Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
bill.hasco

Zakupy na CreationWatches.com

Rekomendowane odpowiedzi

Odwracanie kota ogonem to się chyba nazywa

To proszę mnie zacytować. Napisałem, że ładnie sobie liczą za obsługę celną. Potwierdza to kolega Zbyszek swoim wpisem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się już dalej o to sprzeczać, wiadomo o co chodzi. Po prostu napisałeś to tak jakby od każdego czy w tym przypadku Ciebie mieli tyle policzyć. Napisałeś też o dopłacie 295zł (teoretycznie nie wiadomo za co) a nie o tym, że zapłaciłeś należny podatek Vat, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponowne zamówienie na CW, tym razem Seiko 5 dla dziewczyny.. ;). Mija siódmy dzień i dopiero mail o tym że nadali przesyłkę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też po 7 dniach dopiero pierwszy kontakt i info o nadaniu. Już myślałem, że o mnie zapomnieli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój zamówiony w sobotę w nad ranem, dziś już po odprawie. Może na stanie nie mieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że ja zamawiałem zwykłą pocztą, pewnie dlatego takie tempo. Albo tylko w sobotę realizują wysyłkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hej, mam pytanie.

Miał ktoś tak jak u mnie obecnie, że paczka od ponad 24h wcale się nie przemieściła? Sms z kontroli celnej już dostałem. W moim przypadku wyszło 35 zł i jak dotąd zero postępów na śledzeniu. post-102236-1520340031,3132_thumb.png

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Dande

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem lub rano paczka wyjdzie dalej.

 

Trzeba czekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kurier dotarł, od odprawy do dostarczenia minęło ok 24h. A cała przesyłka zmieściła się w 4 dniach. Naliczony VAT 23% i chyba 3 zł za przedstawienie od odprawy. Paczka była bardzo dobrze zabezpieczona.

 

post-103405-0-58210100-1520378333_thumb.jpg

Edytowane przez Mrcinn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czytając ten wątek było podniesione zrobienie kompedium. Postaram się je wykonać by podkleić je na początek wątku :D Dołączyłem do kolejnych zadowolonych z zakupu. Muszę przyznać, że pozytywna adrenalinka była w oczekiwaniu u małżonki i oczywiście u mnie :D Pierwsze koty za płoty :)

Jedyny minus, że automaty wciągają i po zakupach na CW zaczynam się bać :lol:

Edytowane przez arthorius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ten wątek. Tylko mi chodzi o trochę inne rozwiązanie. Będzie łopatologicznie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy aby na pewno to jest normalne? Z tego co czytałem to ludzie, którzy zamawiali kurierem zazwyczaj otrzymywali paczkę w okolicy 24h po kontroli celnej, a u mnie cały czas nic.

 

Dostałem wiadomość o kwocie 35 zł w poniedziałek rano i jak dotąd nic. Płatność mogę dokonać u kuriera, więc domyślam się że tu nie tu leży problem.

 

Co myślicie? 9feb0ab3dce222131c22465d07aecd6c.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kurierowi zegarek się po paru dniach znudzi to zapakuje i dostarczy :) Cierpliwości na pewno wszystko jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dante jak masz jakieś wątpliwości do dzwoń do kuriera a nie tutaj zawracasz głowę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesyłka jest nadal w oddziale Warszawy. Powinieneś mieć status o przekazaniu kurierowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dzwonił do nich. 2 razy już dzwoniłem, żeby przekazali mój nr kurierowi bo zazwyczaj jadą dostarczyć na ślepo wcześniej nie pytając czy ktoś odbierze paczkę. Obsługa bardzo pomocna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dzwonił do nich. 2 razy już dzwoniłem, żeby przekazali mój nr kurierowi bo zazwyczaj jadą dostarczyć na ślepo wcześniej nie pytając czy ktoś odbierze paczkę. Obsługa bardzo pomocna.

Dziś dzwoniłem i jutro już będzie. Nawet rano otrzymałem maila od Creationwatches.com, że DHL chce się ze mną skontaktować.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obserwować stronę , kody rabatowe się pojawiają co jakiś czas.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.