Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
bill.hasco

Zakupy na CreationWatches.com

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki @pawelb29.

 

Napisałem do CW maila z zapytaniem, dostałem szybką odp. że nie wiedzą czy i kiedy będzie ale żebym śledził stronę, więc jeszcze trochę się wstrzymam (mam tylko nadzieję, że Seiko, którego chciałem tam też kupić równie szybko nie zniknie).

Dlaczego nie zamówisz Seiko, a Ray'a jak będzie na stanie. Przesyłka jest, o ile się nie mylę, darmowa, a ryzyko podwyższonych opłat znacznie wyższe, jak dwa będą w jednej paczce.

 

BTW, doczekałem się po wieeelu dniach przesyłki z CW :)

 

39424964610_45a75f0f59_o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie zamówisz Seiko, a Ray'a jak będzie na stanie. Przesyłka jest, o ile się nie mylę, darmowa, a ryzyko podwyższonych opłat znacznie wyższe, jak dwa będą w jednej paczce.

 

BTW, doczekałem się po wieeelu dniach przesyłki z CW :)

 

 

Jaki to jest model konkretnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orient Triton RA-EL0003B00B.

Z tym, że oryginalnie jest na bransolecie. Z racji, że nie przepadam za bransoletami, od razu założyłem pasek.

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy długo? Zamawiałem w piątek i paczka w doręczeniu była już wczoraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie mięło sporo czasu, bo zamówiłem zwykłą pocztą. Gdybym wiedział, że to tyle potrwa, to bym wybrał przesyłkę kurierską, a tak minęły prawie dwa tygodnie zanim paczkę w ogóle wysłali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy zamówieniu miałem tylko dostępne „Expedited International Shipping”. Mam nadzieję, że to kurier.

Edytowane przez k_nemo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie mięło sporo czasu, bo zamówiłem zwykłą pocztą. Gdybym wiedział, że to tyle potrwa, to bym wybrał przesyłkę kurierską, a tak minęły prawie dwa tygodnie zanim paczkę w ogóle wysłali.

Standardowo to ok miesiąc oczekiwania.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek zakupiłem Hamiltona który przez długi czas miał status "Sold out", nagle pojawił się. Dzisiaj dostałem maila od CW, że niestety nie mają zegarka , że mogę sobie wybrać inny model lub zwrócą pieniądze i nie wiedzą kiedy będzie dostępny. Jestem wkurzony, nie ukrywam że poluję na niego sporo czasu. Wiem mógłbym kupić np. w Jomashop, ale tam pewne podatki od całości. :( :( :(

Edytowane przez Kapitanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygotuj się na zwrot kasy ale dopiero po 14 dniach. Bank dopiero wtedy odblokuje środki. Pozdrawiam

Edytowane przez Krzysiek82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było tak źle, we wtorek dostałem informację że nie ma zegarka, dzisiaj (piątek) zwrot kasy. Płatność była przez Pay Pal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś miał taki problem z Creationwatches? Zamówiłem zegarek w czwartek. W sobotę przyszedł mail z info, ze paczka wysłana i podali numer paczki DHL. Problem w tym, ze status w DHL jest cały czas taki sam i wyglada to jakby nie odebrał kurier paczki od nich lub oni nie dostarczyli do punktu wysyłek. Zwodzą mnie, piszą, ze procesują i ze wysłali ale nie przynosi to żadnego efektu.... poniżej zdjęcie z DHL od sobie statusu....

IMG_4442.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość desmaer

Spokojnie. Ja tak kiedyś miałem ponad tydzien

Tak jest, spokojnie poczekaj.

 

Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Państwa

 

Jako, że nie znam się praktycznie na zegarkach (miałem seiko 5 a' la link 1), a chciałbym kupić coś niezawodnego i ładnego. Proszę Was poraddźcie co z tego sklepu wybrać:

 

1. http://www.creationwatches.com/products/orient-automatic-288/orient-3-star-crystal-automatic-fab0000dw-mens-watch-13044.html

2. http://www.creationwatches.com/products/orient-automatic-288/orient-automatic-japan-made-diamond-accent-ev0j001b-mens-watch-12145.html

3. http://www.creationwatches.com/products/orient-automatic-288/orient-oyster-automatic-japan-made-sev0j006dh-mens-watch-12967.html

4. http://www.creationwatches.com/products/orient-automatic-288/orient-automatic-japan-made-sev0j005wh-mens-watch-12966.html

5. http://www.creationwatches.com/products/orient-automatic-288/orient-oyster-automatic-japan-made-sev0j004bh-mens-watch-12964.html

 

Podobno bywa problem z cłem i opłatami. Jak tego uniknąć a bynajmniej spróbować? Może posiadacie jakiś poradnik od przysłowiowego A do Z jak kupić by było to bezpieczne?

Będzie to mój pierwszy zakup za granicą i obawiam się niego.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płatność PayPal , wysyłka zwykła poczta ( wiąże sie to z dłuższym czasem oczekiwania ) .

Problemów z cłem i VAT nie ma , po prostu jak bedzie taka potrzeba to płacisz i tyle.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Państwa

Może posiadacie jakiś poradnik od przysłowiowego A do Z jak kupić by było to bezpieczne?

Będzie to mój pierwszy zakup za granicą i obawiam się niego.....

masz cały ten temat jako poradnik - poczytaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poświęcić 15 minut na przeczytanie całego tematu? Żartujesz!?

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie......

 

Wiem jak to wygląda, co najmniej niekulturalnie ale:

 

Przejrzenie różnych stron ze sklepami, poradami bywa "utrudnione" po obustronnej witrektomii przez schodzenie siatkówek. Nie mówię o tym by się chwalić czy zrobić wrażenie. I szczerze jest mi niezręcznie prosić kogokolwiek po łebkach. 

I nie dziwcie się także, po prostu dla niektórych kilkaset złotych to majątek.

 

Miłego dnia i przepraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że z reguły wszyscy tu wchodzą i zadają po raz tysięczny to samo pytanie zamiast przeczytać choćby pierwszy post i 5 ostatnich stron (a to zazwyczaj wszystko wyjaśnia). :)

 

Sprawę masz z grubsza opisaną w tym wątku – 6 stron wstecz, post na samym dole.

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/71113-zakupy-na-creationwatchescom/page-22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie......

 

Wiem jak to wygląda, co najmniej niekulturalnie ale:

 

Przejrzenie różnych stron ze sklepami, poradami bywa "utrudnione" po obustronnej witrektomii przez schodzenie siatkówek. Nie mówię o tym by się chwalić czy zrobić wrażenie. I szczerze jest mi niezręcznie prosić kogokolwiek po łebkach. 

I nie dziwcie się także, po prostu dla niektórych kilkaset złotych to majątek.

 

Miłego dnia i przepraszam

1. Płacisz jak chcesz czy to kartą czy PayPalem wyjdzie na to samo, różnica może być parę zł w zależności od przewalutowania

2. PP jest teoretycznie bezpieczniejszy, masz większą gwarancje że oddadzą Ci pieniądze 

3. Sposób przesyłki:

a. Zwykły kurier, czas oczekiwania może się różnić od sezonu, uśredniając około miesiąc. Małe ryzyko vatu, ale zawsze jakieś jest

b. DHL przesyłka około 5 dni, większe ryzyko vatu, ale niekoniecznie. Ja zawsze zamawiam DHL i średnia zatrzymywania paczki to 50%

4. Sklep sam zaniża wartość przesyłki, wpisuje na paczce zaniżone wartości zegarka, aby VAT był mniejszy, jeżeli jednak zatrzymają, musisz im wysłać potwierdzenie przelewu i płacisz vat od pełnej kwoty zegarka.

Edytowane przez Patrict12

Tempus fugit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKUJĘ za pomoc!!

 

Zamówiłem wg linku BRZ  przez pocztę.

Myślałem nad tańszym zegarkiem+kurier i cło najprawdopodobniej, czy droższy i później ewentualnie opłatami martwić.

Niestety trochę namieszałem i PayPal podał mój polski adres przez "ł" "ś" itp i stres jak diabli.

Łamaną angielszyzną napisałem prosząc o korektę podając bez naszej pisowni i o dziwo po paru godzinach mail z infem o aktualizacji i prośbą o potwierdzenie wyboru sposobu wysyłki! :-)

Oby wszystko się udało.

Wybrałem: http://www.creationwatches.com/products/orient-automatic-288/orient-automatic-japan-made-sev0j005wh-mens-watch-12966.html

 

Trzymajcie kciuki i jeszcze raz DZIĘKUJĘ !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrict12, w którym momencie DHL odzywa się w sprawie VATu i cła? Po dotarciu przesyłki do PL?

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.