Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
colector

Jakie piwo na piątkowy wieczór?

Rekomendowane odpowiedzi

polecam karpackie 9 motogodzin, przyprawione setką żubrówki i przegryzione łomżą 6 motogodzin ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yam yam super daj znać jak ta Pinta bo też lubię piwa z tego browaru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imperium atakuje to już w samej nazwie nawiązanie do Ataku chmielu, tylko tutaj jest wszystkiego więcej i mocniej. Więcej aromatu amerykańskich chmielów, więc cytrusy, owoce tropikalne i to nie tylko w zapachu, ale też w smaku, wiecej goryczy, bo tu IBU jest na poziomie 81, więc ta gorycz jest już wyraźnie wyczuwalna i jeśli się jej nie lubi, to nie polubi się też samego piwa. Zwodnicze w tym piwie jest to, że praktycznie wogóle nie czuć w nim alkoholu, a ma ponad 8%, dlatego jeśli chcesz wypić je duszkiem, to polecam na siedząco ;) Mistrzowska jest tutaj też piana, gęsta, zbita, utrzymująca się bardzo długo i oblepiająca szklankę. Dla mnie to jest najlepsze piwo jakie piłem do tej pory. Polecam! 5a0934d4f8fea4116edb6107a804b956.jpg

Edytowane przez Lestaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale te Twoje Yum Yam niestety miało tego pecha, że próbowane było jako drugie. W nim wszystko jest gorsze i płytsze . Z grzeczności wstrzymam się z dokładniejszą opinią :)

 

67aa5f3a97e0aaa6ee177c951bef012a.jpg

Edytowane przez Lestaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No domyślam się, pisz mi nie przeszkadza i tak mi smakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo nie jest niedobre, ale w kategoriach w jakich ja oceniam piwa wypada blado. W konfrontacji z Imperium atakuje nie ma startu. Łatwiej porównać je z Grodziską białą IPĄ, bo te piwa mają podobny charakter. W jednym dodana jest zielona herbata, w drugim płatki ryżowe. Zależy co komu bardziej smakuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie coś znalazłem dziś w sklepie. Nigdy wcześniej nie widziałem, ani nie dyszałem o tym piwie, a jest bardzo przyjemne. Czeski dark lager o aromatach chlebowych i słodowych, w smaku nieco wodniste z lekką goryczką. Warto spróbować :)a18330f998591d08df31f27f52f7afdd.jpg

Edytowane przez Lestaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno z najlepszych piw, jakie piłem.

 

34393-51616.jpg

Edytowane przez koorchuck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Inne ich piwa już mi nie podchodzą...

post-34987-0-96311400-1580574164_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nie omieszkam wypróbować :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ma kawowy posmak :)

A w Lidlu/Biedronce idzie tego Komesa dostać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio był w Lidlu razem z Bojanem, ale to był chyba tylko taki wyjątek z okazji Dnia Porteru. Może w którymś Lidlu jeszcze są, w tym w którym ja robię zakupy, skończyły się tydzień temu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

No nic, poszukam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie w Lidlu jest Argus Porter. Nawet mam jednego w lodówce od kilku dni. Spróbuję go wieczorem i napiszę czy dobry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Argusa to ja te ich radlery pijam :-) Porządne kobiece piwo dla prawdziwych facetów ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię piwa Pinty. Kupiłem dzisiaj The Big Pig, czyli różową IPE, którą Pinta uwarzyła w browarze w Wieprzu, razem z Ale Browarem. Wypiję go chyba dopiero jutro, ale na pewno podzielę się wrażeniami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Portera to polecam Komesa wymrażanego, nie wiem czy jeszcze do zdobycia, ale jedno z najlepszych piw jakie piłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.