Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
colector

Jakie piwo na piątkowy wieczór?

Rekomendowane odpowiedzi

ja właśnie popijam Ciechana Miodowego...chyba jedno z lepszych miodowych piw jakie kiedykolwiek piłem.... mogłoby być tylko wysycenie troszkę większe. Ale smak miodu typowo naturalny a nie jakiś syntetyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dubel

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z innej beczki - a próbowaliście ARGUS Maestic z LIDLa?

Smakuje jak prawdziwe czeskie piwko - za 2,29 pln :blink: w bezzwrotnej butelce :P

 

Całkiem w porządku, oryginał certyfikowany znaczkiem, trochę przypomina Budweissera, ma fajna goryczkę (taka "mydlana" ale ja to lubię). Podobno warzone w browarze Platan :)


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje typy to:

 

1. Velvet (Pivovary Staropramen - Praha), brawo za specjalny sposób generowania wspaniałej piany...!

 

velvet02_01.jpg

 

2. Holba Šerák (Pivovar Holba - Hanušovice), brawa za smak...!

 

slevy-holba-serak-pivo-norma.jpg

 

A co sądzicie o piwach wytwarzanych bezpośrednio w/przy restauracjach własnym (chyba) nakładem pracy?

 

W 2010 miałem okazję odwiedzić Three Rivers Brewery w Farmington w Nowym Meksyku i byłem (i jestem nadal) pod wrażeniem 15 gatunków piwa własnego wyrobu dostępnych od ręki na miejscu i na wynos!... Z tej palety, kierując się fachowymi wskazówkami kelnera, każdy jest w stanie wybrać coś dla siebie.

 

Slajd262.JPG

Edytowane przez Rafał B.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na piątek mam już LEFFE BRUNE.Butelka na korek 0,75l prawie jak szampan :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś tak:

 

imag0501k.jpg

 

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

Edytowane przez pmborek

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah, ja właśnie sięgnąłem po Radlera, co mi kobita zostawiła, bo nie chce mi się na stację śmigać o tej porze. Nawet dobry, zimniutki, czego chcieć więcej... A tak w ogóle - powitać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cornelius koźlak :) całkiem niezły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

belgijski browar Green's warzy premium pils i premium golden ale.Dziś mam to drugie,naprawdę przepyszny browar,jedyna wada to że butelka ma tylko 0.33l :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Piłem przedwczoraj Ciechana po raz pierwszy. Dwa rodzaje. Wyborne - takie sobie. Lagerowe - wyśmienite i ta goryczka, długo po wypiciu.

Skusiłem się wczoraj z kolei na piwo "Krzepkie" i jak dla mnie dramat. Wali mi spirytem strasznie :(

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dziś wypiłem rzeźkie i warmiaka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj posmakowałem wiśniową fortunę a dziś niepasteryzowanego ciechana naprawdę oba piwka charakterystyczne takie sympatyczne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też Perła. Ale Pracheńska. Bardzo lubię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie popijam Ciechana Miodowego...chyba jedno z lepszych miodowych piw jakie kiedykolwiek piłem.... mogłoby być tylko wysycenie troszkę większe. Ale smak miodu typowo naturalny a nie jakiś syntetyk

 

Szacun! Ja nie wiem jak to można pić. Smakuje wg mnie tak jakby był osłodzony kilogramem cukru, jeden wielki ulepek. No ale o gustach się nie dyskutuje : )

 

Z miodowych odkryć polecam Litovel miodowy...delikatny posmak miodu a nie słodzenie kilogramem cukru : ) Bardzo smaczny napitek.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest słodki to fakt, ale to jest piwo do delektowania się smakiem- max 2 butelki i koniec.Nie dał bym rady więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znajomy czech przywiozl 3 zgrzewki pilsner urquel . dawno nie pilem tego piwa i uznawalem je za jedno z gorszych bo mislo niesamowicie duzo goryczki.( ja akurat tego posmaku nie lubie)... tak je zapamietalem kiedys a tu szok!!!! piwo z niewielka goryczka calkiem dobre:) nawet bardzo porownujac do takich siusiek jak lechy carlsbergi itd :) pozytywne zaskoczenie :) pilsnerem

 

Uprzedzam ze nie jestem piwnym smakoszem a wypicie juz 1 kufla jest dla mnie wyczynem.

 

Bardzo lubie tez miodowe wszelakie chyba najlepiej mi wchodza nie sa przesadnie slodkie i goryczki maja malo takie wsam raz napitki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znajomy czech przywiozl 3 zgrzewki pilsner urquel . dawno nie pilem tego piwa i uznawalem je za jedno z gorszych bo mislo niesamowicie duzo goryczki.( ja akurat tego posmaku nie lubie)... tak je zapamietalem kiedys a tu szok!!!! piwo z niewielka goryczka calkiem dobre:)

Pilsner Urquell jest eksportową nazwą/marką czeskiego browaru Plzeňský Prazdroj.

Przez szereg lat Urquell był produkowany licencyjnie w Browarze Tyskim, i powszechnie był uważany za gorszy od macierzystego Prazdroja. W kwietniu 2011 roku zakończono rozbudowę macierzystego browaru i ponownie przeniesiono produkcję Urquella do Pilzna. Od tego czasu smak piwa mógł się zmienić.

 

6532432125_fc00b32ab8.jpg

Edytowane przez Taktic

Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.