Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
bill.hasco

Zakupy na CreationWatches.com

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczymy jak to będzie. W poniedziałek paczka ma być już u mnie, w UK.

Póki co, ostatni skan to Singapur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal polecam branie kurierem. Zero problemów, bardzo szybka przesyłka. Zegarek zamówiony w poniedziałek około 23:00 (ubiegłego tygodnia), był u mnie w czwartek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem DHL em. Zamówione w poniedziałek o 11.00 przed południem. Ostatni skan dziś (czwartek) 7.51 Singapur. Paczka ma dotrzeć w poniedziałek. Ze spokojem czekam, bo nie pali mi się pod nogami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie mamy co licxzyć na zniesienie opłat, a z tego co zauważyłem, system celny jest coraz szczelniejszy. Ciekawe, jak to wpłynie na ceny zegarków w ogóle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem rekord szybkości  -zamówienie w piątek ok 22:20, w poniedziałek o 7:01 sms z DHL z info i kwotą do zapłacenia. Kurier kilka godzin później dzwonił (ok 10:30) że jest z przesyłka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyszedł. Niecałe cztery doby.

Ogólnie jestem zadowolony.

Też nad nim myślałem... Ale ten 7s26 mnie zastanawiał

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, mechanizm ma swoje słabsze strony, jak brak stop sekundy i możliwości dokręcania koronką, ale da się z tym żyć. Dla mnie wygląd przeważył. To była miłość od pierwszego wejrzenia.

Jedyne na co trochę narzekam, to wielkość. Zegarek, moim zdaniem oczywiście, jest o te 2mm za mały. Na moim 17,5cm nadgarstku, wygląda trochę jakbym miał damski zegarek. Może dlatego, że wcześniej miałem 44mm i się przyzwyczaiłem, a może po prostu powinien być większy.

Pewnie dlatego ludzie polecają SKXy na bransolecie, bo wówczas zegarek wydaje się optycznie większy.

Tak czy owak z zakupu jestem zadowolony, ze sklepu tym bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, mechanizm ma swoje słabsze strony, jak brak stop sekundy i możliwości dokręcania koronką, ale da się z tym żyć. Dla mnie wygląd przeważył. To była miłość od pierwszego wejrzenia.

Jedyne na co trochę narzekam, to wielkość. Zegarek, moim zdaniem oczywiście, jest o te 2mm za mały. Na moim 17,5cm nadgarstku, wygląda trochę jakbym miał damski zegarek. Może dlatego, że wcześniej miałem 44mm i się przyzwyczaiłem, a może po prostu powinien być większy.

Pewnie dlatego ludzie polecają SKXy na bransolecie, bo wówczas zegarek wydaje się optycznie większy.

Tak czy owak z zakupu jestem zadowolony, ze sklepu tym bardziej.

Mam na 7s36 SNZH53J a to ta sama rodzina.

 

A jaka tam wielkosc koperty?

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, mechanizm ma swoje słabsze strony, jak brak stop sekundy i możliwości dokręcania koronką, ale da się z tym żyć. Dla mnie wygląd przeważył. To była miłość od pierwszego wejrzenia.

Jedyne na co trochę narzekam, to wielkość. Zegarek, moim zdaniem oczywiście, jest o te 2mm za mały. Na moim 17,5cm nadgarstku, wygląda trochę jakbym miał damski zegarek. Może dlatego, że wcześniej miałem 44mm i się przyzwyczaiłem, a może po prostu powinien być większy.

Pewnie dlatego ludzie polecają SKXy na bransolecie, bo wówczas zegarek wydaje się optycznie większy.

Tak czy owak z zakupu jestem zadowolony, ze sklepu tym bardziej.

Zegarek na Twoim nadgarstku nie wygląda na mały, jest wręcz przeciwnie  ;)

Nie wiem jak mogłeś nosić 44 mm.  :P

Naprawdę musimy się wszyscy ogarnąć z tymi wielkościami bo niektóre zegarki na nadgarstkach wyglądają komicznie, wystarczy wejść w temat jakie G masz na ręku  ^_^

Gratuluję i na pewno nie jest mały  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek na Twoim nadgarstku nie wygląda na mały, jest wręcz przeciwnie ;)

Nie wiem jak mogłeś nosić 44 mm.

Naprawdę musimy się wszyscy ogarnąć z tymi wielkościami bo niektóre zegarki na nadgarstkach wyglądają komicznie, wystarczy wejść w temat jakie G masz na ręku ^_^

Gratuluję i na pewno nie jest mały :)

Tak wygląda z normalnej perspektywy. Na zdjęciach robionych z bliska wielkość zegarka jest zawsze przeklamana. 57cf92b3996c9cd839d02bc5bcf62acd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie należy do największych. Mam Majtka od Citizena, który jest podobnej wielkości i też wydaje mi się lekko przymały. Jednak MZ zbyt duży zegarek wygląda znacznie gorzej od lekko za małego; wręcz komicznie, jak zauważył Tomaliusz. Ja ostatnimi czasy zaczynam również doceniać mniejsze zegarki. Wczoraj po kilku dniach noszenia zegarka z kopertą ok. 40mm założyłem Casio GD-350 i czułem się, jakbym miał cegłę do nadgarstka przywiązaną - no może nie cegłę, bo ciężar nie ten, ale dajmy na ten przykład kawałek styropianu wielkości cegłówki ;)

 

Wygoda noszenia małego zegarka i zniwelowane ryzyko spotkania z futryną przekonały mnie, że "małe jest piękne". A godzinę i tak się sprawdza na telefonie, lub wyświetlaczu w samochodzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nomos

Dla mnie skx jest mniej wygodny w noszeniu niż Tuńczyk lub Monster. Ale faktycznie mniejsze zegarki maja swój urok. Teraz leci do mnie SNK803 z tego sklepu. Szkoda że przy zakupie za 70$ nie można brać opcji kuriera :/. Jestem ciekaw czy przejście z 48 mm na 37 mm będzie miało dla mnie jakiekolwiek znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda z normalnej perspektywy. Na zdjęciach robionych z bliska wielkość zegarka jest zawsze przeklamana.

Przymierzałem się kiedyś do Raya i miałem dokładnie to samo wrażenie... Dopiero Mako XL leżał ok, ale Mako to nie Ray :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką drogą poczta polska informuje o konieczności zapłaty cła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nomos

dostajesz list polecony z wyjaśnieniem co musisz dalej robić.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nomos

Pierwsze zakupy w tym sklepie uważam za udane. Wszystko trwało 2 tygodnie, zegarek przyszedł z zamszowym etui i pudełkiem do złożenia . SNK803 za 250 pln to strzał w 10.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Airmail czy DHL?

Airmail

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super! Mój utknął w WER Warszawa (już 3dni), ale nie tracę nadziei :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nomos

Super! Mój utknął w WER Warszawa (już 3dni), ale nie tracę nadziei :D

Zadzwon na infolinie i zapytaj czy jest w drodze czy na wer. Czasem te statusy szwankują na stronie.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooooo dzięki za hint. A jaka infolinia? Poczty polskiej czy jest jakaś inna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooooo dzięki za hint. A jaka infolinia? Poczty polskiej czy jest jakaś inna?

Najlepiej na 112, oni wiedzą wszystko i szybko działają :P:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nomos

Tak zwykła infolinia poczty polskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.