Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
bill.hasco

Zakupy na CreationWatches.com

Recommended Posts

Ktoś ma jakiś pomysł dlaczego system nie zna numeru mojej paczki?

Czasami mają do tygodnia "poślizg" zanim pojawi się w systemie.

Możesz. Do Urzędu Skarbowego.

Mądrego to i warto czasami posłuchać :)

A Ci mniej rozsądni i tak dalej będą pytać/planować na otwartym forum, jak rżnąć nasze państwo...

Też kupiłem zegarek na creationwatches.com i polecam. Na przesyłkę czekałem równo miesiąc. Kupione Seiko było bardzo ok, choć napisy dnia tygodnia miało po angielsku i.....arabsku. Sprzedałem, gdyż nie jestem fanem seiko. 

Zamówiłem 26 listopada. Dotarł 11 grudnia (poczta lotnicza). Leżał w pocztowym urzędzie celnym. Naliczyli od Orienta Mako XL 128 zł Vatu. Liczyłem się z tą opłatą. Wysłałem mailem potwierdzenie Paypal, ale i tak wyliczyli wg swojej stawki, wpisali kwotę 20 zł mniejszą :), być może stosują inny przelicznik Euro niż Paypal. Co do samych zakupów, to nie ma obaw, sklep pewny.

Edited by Sudo

Ja zamówiłem 11 i 12 i oba 19 wysłane i cisza. koledze wyslali 17 grudnia i tez nic. 

Edited by Daro86

Właśnie trochę się zaczynam objawiać bo nie płaciłem paypalem. Aczkolwiek widziałem że czas oczekiwania na pączki z Singapuru to średnio 17 dni z 2 ostatnich tygodni..

Nic nie ruszyło, też napisałem do nich pisali że zglosza do singpost i jak coś się dowiedzą to dadza znać..

Zamawiałem już kilka sztuk i nie było problemów do tej pory. Z teraz 4 w drodze z czego 2 z 19 grudnia. No zobaczymy co z tego będzie. 

Wlasnie dotarł do Warszawy wyslany 3 stycznia a tamtych dalej nie ma

Edited by Daro86

Rok temu była tu podobna sytuacja i chyba też coś w okolicach 18 tego czy 20tego grudnia... Ktoś wie jak się tamto skończyło?

Witam wszystkich, jestem tutaj nowy więc coś napiszę o sobie: lubię zegarki, zwłaszcza mechaniczne. :-)

Mam mały problem.

Dotyczy oczywiście sklepu Creation Watches.

Zakupiłem w grudniu zegarek marki Invicta, który ma wadę. Wskazówka godzinowa nie trafia w indeks i to na tyle chybia, że jest to irytujące.

Nie wiem, czy zakupiłem oryginał, jakoś nie mogę się pozbyć myśli, że to jednak podróbka, więc obawiam się, że nic mi po gwarancji.

Mogę jakoś sprawdzić sam, czy to oryginał, czy nie? A może jednak pójść z tym do zegarmistrza, narażając się na drwinę, że dałem za niego pięć stówek a na jarmarku takie chodzą za pięć dyszek?

Możecie mi Panowie doradzić, co z tym zrobić?

Bo odesłanie chyba mija się z celem.

post-111687-0-36813600-1578830991_thumb.jpg

post-111687-0-48157400-1578830993_thumb.jpg

Witam wszystkich, jestem tutaj nowy więc coś napiszę o sobie: lubię zegarki, zwłaszcza mechaniczne. :-)

Mam mały problem.

Dotyczy oczywiście sklepu Creation Watches.

Zakupiłem w grudniu zegarek marki Invicta, który ma wadę. Wskazówka godzinowa nie trafia w indeks i to na tyle chybia, że jest to irytujące.

Nie wiem, czy zakupiłem oryginał, jakoś nie mogę się pozbyć myśli, że to jednak podróbka, więc obawiam się, że nic mi po gwarancji.

Mogę jakoś sprawdzić sam, czy to oryginał, czy nie? A może jednak pójść z tym do zegarmistrza, narażając się na drwinę, że dałem za niego pięć stówek a na jarmarku takie chodzą za pięć dyszek?

Możecie mi Panowie doradzić, co z tym zrobić?

Bo odesłanie chyba mija się z celem.

Nie ma podróbek Invicty.

Zwykły zegarmistrz Ci to naprawi.

Ktoś wie jak się przeprowadza procedurę chargeback?

Mnie się aż nie chce wierzyć że rejestrowana przesyłka ot tak zniknęła... A zamówień z CW do tej pory zrobiłem z 15

Edited by MieszkoMieszko

Odpisali bym się kontaktował ze swoją poczta. To im napisałem że paczki nie ma w kraju i tym bardziej na poczcie 

Nie ma bo albo nie doleciała do kraju albo zanim ktoś na WER warszawa zeskanował to się nie bał i za... bał ;-)