Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
colector

Jakie piwo na piątkowy wieczór?

Rekomendowane odpowiedzi

Taki zestawik na dzis, kazde doslownie z innej beczki :) Komes - Chryste ale slodki, nie wiem czy dopije.

 

qCeZbnM.jpg

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.. chcialem i ja coś dodać, ale cokolwiek dotychczas dodałem, to komuś nie pasowało !

.. tak trudno zrozumieć, że co człowiek, to inny gust ?........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też '73 3604d74450ca772bec3f6f20304d2180.jpg

 

Wysłane z mojego TA-1053 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.. chcialem i ja coś dodać, ale cokolwiek dotychczas dodałem, to komuś nie pasowało !

.. tak trudno zrozumieć, że co człowiek, to inny gust ?........

To może jakieś PIWO wstaw ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może jakieś PIWO wstaw ;)

.. no chętnie bym wstawił, e dziś wcześnie degustacje zacząłem i dopijam ostatnie !.. sorka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nepomucen Forest IPA

Normalnie jak pół na pół piwo z żywicą

56ae9cd680ac580c694431a8f7abcadd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem mam ochotę na ciemne, ale nie lubię mocnego piwa. Więc dziś padło na ciemne łagodne  ;)

post-106574-0-65600400-1551555238_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście zacząłem od Krzepkiego - z powodu małego zagazowania przeleciało jak woda, do tego za słodkie jak na lager....Teraz delektuję się Komesem (świąteczne ostatki:)) i bardzo mi smakuje. Nie czuć goryczy i alkoholu jak w niektórych porterach, dobrze wyczuwalna nuta tego sherry (również w zapachu) i łagodnie wchodzi. Śmiało polecam. Stawiam na 2 miejscu po Barley Wine, następnie Porter Bałtycki a na końcu Russian Imperial Stout. Na zdrowie Panowie :)post-102395-1551559130,5753_thumb.jpeg

Edytowane przez mnkn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzis takie:

OrmbKxUh.jpg


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak piątek, to tylko to, moje ulubione, jest w TOP5 :)

5abe6c12e8e547f95491184edd429d30.jpg

 

A dzisiaj to:

67517a47ddb745d82621c489fc9106b0.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miałem dziś spróbować tego Miłosława ale jakośnie byłem przekonany. Ostatecznie popijam właśnie jasne Raciborskie - z regionalnych tylko to było dziś pod ręką. Następnym razem będzie zielony Miłosław. Białe - niefiltrowane też lubię. Witbier i Marcowe również niezłe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nepomucen Forest IPA

Normalnie jak pół na pół piwo z żywicą

Zyjesz  :huh:  ? Jeśli tak, to też spróbuję ;) !


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pmwas

Nawet nie odchorowałem ;)

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja widzę i lubię Heinekena. Teraz wszyscy robią z siebie w internecie wielkich znawców i smakoszy piweczek kraftowych/ rzemieśliniczych. Ipek, apek itd. Wszystko inne to szczyny. To jest dopiero beka :D

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja widzę i lubię Heinekena. Teraz wszyscy robią z siebie w internecie wielkich znawców i smakoszy piweczek kraftowych/ rzemieśliniczych. Ipek, apek itd. Wszystko inne to szczyny. To jest dopiero beka :D

Niekoniecznie. Akurat Heineken nie jest zły (oryginalny holenderski), ale już "wytwory" browarów krajowych, kupionych przez ten koncern, to typowe szczyny. Jeśli chodzi o piwa kraftowe to też oczywiście nie wszystkie to dzieła sztuki, ale są pozycje wybitne i nie da się temu zaprzeczyć. A czy to ipki, apki czy riski to już kwestia gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. Akurat Heineken nie jest zły (oryginalny holenderski), ale już "wytwory" browarów krajowych, kupionych przez ten koncern, to typowe szczyny. Jeśli chodzi o piwa kraftowe to też oczywiście nie wszystkie to dzieła sztuki, ale są pozycje wybitne i nie da się temu zaprzeczyć. A czy to ipki, apki czy riski to już kwestia gustu.

rER4k8eL57nxbS2z.jpg


Tanie zegarki są dobre, bo są dobre i tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie rozumiem fenomenu kraftów... ale koncerniaków pić się nie da niestety, półprodukty z koncentratu. Rozwiązaniem są piwa z małych browarów np. Wąsosz, Witnica etc. , a cena ca. 4 PLN za piwo to chyba nie tyle co za nerkę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja widzę i lubię Heinekena. Teraz wszyscy robią z siebie w internecie wielkich znawców i smakoszy piweczek kraftowych/ rzemieśliniczych. Ipek, apek itd. Wszystko inne to szczyny. To jest dopiero beka :D

Taaa... a McDonald to restauracja i Carlo Rossi wino

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wk***iają mnie już tacy piwosze-neofici, co to * całe życie walili harnasie za 1,99 i inne tatry, a teraz nagle koneserzy piw kraftowych.

 

Pół biedy, jak ustawiasz się na piwo w plenerze. Teraz każdy monopolowy musi mieć w lodówkach jakieś ciachany palone, kormorany niskosłodzone i inne żywe bezglutenowe, nabierze sobie taki 6 różnych do siatki i zadowolony nie truje d*py. Ale nie daj boże kup sobie piwo jakiegoś większego browaru. Nie mówię to o obiektywnie hujowych harnasiach, żubrach czy innych tyskich, ale normalnych piwkach typu perła czy Łomża, co to przyjemnie obalić latem bez kontemplacji bukietu smakowego. Zaraz się zaczyna:

 

- hurrr durrr co ty pijesz, koncernowe siki, jebie tekturo, za tyle samo mogłeś mieć ekokraftowy CIEMNY PRZENICZNY LAGER PILS PALONY JASNY PEŁNY z BROWARU KOCZKODAN, mmm, pacz jakie to dobre, wyliżem jeszcze butelke po wypicu!!!!!!!

 

Nieważne, że 5 lat temu sami spuszczali się nad „perło export”, bo okazało się, że istnieje poniżej 4 zł coś nie jebie żółcią jak harnaś i nie chce się rzygać wypiciu 7.

 

Prawdziwa jazda zaczyna się przy próbie ustawienia w jakiejś knajpie. Lokale z wyborem mniejszym niż 15 gatunków piw kratowych albo belgijskich czy niemieckich odpadają. Rzut oka na kartę wystarczy, i już trzoda:

 

- o, nie ma południowosakosńskiego stouta 16894 IPA uberchmielone 69 IBU z browaru Himmler, wychodzimy, co mie tu jakimś guwnem pizner urkłel chco otruć!

Koniec końców po sprawdzeniu wszystkich lokali z jedzeniem lądujesz w jakimś speluno pubie z gównomuzyką i wyborem 10 0000 piw o zjebanych nazwach typu „atomowy morświn”, „natarcie pszenicy” albo o nazwach na zasadzie „w ch*j długa nazwa procesu technologicznego+nazwa wioski, z której jest browar”

 

-pacz , to je za***isty lokal, to je wybór, mmm, ukraińskie piwo pszeniczne środkowej fermentacji wysokohmielone palone otwartej ekstaktacji w niedomknietej kadzi browaru Jabolon, w schłodzonym kuflu, tak jak mówił Kopyr na blogu, boże, jakie to dobre, mmm…

 

I żłopie tą zupę o konsystencji gunwa, co to do niczego nie podobna. To tyle żali na dziś, gorzej jak spotka się dwóch takich januszy koneserów piwa i pierdolo całe spotkanie, ale to już temat na inną opowieść, jak chcecie, to napisze…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwaz kolego ze 90% ludzi ma takie samo zdanie o nas, zegarkowcach co to p...la o mechanizmach, komplikacjach itp czegos co ma mierzyc czas. Do tego potrafia wt..lic w ch.. hajsu ba jakies mikrobrandy jak Casio oferuje to samo za 100.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego rebrov ta cala historie mozna bylo opowiedziec troche lepszym jezykiem.

Ja akurat IPA czy Kormorany bardzo lubie i nie czuje sie z tym źle czy napompowany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa... a McDonald to restauracja i Carlo Rossi wino

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

Nie będę z Tobą dyskutował bo najwidoczniej nie rozumiesz. Ja o jednym, Ty o drugim. 

 

 

 

Prawie się popłakałem ze śmiechu :) Dawaj no o tych koleżkach w wolnej chwili ;) W moim towarzystwie nie ma to takiego nasilenia.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.