Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kierownik

Wybuchowa głupota ludzka :(

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, może któryś z Was miał do czynienia z durniami pokroju tych, co mieszkają w bloku mojej teściowej.

Klatkę obok mieszkają pijaczki, którym w zeszłym roku odcięto gaz za niepłacenie rachunków.

Jako, że głupota ludzka nie zna granic, przytaszczyli sobie butlę z gazem i podpięli pod kuchenkę.

Dla wszystkich niewtajemniczonych - dysze kuchenki od gazu sieciowego i tego z butli są inne i nie wolno z nich korzystać zamiennie.

Na efekty długo nie trzeba było czekać, wysadzili mieszkanie w powietrze.

Szczęście w nieszczęściu, że wybuchło przy kuchence, a nie sama butla, bo uszkodzenia mogłyby sięgnąć mieszań sąsiednich.

 

Dzisiaj teściowa mi mówi, że "sąsiadka z dołu" powiedziała jej, iż widziała jak sąsiad spod 19 wnosi butlę do domu.

Kolejny pijaczek, który prawdopodobnie również ma odcięty gaz, a co gorsza mieszka naprzeciw mojej teściowej. :D

Oczywiście sąsiadka widziała, ale jakoś nie miała ochoty zadzwonić z donosem.

Szlag mnie trafia, raz głupota, dwa... w sumie też głupota, a igra się z życiem! :)

 

Ktoś przerabiał podobną sprawę?

Gdzie dzwonić, żeby załatwić to najlepiej/najszybciej?

Zarządca?

Gazownia?

Straż Miejska?

Policja?

 

Najgorsze jest, że teściowa osobiście tego nie widziała, a wie od osoby, której tak sobie można zaufać.

Głupio by było gdyby okazało się, że to jedna wielka ściema, bo po pijaku nie odróżniła butli z gazem od reklamówki ze sklepu.

 

Pomoże ktoś?! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zadzwonił do gazowni i powiedział, że widziałem i że śmierdzi od nich gazem.

Ale jak odcięty to nie wiem czy przyjadą ....

Generalnie nic nie zrobisz bo jak koleś ma jakieś spółdzielcze to nie wywalisz go stamtąd.

Spółdzielnia ma w d*pie [moja tak ma]

 

IMO

 

images.jpg

 

taki chory kraj .... :(


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgłoś podejrzenie do zarządcy i na policje. Jeśli okaże się to pomyłką to policja umorzy.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komplet dysz to ok 5zl (ostatnio wymienialem). Mysle ze najtaniej bedzie sprezentowac je pijaczkowi z naprzeciwka :rolleyes: Ja bym nawet osobiscie zamontowal.


Obecnie na nadgarstku Orient Star SDK05003W0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym jednak zgłosił na policję i do gazowni - owszem można mu sprezentować dysze ale to pijaczek - wystarczy, że źle założy reduktor, krzywo przykręci i gotowe - kiedyś miałem bar z kebabem w Słupsku to pracownik po 2 latach pracy i szkoleniu potrafił krzywo założyć reduktor a co dopiero taki pijaczek - poza tym nie można mieć w jednym bloku dwóch różnych źródeł gazu - przerabiałem to w jednym z wynajmowanych lokali. Jeszcze raz na policję i do gazowni - to co, że mają odciety gaz tym prędzej ludzie z gazowni przyjadą obawiając się jakiegoś "polskiego pomysłu" podłączenia się na dziko :rolleyes:


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.