Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Najpiękniejsze zegarki z funkcją GMT

Rekomendowane odpowiedzi

Eterna Adventic. Ma być w sprzedaży dopiero w listopadzie, ale chyba warto już o tym wiedzieć. Będzie mieć własny mechanizm z 72 godzinami rezerwy (spherodrive). W ogóle, to Eterna nową stronę www sobie jakoś niedawno zrobiła.

 

7660.41.46.1273.png7660.41.66.1273.png7660.69.97.1274.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wskazówki to chyba z półki wzięli od jakiegoś mniejszego modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszyscy zapomnieli o moim ulubionym (tylko sobie kupie z czarna tarcza na pasku :huh:):

233334d1258612278-tag-heuer-grand-carrera-gmt-grand-carrera-005.jpg


EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo się zastanawiałem czy wkleić tutaj nową AT GMT... Ostatecznie jednak stwierdziłem, że przymknę oko na "niepełnosprawną" wskazówke, bo ogólnie rzecz biorąc, zegarek jest naprawde bardzo ładny :

 

omgmt.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moser z GMT jest naprawdę genialny...cudeńko

 

AneUdCMCEAIQ0bN.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miażdży, cena niestety również ;)

 

Przepiękny zegarek, choć ja gdybym kupował Mosera, to wybrałbym inny model, bez GMT.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek wirtualny, czyli Steinhart Aquarius GMT. Jeszcze tylko rok, dwa i powinien być gotowy ;)B);)

Ale ładny jest, a w zasadzie będzie.

 

case01i.jpg

 

case02q.jpg

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek wirtualny, czyli Steinhart Aquarius GMT. Jeszcze tylko rok, dwa i powinien być gotowy ;)B);)

 

Leże :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę się nie pitolić trzy po trzy, zegar się robi B) Przynajmniej Gunter tak uważa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L7S, Moser i Portofino są we właściwym wątku (no, może jeszcze Blancpain i Eterna).

Reszta z pokazanych powinna być w wątku "Brzydale z GMT" ;)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to Vulcain,Rolex Master i IWC


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eterna jakaś, niby prosta, a przekombinowana mi się wydaje.

Moser - jak to Moser. Killing me softly.

Tag też fajny. Ale czarny chyba.

GSeiko Spring Drive - wygląda jak nowszy model Rolexa. I za to go lubię.

A sam Rolex - też fajny.

 

Ja dodaję zeszłoroczną nowość:

change_wz0041dj_1.jpg

 

2011082914500860745.jpg

Edytowane przez Henieks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że można by go też umieścić w innych wątkach z przedrostkiem "naj" ;)

 

post-33911-0-06659100-1331819664_thumb.jpg


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex-Sky-Dweller-watch-8.jpg

 

Rolex-Sky-Dweller-watch-7.jpg

Edytowane przez bobwoj

"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wątek "najpiękniejsze" a nie "najbrzydsze" :)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Rolex na pasku JEST PIĘKNY :>


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy Rolex jest fantastyczny, coraz bardziej mi się podoba. Drugi oczywiście również się tutaj nadaje.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek wirtualny, czyli Steinhart Aquarius GMT. Jeszcze tylko rok, dwa i powinien być gotowy :) :) :)

Ale ładny jest, a w zasadzie będzie.

 

case01i.jpg

 

case02q.jpg

Z każdej strony wygląda pięknie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponadto mechanizm tego Rolexa jest perfekcyjny. Sposób ustawiania i strona wizualna funkcji GMT jest pionierska. W połączeniu z wiecznym kalendarzem i sposobem przełączanie trybów za pomocą bezela po raz kolejny Rolex wyznacza trendy. Bardzo cenie Rolexa za twórczość. Ciekawe jak długo inne firmy powstrzymają się od kopiowania i nie mam nymyśli chińskiej twórczości, ale uznane marki.

 

http://youtu.be/OuPcYnL0IUc

Edytowane przez bobwoj

"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W połączeniu z wiecznym kalendarzem

rocznym :rolleyes:

 

 

Edit. a z całą resztą się zgadzam, choć sama marka Rolex i jej "design", to nie mój cup of tea

Edytowane przez Jaro_swatcH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rocznym :rolleyes:

Masz rację - moja pomyłka.


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...PAM jest,Rolek GMT Master II jest,nowa Omega GMT jest. Zatem nie mam nic do dodania w temacie :rolleyes:


"Billy: -I'm scared Poncho.

Poncho: -Bullshit. You ain't afraid of no man.

Billy: -There's something out there waiting for us, and it ain't no man. We're all gonna die..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.