Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
colector

Jakie piwo na piątkowy wieczór?

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj w Berlinie - wiadomo :)

f3a67ba47cce5b0f6806b27674138f8c.jpg

 

Dzisiaj w wa-wie:

cd811c46c4e64640b23f44449dda9dcf.jpg

 

 

iPX


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowości, nie ma jeszcze o nich nic w Internetach. Nie spodziewam się niczego dobrego, ale trzeba było kupić dla spróbowania, kapsli i żeby wstawić na ratebeer  :P

 

Tyskiejpe_qsnwrrh.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowości, nie ma jeszcze o nich nic w Internetach. Nie spodziewam się niczego dobrego, ale trzeba było kupić dla spróbowania, kapsli i żeby wstawić na ratebeer

 

 

daj znać co to wartuje Edytowane przez plszcto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj znać co to wartuje

Pilzne jest naprawdę dobry. W typie niemieckich, nie czeskich pilsów. Chmielu tu o dziwo nie pożałowali, a co za tym idzie, jest i spora goryczka. Detronizuje Zateckiego i jest jak dla mnie najlepszym polskim koncerniakiem w swojej kategorii. Oby w kolejnych warkach tego nie spieprzyli.

Palone lekkie, wodniste, słodkawe, ale pijalne. Czuć trochę ciemnych słodów, choć nie ma co się nastawiać na nuty czekolady, kawy, czy jakąś większą paloność. Plus taki, że ma tylko 2,7% alkoholu. Nie ma tragedii, smakowało mojej mamie, na której testowałem już różne "wynalazki".

Za to pszenne, to porażka. Zero smaku, po prostu woda z dodatkiem cukru. Wprawdzie jest to lager ze słodem pszenicznym, nie górna fermentacja (nie wiem, po co w dzisiejszych czasach jeszcze warzyć coś takiego), ale Kompania już miała takie piwo pod marką Książęce i wyszło nie tak źle, a tutaj jest dramat.

Jakby co, wrzuciłem oceny na ratebeer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilzne jest naprawdę dobry. W typie niemieckich, nie czeskich pilsów. Chmielu tu o dziwo nie pożałowali, a co za tym idzie, jest i spora goryczka. Detronizuje Zateckiego i jest jak dla mnie najlepszym polskim koncerniakiem w swojej kategorii. Oby w kolejnych warkach tego nie spieprzyli.

Palone lekkie, wodniste, słodkawe, ale pijalne. Czuć trochę ciemnych słodów, choć nie ma co się nastawiać na nuty czekolady, kawy, czy jakąś większą paloność. Plus taki, że ma tylko 2,7% alkoholu. Nie ma tragedii, smakowało mojej mamie, na której testowałem już różne "wynalazki".

Za to pszenne, to porażka. Zero smaku, po prostu woda z dodatkiem cukru. Wprawdzie jest to lager ze słodem pszenicznym, nie górna fermentacja (nie wiem, po co w dzisiejszych czasach jeszcze warzyć coś takiego), ale Kompania już miała takie piwo pod marką Książęce i wyszło nie tak źle, a tutaj jest dramat.

Jakby co, wrzuciłem oceny na ratebeer.

thx, to pilzne dostanie szansę :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre..

 

IMG-20190702-235706.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie.

1/100 na lato jest naprawdę super. Jak do tej pory nie spotkałem złej warki. Ostatnio moje ulubione piwo, wytrawne, cytrusowe i z niezłą goryczką. No i znikomy alkohol to też zaleta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dziś taki lokalny wynalazek:

89fc038657f488c9aebcae2110321b93.jpg

całkiem przyjemne, acz ubogie w pianę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piłem kilka z Kościerzyny, ale zdecydowanie lepiej Bytów siadł. Ich pils jest bardzo dobry i w świetnej cenie.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da13704a93227804938e94394ddd996f.jpg

potwierdzam - tamto jest ok, lecz to znacznie lepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hellstork-cascara-coffee-gose-4431.jpg

 

Cascara Coffee Gose leżakowane w beczce po winie. Jedno z najbardziej odjechanych piw, jakie piłem  :lol:

Edytowane przez koorchuck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Oba bardzo dobre...

 

03ccd26e19af755fb3655f35eee9b28a.jpg

 

dac93c48ff5db25be94e6307e68d7f97.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To drugie jak na piwo z pseudobrowaru ujdzie. Piwny Parnis z browaru Krajan. Z Kołobrzegu tam nic nie ma.

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14876809_LRM_EXPORT_418239408119241_2019

 

Gdyby ktoś wciąż szukał dobrego bezalkoholowego, wciąż Miłosław. Tych nie polecam. Najbardziej boli ta Revolta, drugi faul. Tym razem dolali sok ananasowy (WTF?!).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

To drugie jak na piwo z pseudobrowaru ujdzie. Piwny Parnis z browaru Krajan. Z Kołobrzegu tam nic nie ma.

Mnie smakowały oba a skąd są to mało ważne jeśli jest dobre.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale nie lubię oszukanych u historyjek. Robione na zamówienie biznesmena przez Krajan to niech to napiszą na etykiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Niby tak, ale nie lubię oszukanych u historyjek. Robione na zamówienie biznesmena przez Krajan to niech to napiszą na etykiecie.

Adrian, na etykiecie nie jest napisane kto zrobił (może taką mają umowę) ale nie jest też napisane, że zrobił browar w Kołobrzegu.

Stoi jak byk „wyprodukowano dla Browaru Colberg”.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.