustala Twój bank.


Tempus fugit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się skapil i płacił przez PayPal. Zawsze jakaś ochrona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za odpowiedź, to już ostatnia kwestia - jest możliwość kupna u nich wybierając opcję "Proceed to standard checkout" omijając PayPala który nalicza sporą prowizję, tylko płacąc kartą w ten sposób jak to będzie wyglądać, po jakim kursie zostanie pobrana kwota? Wolałbym widzieć koncową kwotę w złotych do zapłaty

 

Ze swojej strony proponuję płacić za pośrednictwem PayPal, ponieważ gdyby coś poszło nie tak wtedy PayPal odda pieniążki i masz spokojniejszą głowę, ja kiedyś robiłem błąd i płaciłem przez Przelewy24 (w innych, chińskich sklepach) i potem użerałem się ze sprzedawcą, bo nie chciał oddać pieniędzy a paczka nigdy na miejsce przeznaczenia nie dotarła, dlatego każdemu polecam PayPal, jeszcze nigdy mnie nie zawiódł, polecam sprawdzać sobie kurs przed zamówieniem jeśli jeszcze nie znasz tej strony to proszę uprzejmie link : https://kurs.alipaczka.pl/

PayPal ma dzisiaj całkiem dobry kurs :)

Edytowane przez Sikorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem cały temat i chciałem zapytać co w sytuacji Kiedy zegarek przyjdzie uszkodzony, albo zepsuje się na gwarancji. Mieszkam w uk, co w takiej sytuacji się robi? Skoro ten sklep nie jest oficjalnym dealerem, to skąd biorą te zegarki ? :) Teraz doczytałem na creationwatches, że dają 1 rok międzynarodowej gwarancji, a normalnie w sklepach jest 2 lata, wiec dla mnie jest coś nie tak. A i jeszcze jedno, ciekawi mnie, że w recenzjach na yt divera Seiko SNE437P1 mówią że luma ma kolor niebieski a na zdjęciu z CW luma jest zielona, ale to może potwierdzić ktoś kto ma ten zegarek :)

 

http://www.creationwatches.com/products/seiko-prospex-299/seiko-prospex-solar-divers-200m-sne437-sne437p1-sne437p-mens-watch-10420.html

Gwarancja na zakupy w PL to dwa lata.

Międzynarodowa to rok. Nic tu nie ma dziwnego.

W Polsce w Poljocie masz realizację gwarancji dla Orienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za odpowiedź, to już ostatnia kwestia - jest możliwość kupna u nich wybierając opcję "Proceed to standard checkout" omijając PayPala który nalicza sporą prowizję, tylko płacąc kartą w ten sposób jak to będzie wyglądać, po jakim kursie zostanie pobrana kwota? Wolałbym widzieć koncową kwotę w złotych do zapłaty

 

Jeśli płacisz kredytówką to kurs zależy od Twojego banku. Wpisujesz w google przykładowo „kurs euro pekao” albo „kurs usd ing” i masz odnośnik do aktualnej tabeli kursów odpowiedniego banku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli płacisz kredytówką to kurs zależy od Twojego banku. Wpisujesz w google przykładowo „kurs euro pekao” albo „kurs usd ing” i masz odnośnik do aktualnej tabeli kursów odpowiedniego banku.

Ja płaciłem kartą wcześniej zadzwoniłem do mBanku żeby zapytać po jakim kursie mi przeliczą. Powiedzieli, że kursy są na stronie i tam mogę sprawdzić ale będzie to około 3,65 po wpłacie wyszło, że przeliczyli po 3,77. Płacąc kartą dowiesz się dopiero po zdjęciu kwoty z salda w jakim będziesz miał przeliczniku. Tak było w moim przypadku. Co do deklaracji to napisałem email z prośbą o wysyłkę bez pudełka i wartością 45$. Jednak wydawało mi się, że to jest dużo i na drugi dzień napisałem 35$ i tyle wpisali dodatkowo zaznaczyli na liście "gift"

Tak jak wcześniej opisywałem wysyłka airmail szło 45 dni doszło bez opłat vat i cła

Edytowane przez olo72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej sobie konto walutowe otworzyć. Ustawiłem sobie kartę do konta w Paypalu w danej walucie, zadzwoniłem do nich (nie da się tego zrobić na swoim profilu online) żeby ustawili mi rozliczenie w danej walucie (defaltowo jest w pln cokolwiek by się nie ustawiło w paypal jest pln) i teraz jak robię zakupy to pobiera kwotę w walucie w jakiej kupiłem bez żadnego przewalutowania po kilka razy. Nie będę dawał się dymać. Bo kursy maja bandyckie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.