Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
colector

Jakie piwo na piątkowy wieczór?

Recommended Posts

Argus to chyba najgorsze piwo jakie piłem. W Lidlu jest teraz świetny wybór piw czaskich!

Nie myl Argusa z Argusem Maestic. Argus to koszmarne szczyny. Maestic to nadal koncernowe siki, ale nie odstające od np Budweisera - czyli da się pić w ciepły dzeń..............

Guest Szymon.

Roztoczańskie Dymione paskudztwo jakieś. Szczęscie, że miałem w pobliżu Corneliusza.

No ono z założenia nie jest robione, żeby wszystkim smakowało. Piwa dymione sa dość charakterystyczne i statystycznej większości nie podejdą. Ale jest grupa docelowa, które takie piwa lubi i bardzo ceni wędzone nuty w piwie -  na przykład mua :D 

Nie myl Argusa z Argusem Maestic. Argus to koszmarne szczyny. Maestic to nadal koncernowe siki, ale nie odstające od np Budweisera - czyli da się pić w ciepły dzeń..............

wiesz... tam  nie bardzo jest od czego odstawać

Edited by Szymon_K

Spróbowałem fakt nie mój klimat.

"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

A po tym APA z Żywca, zobaczymy czy to im wyszło :)

Wymęczone z koparki

post-2245-1418413943,5155_thumb.jpg

"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

Dziś mam stresa i kupiłem na cały wieczór.

post-59414-1418652755,2898_thumb.jpg

"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Guest Szymon.

Dziś mam stresa i kupiłem na cały wieczór.

Jak dasz radę to zmęczyć w jeden wieczór, to zyczę prostej drogi do wyra bez komplikacji. To są wszystko bardzo mocne piwa :P

Ale przy okazji niezłe. Szkoda, że to szkło jest mało użyteczne (oprócz wyglądania)

Guest Mateusz Dąbrowski

To ja  dziś zachęcony wspomnieniami z początków produkcji i zachwytami powyżej zanabyłem podwójne ciemne Komesa - takiego syfu w ustach nie miałem od pół roku, gdy postanowiłem poeksperymentować z japońskimi warkami...

Pierwsze miejsce dla ciemnego Gniewosza, drugie (lub ex aequo pierwsze w zależności od warki) dla Fortuny Czarnej, a potem długo, długo nic niestety (chyba, że by liczyć jakieś speciale z multitapów, typu amerykańskie dyniowe, które w przeciwieństwie do dyniamitu było fantastyczne).

Do tej pory miałem problem u siebie z dostępem do małych browarów, mi Komes podszedł. Spróbuję Gniewosza. Zobaczymy. Na pierwszy ogień idzie Kormoran.94700db4f7ebd51d442143372cac783a.jpg

Edited by Mistrz17

Ja dziś Królewskie chlebowo-miodowe na tą pogodę idealne ;)

Seiko SARB017 Alpinist, Seiko SRP307K1 Black Monster, Orient Bambino V3 Grey ER2400KA,  Casio G SHOCK G-9000-1V, Pulsar PU7005X1, Seiko SNZG11, Seiko SNZJ07, Apple Watch Sport 42mm Space Grey

To ja  dziś zachęcony wspomnieniami z początków produkcji i zachwytami powyżej zanabyłem podwójne ciemne Komesa - takiego syfu w ustach nie miałem od pół roku, gdy postanowiłem poeksperymentować z japońskimi warkami...

Miałem taki "wypadek" z egzemplarzem z Lidla. Tydzień wcześniej piłem i piłem moim zdaniem co innego. Albo partia albo przechowywanie ?

Jakiekolwiek "dymne" jest dla mnie niewypijalne.

Trzy podejścia o trzy za dużo.

Edited by Darek1974r

Guest Mateusz Dąbrowski

Moje z carefoura i też niewypijalne, po kilku łykach skończyło w zlewie niestety - a kiedyś było na trzecim miejscu w moim rankingu smaku :(

Guest Szymon.

Ten zepsuty komes to losowa sprawa. Samo piwo się nie zepsuło ale niestety w mniejszych browarach jest mniejsza kontrola procesu niż w takich wielkich koncernowych i czasem takie przypadki się zdarzają. Niestety - wliczone w picie dobrego piwa z małych browarów.

Guest Mateusz Dąbrowski

To wiem, niemniej przy Fortunie jest to kwestia przepyszne piwo / dobre piwo, a nie dobre piwo / bełt. No ale cóż, o komesa i tak ciężko a gniewosza jakimś cudem mam od niedawna pod domem, więc przeżyję ze stratą browaru.

Edit: Druga butelka Komesa była jeszcze gorsza...

Edited by Mateusz Dąbrowski

Ciemy Komes to jedyne w moim zyciu piwo jakie wylalem tego sie nie da pic.

Ciemny Gniewosz bardzo dobry, jakis czas temu byl na rynku Heban moim zdaniem najlepszy polski ciemny browarek, ale juz go chyba rok nie widzialem nigdzie.

heban.jpg

Edited by ptaku

Guest Mateusz Dąbrowski

Ciemy Komes to jedyne w moim zyciu piwo jakie wylalem tego sie nie da pic.

Ciemny Gniewosz bardzo dobry, jakis czas temu byl na rynku Heban moim zdaniem najlepszy polski ciemny browarek, ale juz go chyba rok nie widzialem nigdzie.

U mnie drugie, ale generalnie tak, dałem mu jeszcze jedną szansę przez wzgląd na wspomnienia - było jeszcze gorzej niż poprzednio, tak więc Komes jest dla mnie skreślony.

Hebana niestety nie miałem przyjemności spróbować, a szkoda. Ciężko o dobre, ciemne piwa o ciekawym aromacie.

Ja dziś takie:

ciemne2.jpg

nie mam pojęcia skąd to, ale smakuje mi, delikatne.

Edited by nav

Guest Szymon.

Ciężko o dobre, ciemne piwa o ciekawym aromacie.

No chyba raczysz żartować O_O

Ja dziś takie:

DSC_2150.jpg

I jak ta sanrajza? Też mam odłożoną na któryś z najbliższych wieczorów...