Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
bill.hasco

Zakupy na CreationWatches.com

Rekomendowane odpowiedzi

Zamawiałem od nich już kilka razy i list był u mnie średnio po 2 tygodniach od wysłania. Zamówiłem zegarek Seiko i nie można było zapłacić PayPal tylko kartą, także ciekawe jak będzie z ewentualnym zwrotem pieniędzy gdyby coś się stało z listem. Odpisali, że wysłali zapytanie do SingPost i jak się czegoś dowiedzą to mnie poinformują.

 

Ja też nigdy nie narzekałem na CW, brałem zawsze SG, prawie zawsze Seiko. Ale brak Pay Pal skomplikował interesy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie czy seiko snzh 53j jeszcze będzie dostępny? Czy np juz zaprzestano jego produkcji ?

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Dostępny np. tu: https://www.a-watches.com/snzh53J1

albo tu: https://www.skywatches.com.sg/reviews/seiko-5-sports-mens-automatic-blue-dial-diver-watch-snzh53j1-snzh53.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

podepnę się. Kupował ktoś  w sklepie dutyfreeislandshop.com ? Mają ubezpieczenie od Vat, ale koszt tego ubezpieczenia, z tego co liczyłem, wychodzi tyle samo a nawet więcej niż VAT. Tak mi się średnio taka kalkulacja podoba. Szkoda, że nie ma "priority line" jak w gearbest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mietekżul

Ale wiesz, że VAT liczą Ci od wartości produktu... skoro skalkulowałeś, że Ci się nie opłaca "ubezpieczenie od Vat" to nie bierz go albo weź droższy zegarek :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, że VAT liczą Ci od wartości produktu... skoro skalkulowałeś, że Ci się nie opłaca "ubezpieczenie od Vat" to nie bierz go albo weź droższy zegarek :D

 

Wiem, kwota ubezpieczenia jest stała, niezależnie od wartości zegarka. Opłaca się przy droższych. Przy moim budżecie i celowaniu w seiko 5 lub orient symphony opłacalność mała. Chyba, że szybciej dochodzi i stresu mniej. 

Edytowane przez okciuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

51290634_552066958629403_687847707615690

 

 

 

Chyba spór oraz blokowanie kasy przez paypala troche ich pogonił i nagle paczka znajduje sie w polsce,  a jak u was ruszyło sie cos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też to szło strasznie długo, miesiąc od zamówienia otrzymałem obie paczki. Jednak brak VATU rekompensuje tak długi czas oczekiwania. Niestety nie są tak ładne jak Orient Bambino z atramentową tarczą. e8cc7cb8b8444fcfff53138d10e6fead.jpg01572690c8a68eb093358fe413941b00.jpg0931afafd7723b29c263cf652a806c32.jpg1959409535de4bb03944370d628c6c8f.jpg

 

Wysłane z mojego Z2 Pro przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Yaser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten czarny nawet nawet :)

Czarny tak, a w kwestii białego, nigdy nie byłem fanem cyferek na tarczy. Myślę jednak, że się przyzwyczaję, szczególnie że kupiłem go do bardziej oficjalnych strojów niż na codzień.

 

 

 

Jaki to model ten czarny seiko? Ile wyszło?

Czarny - 95$ (~360 zł)

https://www.creationwatches.com/products/seiko-quartz-262/seiko-neo-classic-quartz-sapphire-100m-sgeh49-sgeh49p1-sgeh49p-mens-watch-7835.html

 

Biały - 77$ (~290 zł)

https://www.creationwatches.com/products/seiko-quartz-262/seiko-sapphire-quartz-sgeh69-sgeh69p1-sgeh69p-mens-watch-10579.html

 

Wysłane z mojego Z2 Pro przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Yaser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba spór oraz blokowanie kasy przez paypala troche ich pogonił i nagle paczka znajduje sie w polsce,  a jak u was ruszyło sie cos?

naprawdę sądzisz, że spór i blokowanie kasy miało wpływ na pocztę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mietekżul

No i niestety wpadł u mnie VAT???? do tego obsługa pocztowa za 17,9 zł. Mogłem zamówić kurierem miałbym pudełko oryginalne i jeszcze byłoby taniej o te 17,9 zl ???? dostawa w 25 dni w tym tydzień na WER na cle.

post-63311-0-65019700-1548830025_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej i jak to jest z tymi opłatami? Kiedyś coś słyszałem że jeśli zegarka nie zamówimy kurierem to jest szansa że nikt się nie przyczepi o zapłatę vatu i cła. Jak to jest z tym teraz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej i jak to jest z tymi opłatami? Kiedyś coś słyszałem że jeśli zegarka nie zamówimy kurierem to jest szansa że nikt się nie przyczepi o zapłatę vatu i cła. Jak to jest z tym teraz ?

Nie, że coś, ale wystarczyło poczytać kilka poprzednich stron i dowiedziałbyś sie wszystko co potrzebujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że wróciła opcja płatności PayPalem za Seiko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może i ja podzielę się swoim doświadczeniem. Wybór padł na Orient star SDK05004K. Jak to zawsze u mnie 2 tygodnie dumania czy kolejny zegarek to odpowiedni wydatek ale w końcu się przemogłem ;-)

 

Pyk zamówiony przez Paypal z podpiętą kartą Revolt co by taniej wyszło. Zamówiony 14 stycznia. Odezwał się we mnie sknerus ryzykant, więc zamówienie bez pudełka, pocztą. W związku z brakiem numeru przesyłki do śledzenia, mail do sklepu z ponagleniem. Szybko odpisali, numer podali, elegancko.

 

Codzienne sprawdzanie czy status się zmienił i nic. W końcu po 10 dniach się ruszyło i informacja, że coś czeka na mnie na poczcie. Myślałem, że jak nic wezwanie do zapłaty ale jednak opatrzność czuwała i udało się maleństwu prześlizgnąć :-) Zegarek na szczęście w stanie idealnym (ostatnio czytałem, że komuś przyszedł delikatnie poobijany zegarek.

 

W skrócie, super czasomierz, w super cenie i szybciej niż się spodziewałem :-)


Hej i jak to jest z tymi opłatami? Kiedyś coś słyszałem że jeśli zegarka nie zamówimy kurierem to jest szansa że nikt się nie przyczepi o zapłatę vatu i cła. Jak to jest z tym teraz ?

W skrócie jest szansa jak u mnie, że nie wpadnie. Lepiej obstawiać, że przyjdzie zapłacić i się pozytywnie zaskoczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję udanego, bezcłowego zakupu zegarka :) A mógłbyś opowiedzieć jak on był zapakowany? Czy skoro jest bez oryginalnego pudełka to nie ma ryzyka, że coś przyjdzie uszkodzone? Sam też wspominasz o historii z poobijanym zegarkiem, nie bałeś się? Ja mam trochę ograniczone zaufanie do kurierów itd. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję udanego, bezcłowego zakupu zegarka :) A mógłbyś opowiedzieć jak on był zapakowany? Czy skoro jest bez oryginalnego pudełka to nie ma ryzyka, że coś przyjdzie uszkodzone? Sam też wspominasz o historii z poobijanym zegarkiem, nie bałeś się? Ja mam trochę ograniczone zaufanie do kurierów itd. 

 

To może ja, bo również niedawno odebrałem paczkę. Zegarek przychodzi zapakowany w następujący sposób - koperta bąbelkowa, w środku koperty jeszcze trochę folii bąbelkowej w którą jest owinięte etui z zegarkiem (etui to coś w stylu koperty, tyle że wykonanej ze "sztucznego zamszu", dość twardego). Sam zegarek dodatkowo jeszcze w cienkiej folii. Moim zdaniem, szansa na uszkodzenie jest marginalna.

Natomiast też widziałem ten przypadek z porysowaną kopertą (co na pewno nie stało się w transporcie, tylko taki spakowali) i sam otwierając swoją paczkę po prostu nagrywałem telefonem filmik.

 

Edit: Widzę, że kolega wyżej był szybszy i też nagrywał otwieranie ;)

Edytowane przez whst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie teraz osobiście skłaniałbym się do zakupu z wysyłką kurierem - wiem, że opłaty, ale jednak paczka przychodzi dużo szybciej i bezpieczniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno też dotarł do mnie pierwszy zegarek z CW. Zapakowany w czerwony zamsz. Co ciekawe najpierw trafił na kontrolę celną w WER Warszawa, później to samo w WER Pruszcz Gdański, a mimo to bez dodatkowych kosztów się obyło :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki tam do uzupełnienia kolekcji z ori paskiem i ode mnie...

 

Wyslany w poniedziałek tydzień temu, dziś u mnie ale wczoraj juz listonosz próbował dostarczyć. Wiec wynik dobry. cd9d955d3bd7186ece2499d24dd3d358.jpg8e637df1106d0d30fcd95ce2dcfe1f64.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po jakim czasie od otrzymania numeru nadania Singapore Post w zakładce track order na stronie CW można śledzić tracking przesyłki? Czy dopiero jak przesyłka wejdzie do Polski czy wcześniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.