Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
bill.hasco

Zakupy na CreationWatches.com

Rekomendowane odpowiedzi

Jak długo Urząd celny może przetrzymywać paczkę? U mnie już 9 dni :( dzwonię i dzwonię, ale to jak zabawa w głuchy telefon...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nomos

Ale nie dostałes listu co masz zrobić? czy tyle czekasz po wysłaniu do nich dokumentów zakupu?

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam listu ani żadnej informacji. Jedyne co mam to status na alipaczce - Zatrzymanie w cle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nomos

Ja bym uderzył na poczte zobaczył czy nie ma awizo z poleconym z UC.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nomos

Jakie są działające aktualne kody rabatowe do tego sklepu? Najlepiej do działajace do modeli skx.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nomos

dobre pytanie :)

Napisz do nich maila i dostaniesz indywidualny kod.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nomos

Zamówiony w piątek, wczoraj paczka była w Łodzi. DHL się dobrze spisał :)2153ac8e6a9f02fc5ab0281f435ff4c5.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Nomos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie czy rodzaj paczki w tym wypadku list polecony jest np dłużej na cle niz byłby to np EMS?

Jak tylko zobaczylem ze zatrzymali na cle to od razu puściłem im maila (bo na ich pocztę to nie ma co czekać) wszystkie screeny itd

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko zobaczylem ze zatrzymali na cle to od razu puściłem im maila (bo na ich pocztę to nie ma co czekać) wszystkie screeny itd

Chyba niepotrzebnie, bo miałem kiedyś "zatrzymany na cle" i chwilę później "zwolniony" i dotarł bez niespodzianek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba niepotrzebnie, bo miałem kiedyś "zatrzymany na cle" i chwilę później "zwolniony" i dotarł bez niespodzianek.

Z Zabrza?

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

W sumie zagalopowalem się i dwa zegarki do jednego zamowienia poszły... pewnie dlatego zatrzymali...

 

Aale mam pewbe doświadczenia z racji ze zamowien z CW i sky mialem. Moge się podzielic tym co zaobserwowalem. Otoz zamowienia z weekendu (pt sob nd czasu pl) wszystkie wyslane były w środę tyg nastepnego. W czwartek wer warszawa i zwykle dostawa w poniedziałek bez cla itd.

 

Aaale zamówienie w srodku tyg skutkowało wysyłaniem w poniedziałek czasu pl i pokazaniem sie w Polsce w środę i tragily na cło.

 

 

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę trochę temat i podzielę się swoimi doświadczeniami. Dodam że to mój pierwszy zakup z CW. Zamówienie 100% cebula;) wysyłka airmail i 5% rabatu(kod:CA31E, sprawdziłem i dziś jeszcze działa) W Pn rano 15.04.19' złożenie zamówienia, 18.04.19' Wysyłka z Singapuru. 20.04.19'Info z SP że przesyłka jest w Polsce. 23.04.19' WER Warszawa. 24.04.19' WER Łódz, Piotrków i u mnie :) Nie miałem żadnej informacji z celnego. Poczcie polskiej zdarza się czasem wypadek przy pracy i dostarczy coś w miarę sprawnie. Co do CW mam tylko jedno zastrzeżenie a mianowicie nie otrzymałem meila z info o wysyłce i numerem zamówienia ale można to sprawdzić na ich stronie. Zamówiłem skx007 dotarł cały w etui i folii bąbelkowej a wraz z nim pudełko do złożenia. Ogólnie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie było podobnie, zamówiony SNZG z wysyłką pocztową 14.04, dziś 24.04 dotarł do mnie do Łodzi. Również nie dostałem maila z potwierdzeniem nadania, napisałem do nich po tygodniu i przysłali numer tracking, wtedy zegarek był już w Warszawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem dopiero po tygodniu z pytaniem czy wogóle wysłali a tu na trackingu WER Warszawa i była niespodzianka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno, czy ktoś z Was dostał fakturę, rachunek do zakupu, czy tylko potwierdzenie zamówienia na @ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio to tam chyba jakis bardzo gorliwy pracownik jest :-) bo z ostatnich 3 zamówień wszystko poszło na cło. Nawet klamerki mi jeszcze opodatkowali. Ciekawe czy tylko ja mam teraz takie szczęście czy oni to rejestrują ze juz n-ta przesylka z Azji do mnie i dlatego...?

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Wszystkim!

 

Jak uniknąć wysyłania za darmo DHL na CreationWatches? Chcę kupić zegarek za 400$ - liczę się z VAT i cłem oczywiście - ale jak dadzą 0$ przy wysyłce to DHL policzy jak za zboże bo oni automatycznie wtedy wysyłkę ustawiają na 100$ jeżeli nie ma podanej kwoty za wysyłkę.

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może napisz im po prostu wcześniej aby deklarowali jakiś koszt przesyłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może napisz im po prostu wcześniej aby deklarowali jakiś koszt przesyłki.

jeszcze przed zakupem? wtedy ktoś może i obieca a nie wpiszą bo ktoś inny zapomni. Kurcze słabo to jest rozwiązane. Nie wiem jak do tego podejść. Już wolałbym coś zapłacić niż tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem kilka razy i za każdym razem dhlem. Nigdy nie liczyli mi przesyłki jako 100$

Edytowane przez zetrov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DHL nie dolicza standardowych kosztów 100$ z CW. Tak robi UPS.

aaaaaaaaaa

 

dziękuję za ten wpis! Wiedziałem, że dzwoni, ale nie w którym kościele. Dziękuję serdecznie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.