Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
colector

Jakie piwo na piątkowy wieczór?

Rekomendowane odpowiedzi

to na rynku jest jeszcze eb? w łodzi nie do kupienia:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie piję sobie Miłosław-a przeniczne, z Browaru Fortuna w Miłosławiu. Nie pamiętam czy tu było polecane,ale pan w sklepie mi go polecił.Jest całkiem niezłe,czuć lekki zapach "zboża" a w smaku hmm lekko kwaśne z nutką tego czegoś...

Super piwko, podobnie jak inne z tego browaru-obecnie mój ulubiony browar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja od kliku lat go nie pilem bo w lodzi nie ma.A największy pradoks jest taki ze mamy swój browar a piwa z tego browaru wysylane sa w polske i na eksport,natomiast w łodzi w zadnym sklepie nie znajdziesz :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety przez najbliższe 2 tygodnie żadnego piwa, bo sesja jest i w piątki siedzę na uczelni a jak wrócę to będę zapierniczał do zajc na sobotę jeszcze...

 

 

to byly czasy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Raciborskie Zielone- bardzo dobre:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki mały belgijski upominek od znajomego.Dla mnie bomba bo nie widziałem takiego piwa wcześniej.więc szykuje się miły wieczór.

post-33544-0-15502000-1342891530_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niskoalkoholowy żywiec 1,1%. Smakuje jak prawdziwe piwo a na drugi dzień nic nie boli i wszystko jest na swoim miejscu :) Już od kilku lat przyjmuję alkohol maksymalnie w takim stężeniu i nie więcej niż 3 małe butelki na 1 dzień. Szczerze polecam każdemu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po dobrym piwie łeb na drugi dzień nie boli, a niektórzy lubią "szmerek" po kilku bronxach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po dobrym piwie łeb na drugi dzień nie boli, a niektórzy lubią "szmerek" po kilku bronxach...

 

Siemasz Yakuz,

 

Zgadzam się z Tobą. Ja generalnie nie mam nic przeciwko piciu alko. Ja po prostu nie potrafiłem tego robić kulturalnie i lepiej dla mnie że przestałem. Swoją drogą to znam tylko 2 mężczyzn między 30 a 50 r. życia, którzy nie mają problemu z alko. Ale może to moje otoczenie jest specyficzne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Krakowiak nieklarowny. Własnie popijam i polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wprawdzie sobotni a nie piątkowy wieczór, ale muszę się pochwalić.Dziś delektuję się pysznym ciechanem miodowym.Naprawdę polecam. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z miodowych tylko PERŁA LUBELSKA mniam, mniam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wprawdzie sobotni a nie piątkowy wieczór, ale muszę się pochwalić.Dziś delektuję się pysznym ciechanem miodowym.Naprawdę polecam. :rolleyes:

 

Szacun...nie wiem jak możesz to pić. Dla mnie to jest tak słodkie jakby z kilogram cukru ktoś do butelki wsypał : )


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz mniej słodkiego miodziaka to Trybunalskie z Perły. Ja dziś wypiłem Ciechana Pszenicznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja polecę takie piwo....fajna kompozycja smakowa (to tak nie do końca pszeniczne), na letnie upały idealne.

img20120823001731345743.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ja polecam Westmalle i Orvala. To moje ulubione piwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio moimi faworytami są piwa z warmi i mazur, każde ma swój dobry smak i każdy może odnaleść swój ulubiomy smak. Mi odpowiadają, Świeże,Warmiak,Rześkie,Krzepkie. Mojej żonie smakują Orkiszowe,Orkiszowe z Miodem,Śliwka w piwie,Miodne.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio odkryłem na nowo Portery i po takich czterech, świat wydaje się piękniejszy! i za cholerę nie wiem dlaczego ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przez ostatni tydzień degustowałem dla smaku po jednym każdego wieczoru browarki mniej znane większemu gronu osób, bo popłuczyn typu Lech, Tyskie, czy nawet już teraz Perła to nie pijam bo po co się truć:)

 

Raciborskie, Miloslaw Pilzner, Rześkie- oczywiście lepsze od tych marketowych ale mnie jakoś nie specjalnie podeszły.

 

Natomiast wyborny moim zdaniem jest Krakowiak Nieklarowny, bardzo dobre również Ciechan Wyborne, Lwówek Książęcy, Trybunał Miodowe i Pszeniczniak, mniam.

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio odkryłem AleBrowar i Pintę, robią piwa odmienne od klasycznych polskich upodobań (jasne lagerki i mocne koncerniaki), testowałem już z Pinty Dobry Wieczór (Stout), Atak Chmielu (American IPA) i Imperium Atakuje (Imperial IPA) teraz czas na pozostałe. Drugi "wynalazek" to AleBrowar z Gościszewa, na tapecie były już: Lady Blanche (witbier) fajny pszeniczniak bez gazu, Amber Boy (Amber Ale), Rowing Jack klasyczne IPA, Sweet Cow - mleczny stout, ciekawy i dziwny zarazem, muszę jeszcze od nich spróbować Black Hope czyli piwo typu Black IPA. Z wypitych generalnie polecam wszystkie, jeszcze mnie nie zawiodły :lol:

 

imperiumo.th.jpgrowingjack.th.jpg


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również polecam Pintę i AleBrowar, pijam regularnie te piwa i co prawda nie wszystko mi podeszło (np. Lady Blanche z AleBrowaru jest według mnie przeciętne) ale całokształt wychodzi zdecydowanie ponad mizerną piwną średnią w naszym kraju.

 

Bartheck koniecznie próbuj Black Hope, według mnie najlepsze piwo z tego browaru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gościszewo naturalne wymiata,pyszne piwo :rolleyes:

 

z innej beczki - a próbowaliście ARGUS Maestic z LIDLa?

Smakuje jak prawdziwe czeskie piwko - za 2,29 pln :blink: w bezzwrotnej butelce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.