Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
carlito1

Najpiękniejsze zegarki z funkcją GMT

Recommended Posts

Eterna Adventic. Ma być w sprzedaży dopiero w listopadzie, ale chyba warto już o tym wiedzieć. Będzie mieć własny mechanizm z 72 godzinami rezerwy (spherodrive). W ogóle, to Eterna nową stronę www sobie jakoś niedawno zrobiła.

7660.41.46.1273.png7660.41.66.1273.png7660.69.97.1274.png

ale wskazówki to chyba z półki wzięli od jakiegoś mniejszego modelu.

Chyba wszyscy zapomnieli o moim ulubionym (tylko sobie kupie z czarna tarcza na pasku :huh:):

233334d1258612278-tag-heuer-grand-carrera-gmt-grand-carrera-005.jpg

EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Długo się zastanawiałem czy wkleić tutaj nową AT GMT... Ostatecznie jednak stwierdziłem, że przymknę oko na "niepełnosprawną" wskazówke, bo ogólnie rzecz biorąc, zegarek jest naprawde bardzo ładny :

omgmt.jpg

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Miażdży, cena niestety również ;)

Przepiękny zegarek, choć ja gdybym kupował Mosera, to wybrałbym inny model, bez GMT.

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Zegarek wirtualny, czyli Steinhart Aquarius GMT. Jeszcze tylko rok, dwa i powinien być gotowy ;)B);)

Ale ładny jest, a w zasadzie będzie.

case01i.jpg

case02q.jpg

Edited by Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Zegarek wirtualny, czyli Steinhart Aquarius GMT. Jeszcze tylko rok, dwa i powinien być gotowy ;)B);)

Leże :D

Proszę się nie pitolić trzy po trzy, zegar się robi B) Przynajmniej Gunter tak uważa ;)

L7S, Moser i Portofino są we właściwym wątku (no, może jeszcze Blancpain i Eterna).

Reszta z pokazanych powinna być w wątku "Brzydale z GMT" ;)

Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Jak dla mnie to Vulcain,Rolex Master i IWC

Robert

Eterna jakaś, niby prosta, a przekombinowana mi się wydaje.

Moser - jak to Moser. Killing me softly.

Tag też fajny. Ale czarny chyba.

GSeiko Spring Drive - wygląda jak nowszy model Rolexa. I za to go lubię.

A sam Rolex - też fajny.

Ja dodaję zeszłoroczną nowość:

change_wz0041dj_1.jpg

2011082914500860745.jpg

Edited by Henieks

Myślę, że można by go też umieścić w innych wątkach z przedrostkiem "naj" ;)

post-33911-0-06659100-1331819664_thumb.jpg

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Rolex-Sky-Dweller-watch-8.jpg

Rolex-Sky-Dweller-watch-7.jpg

Edited by bobwoj

"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

To wątek "najpiękniejsze" a nie "najbrzydsze" :)

Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Ten Rolex na pasku JEST PIĘKNY :>

www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Ten pierwszy Rolex jest fantastyczny, coraz bardziej mi się podoba. Drugi oczywiście również się tutaj nadaje.

Zegarek wirtualny, czyli Steinhart Aquarius GMT. Jeszcze tylko rok, dwa i powinien być gotowy :) :) :)

Ale ładny jest, a w zasadzie będzie.

case01i.jpg

case02q.jpg

Z każdej strony wygląda pięknie ;)

Ponadto mechanizm tego Rolexa jest perfekcyjny. Sposób ustawiania i strona wizualna funkcji GMT jest pionierska. W połączeniu z wiecznym kalendarzem i sposobem przełączanie trybów za pomocą bezela po raz kolejny Rolex wyznacza trendy. Bardzo cenie Rolexa za twórczość. Ciekawe jak długo inne firmy powstrzymają się od kopiowania i nie mam nymyśli chińskiej twórczości, ale uznane marki.

http://youtu.be/OuPcYnL0IUc

Edited by bobwoj

"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

W połączeniu z wiecznym kalendarzem

rocznym :rolleyes:

Edit. a z całą resztą się zgadzam, choć sama marka Rolex i jej "design", to nie mój cup of tea

Edited by Jaro_swatcH

rocznym :rolleyes:

Masz rację - moja pomyłka.

Hmm...PAM jest,Rolek GMT Master II jest,nowa Omega GMT jest. Zatem nie mam nic do dodania w temacie :rolleyes:

"Billy: -I'm scared Poncho.

Poncho: -Bullshit. You ain't afraid of no man.

Billy: -There's something out there waiting for us, and it ain't no man. We're all gonna die..."

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.