Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
bill.hasco

Zakupy na CreationWatches.com

Rekomendowane odpowiedzi

.

To też jakieś rozwiązanie

Edytowane przez abir

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Sklep Watcheszon.com nie bawi się w ściemnianie, że zaniża wartości przesyłek, tylko daje oficjalnie na swojej stronie dwie opcje przy zamówieniu:

 

- Add Seiko Box + USD3.00
- Do not add box - Declare parcel as Repair watch with value less than USD50.00
 
;)

Zamówiłem kiedyś u nich Seiko Skx 007, wybrałem tę ""czerwoną" opcję i przyszedł w pudełku :o ale nic się nie stało ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, ponieważ 1 raz bedę robiła zakupy na CW. Wcześniej tylko w dutyfreeislandshop kupowałam zegarek.

 

1. Czy w CW można założyć konto klienta i tam monitorować zakupy, przesyłkę, itp.?

Nigdzie nie mogę znaleźć takiej opcji na stronie sklepu.

 

2. W czym lepiej sie opłaca robić tam zakupy w euro czy dolarach?

 Przy płatności z PAYPAL zwykłej - nie z karty?

 

Z góry dziekuję za wszelką pomoc.

Edytowane przez Lazur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz na maila link do trackingu DPD, żadne konta nie są potrzebne. Ja zawsze płacę w USD. Nie robiłem porównań, ale chyba nie ma różnicy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto postarać się o kartę Revolut (to nie reklama tylko wynik doświadczenia płynącego z użytkowania), płaci się wtedy bez spreadu, bywa że sporą kwotę można zaoszczędzić. 


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwo można porównać kursy w PayPal (szczegóły -> zarządzanie walutami -> przeliczenie płatności). Mi najkorzystniej wychodziło zawsze w USD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim serdecznie za pomoc.

Zakupiłam takie oto cudenko   :wub:  

 

 

Za jedyne 550,67 PLN = 143,00 USD 

Dzisiaj jest kod rabatowy CLEAR 10%.

A cena w Polsce 1170 zł.

Nawet jeśli zapłacę pełne opłaty celne jakieś 150 zł. to i tak CW wymiata. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny. :)  Te błyskotki, automacik 38mm, niby WR100 ale koronka zakręcana, ciekawy. Masz IMO realne szanse uniknąć opłat, mieścisz się w 150 ojro.


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny. :)  Te błyskotki, automacik 38mm, niby WR100 ale koronka zakręcana, ciekawy. Masz IMO realne szanse uniknąć opłat, mieścisz się w 150 ojro.

 

Te niby Wr 100 to mi tak naprawde do niczego. W skórzanym pasku nawet prysznica brać nie bedę. A w granacie na branzolecie nie produkują. Wolałabym szafir zamiast tej setki. 

No, ale cóż czlowiek kupuje to co jest. W ogóle w damskich to bida jest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się i noś męskie. Skoro kiedyś standardem męskim było 36-38mm, a teraz 42-44,to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby płeć piękna nosiła 40mm. A w tym rozmiarze jest mnóstwo pięknych zegarków, które śmiało mogą być i unisex ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale panowie mam nadzieję że wiecie że creationwatches ma konto na brytyjskim e-bay i wysyłają rowniez zegarki z Irlandii bez cła i vatu? Ceny są delikatnie wyższe a przy finalizacji nalicza się 8% rabat. Nie ma sensu zamawiać z Singapuru. Sprawdzalem kilka orient starów i cena była ta sama a nie ma opcji na VAT. MoE trzeba by było ta informację przypiąć. Tu pytanie do adminów.

 

Załączam link

 

https://m.ebay.co.uk/sch/i.html?isRefine=true&sid=cw_timeuk&isRefine=true&_mwBanner=1&_pgn=2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zero odpowiedzi na wpisanie creationwatches w e-Bay.Jest taki sprzedawca o niku cw timeuk z Irlandi.Może to cw to skrót od Creation.

Edytowane przez leks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zero odpowiedzi na wpisanie creationwatches w e-Bay.Jest taki sprzedawca o niku cw timeuk z Irlandi.Może to cw to skrót od Creation.

Masz link w poście wyżej, to po co kombinujesz? 


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

creation watches ma sklep na ebay. jak będziesz na ich stronie na samym dole jest link do ebaya. jednak wszystkie ich zegarki mają lokalizację singapur. więc nie ma róznicy


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten link jest do pustej strony.Oto zrzut

post-104583-0-97313200-1532870834_thumb.png

Edytowane przez leks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz link w poście wyżej, to po co kombinujesz? 

w tym linku nic nie ma


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym linku nic nie ma

Jak nic, jak jest tam sklep co ma w tej chwili 2079 przedmiotów na sprzedaż?

 

post-94542-0-66398100-1532871161_thumb.png

 

 

creation watches ma sklep na ebay. jak będziesz na ich stronie na samym dole jest link do ebaya. jednak wszystkie ich zegarki mają lokalizację singapur. więc nie ma róznicy

 

To może mamy jakieś inne internety, bo jak ja wejdę w aukcję: https://www.ebay.co.uk/itm/Citizen-Eco-Drive-Promaster-Marine-Divers-200M-BN0150-10E-Mens-Watch/142876957914?epid=1851448193&hash=item2144215cda%3Ag%3AFzsAAOSwURlbGhLC&_mwBanner=1&_pgn=2&rt=nc

 

to widzę zapis:

 

Item location: Ireland, Ireland

Postage to: Worldwide

Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@4palce twoja strona to inna niż moja.Zobacz po lewej ja nie mam możliwości zaznaczenia location.

Edytowane przez leks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twój link działa. 

link kolegi Boniek88 nie działa. widzę to samo co kolega leks na print scr


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale panowie mam nadzieję że wiecie że creationwatches ma konto na brytyjskim e-bay i wysyłają rowniez zegarki z Irlandii bez cła i vatu? Ceny są delikatnie wyższe a przy finalizacji nalicza się 8% rabat. Nie ma sensu zamawiać z Singapuru. Sprawdzalem kilka orient starów i cena była ta sama a nie ma opcji na VAT. MoE trzeba by było ta informację przypiąć. Tu pytanie do adminów.

 

Załączam link

 

https://m.ebay.co.uk/sch/i.html?isRefine=true&sid=cw_timeuk&isRefine=true&_mwBanner=1&_pgn=2

 

Wchodzę z linka podanego przez Boniek88 jw.  


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście, ten sklep to chyba będzie creationwatches tylko na wyspach


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będę miał chwilę to napiszę im zapytanie czy oby na pewno są CW. Zdjęcia na to wskazuje. Info wygrzebałem. Na jednej z grup na FB

Nie idzie napisać bez konta eBay a ja go nie mam. Może im ktoś wysłać zapytanie czy są CW? Tak dla pewności. Z komentow widzę że jest legitnie ale warto sprawdzić u źródła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W szczegółach sprzedawcy dane a te należą do CW co by potwierdzało "powiązanie":

 

Business details

 

Business name:REDSOL PTE LTD

First name:Jason

Last name:C

Address:P O Box 30
Macpherson Road Post Office
Singapore
913401
Singapore
Edytowane przez arunioG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz robię w tym sklepie zakupy i już mam dość.

W dutyfreeislandshop takich problemów nie ma.

 

W sobotę zrobiłam zakupy.

Przy przedmiocie pisało, ze  wysyłka darmowa DHL. Zaznaczyłam to co było.

 

A teraz wypisują do mnie jakieś głupoty i pytają Jaką wysyłkę wybrałam?

Muszę na tę wiadomość odpisywać czy nie?

Jeśli tak, to co mam im napisać?

Myślałam, ze skoro kupiłam i zapłaciłam to szybko wyślą tym DHL

A Oni  chca zyskać na czasie czy jak?

 

Hi xxxx

Order No: xxxxxx

Thank you for the order. Can you please confirm us, which shipping method you have selected while placing an order?
If you have any questions feel free to ask me.

Best regards,
Raul

Edytowane przez Lazur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.