Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
bill.hasco

Zakupy na CreationWatches.com

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś ma jakiś pomysł dlaczego system nie zna numeru mojej paczki?

 

Czasami mają do tygodnia "poślizg" zanim pojawi się w systemie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz. Do Urzędu Skarbowego.

Mądrego to i warto czasami posłuchać :)

 

A Ci mniej rozsądni i tak dalej będą pytać/planować na otwartym forum, jak rżnąć nasze państwo...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem zegarek na creationwatches.com i polecam. Na przesyłkę czekałem równo miesiąc. Kupione Seiko było bardzo ok, choć napisy dnia tygodnia miało po angielsku i.....arabsku. Sprzedałem, gdyż nie jestem fanem seiko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem 26 listopada. Dotarł 11 grudnia (poczta lotnicza). Leżał w pocztowym urzędzie celnym. Naliczyli od Orienta Mako XL 128 zł Vatu. Liczyłem się z tą opłatą. Wysłałem mailem potwierdzenie Paypal, ale i tak wyliczyli wg swojej stawki, wpisali kwotę 20 zł mniejszą :), być może stosują inny przelicznik Euro niż Paypal. Co do samych zakupów, to nie ma obaw, sklep pewny.

Edytowane przez Sudo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ktoś może 10 grudnia na CW pocztą? Mam status z 19 grudnia że wysłano i cisza w eterze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem 11 i 12 i oba 19 wysłane i cisza. koledze wyslali 17 grudnia i tez nic. 

Edytowane przez Daro86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie trochę się zaczynam objawiać bo nie płaciłem paypalem. Aczkolwiek widziałem że czas oczekiwania na pączki z Singapuru to średnio 17 dni z 2 ostatnich tygodni..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie ruszyło, też napisałem do nich pisali że zglosza do singpost i jak coś się dowiedzą to dadza znać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem już kilka sztuk i nie było problemów do tej pory. Z teraz 4 w drodze z czego 2 z 19 grudnia. No zobaczymy co z tego będzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dotarł do Warszawy wyslany 3 stycznia a tamtych dalej nie ma

Edytowane przez Daro86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok temu była tu podobna sytuacja i chyba też coś w okolicach 18 tego czy 20tego grudnia... Ktoś wie jak się tamto skończyło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem tutaj nowy więc coś napiszę o sobie: lubię zegarki, zwłaszcza mechaniczne. :-)

 

Mam mały problem.

Dotyczy oczywiście sklepu Creation Watches.

Zakupiłem w grudniu zegarek marki Invicta, który ma wadę. Wskazówka godzinowa nie trafia w indeks i to na tyle chybia, że jest to irytujące.

Nie wiem, czy zakupiłem oryginał, jakoś nie mogę się pozbyć myśli, że to jednak podróbka, więc obawiam się, że nic mi po gwarancji.

Mogę jakoś sprawdzić sam, czy to oryginał, czy nie? A może jednak pójść z tym do zegarmistrza, narażając się na drwinę, że dałem za niego pięć stówek a na jarmarku takie chodzą za pięć dyszek?

Możecie mi Panowie doradzić, co z tym zrobić?

Bo odesłanie chyba mija się z celem.

 

 

post-111687-0-36813600-1578830991_thumb.jpg

post-111687-0-48157400-1578830993_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem tutaj nowy więc coś napiszę o sobie: lubię zegarki, zwłaszcza mechaniczne. :-)

 

Mam mały problem.

Dotyczy oczywiście sklepu Creation Watches.

Zakupiłem w grudniu zegarek marki Invicta, który ma wadę. Wskazówka godzinowa nie trafia w indeks i to na tyle chybia, że jest to irytujące.

Nie wiem, czy zakupiłem oryginał, jakoś nie mogę się pozbyć myśli, że to jednak podróbka, więc obawiam się, że nic mi po gwarancji.

Mogę jakoś sprawdzić sam, czy to oryginał, czy nie? A może jednak pójść z tym do zegarmistrza, narażając się na drwinę, że dałem za niego pięć stówek a na jarmarku takie chodzą za pięć dyszek?

Możecie mi Panowie doradzić, co z tym zrobić?

Bo odesłanie chyba mija się z celem.

 

Nie ma podróbek Invicty.

 

Zwykły zegarmistrz Ci to naprawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma podróbek Invicty.

 

Zwykły zegarmistrz Ci to naprawi.

Dziękuję za poradę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie jak się przeprowadza procedurę chargeback?

 

Mnie się aż nie chce wierzyć że rejestrowana przesyłka ot tak zniknęła... A zamówień z CW do tej pory zrobiłem z 15

Edytowane przez MieszkoMieszko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpisali bym się kontaktował ze swoją poczta. To im napisałem że paczki nie ma w kraju i tym bardziej na poczcie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma bo albo nie doleciała do kraju albo zanim ktoś na WER warszawa zeskanował to się nie bał i za... bał ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.