Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
colector

Jakie piwo na piątkowy wieczór?

Recommended Posts

Właśnie piję sobie Miłosław-a przeniczne, z Browaru Fortuna w Miłosławiu. Nie pamiętam czy tu było polecane,ale pan w sklepie mi go polecił.Jest całkiem niezłe,czuć lekki zapach "zboża" a w smaku hmm lekko kwaśne z nutką tego czegoś...

Super piwko, podobnie jak inne z tego browaru-obecnie mój ulubiony browar.

no ja od kliku lat go nie pilem bo w lodzi nie ma.A największy pradoks jest taki ze mamy swój browar a piwa z tego browaru wysylane sa w polske i na eksport,natomiast w łodzi w zadnym sklepie nie znajdziesz :(

Niestety przez najbliższe 2 tygodnie żadnego piwa, bo sesja jest i w piątki siedzę na uczelni a jak wrócę to będę zapierniczał do zajc na sobotę jeszcze...

to byly czasy...

Taki mały belgijski upominek od znajomego.Dla mnie bomba bo nie widziałem takiego piwa wcześniej.więc szykuje się miły wieczór.

post-33544-0-15502000-1342891530_thumb.jpg

Niskoalkoholowy żywiec 1,1%. Smakuje jak prawdziwe piwo a na drugi dzień nic nie boli i wszystko jest na swoim miejscu :) Już od kilku lat przyjmuję alkohol maksymalnie w takim stężeniu i nie więcej niż 3 małe butelki na 1 dzień. Szczerze polecam każdemu!

Pozdrawiam,

Paweł

po dobrym piwie łeb na drugi dzień nie boli, a niektórzy lubią "szmerek" po kilku bronxach...

po dobrym piwie łeb na drugi dzień nie boli, a niektórzy lubią "szmerek" po kilku bronxach...

Siemasz Yakuz,

Zgadzam się z Tobą. Ja generalnie nie mam nic przeciwko piciu alko. Ja po prostu nie potrafiłem tego robić kulturalnie i lepiej dla mnie że przestałem. Swoją drogą to znam tylko 2 mężczyzn między 30 a 50 r. życia, którzy nie mają problemu z alko. Ale może to moje otoczenie jest specyficzne :)

Pozdrawiam,

Paweł

Guest Cyrhla

Krakowiak nieklarowny. Własnie popijam i polecam :)

wprawdzie sobotni a nie piątkowy wieczór, ale muszę się pochwalić.Dziś delektuję się pysznym ciechanem miodowym.Naprawdę polecam. :rolleyes:

wprawdzie sobotni a nie piątkowy wieczór, ale muszę się pochwalić.Dziś delektuję się pysznym ciechanem miodowym.Naprawdę polecam. :rolleyes:

Szacun...nie wiem jak możesz to pić. Dla mnie to jest tak słodkie jakby z kilogram cukru ktoś do butelki wsypał : )

"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

jak chcesz mniej słodkiego miodziaka to Trybunalskie z Perły. Ja dziś wypiłem Ciechana Pszenicznego.

Ja polecę takie piwo....fajna kompozycja smakowa (to tak nie do końca pszeniczne), na letnie upały idealne.

img20120823001731345743.png

*** DOXA Sub 300 Professional ***

Guest McIntosh

Ja polecam Westmalle i Orvala. To moje ulubione piwa.

Ostatnio moimi faworytami są piwa z warmi i mazur, każde ma swój dobry smak i każdy może odnaleść swój ulubiomy smak. Mi odpowiadają, Świeże,Warmiak,Rześkie,Krzepkie. Mojej żonie smakują Orkiszowe,Orkiszowe z Miodem,Śliwka w piwie,Miodne.

Robert

Ja ostatnio odkryłem na nowo Portery i po takich czterech, świat wydaje się piękniejszy! i za cholerę nie wiem dlaczego ;).

ja przez ostatni tydzień degustowałem dla smaku po jednym każdego wieczoru browarki mniej znane większemu gronu osób, bo popłuczyn typu Lech, Tyskie, czy nawet już teraz Perła to nie pijam bo po co się truć:)

Raciborskie, Miloslaw Pilzner, Rześkie- oczywiście lepsze od tych marketowych ale mnie jakoś nie specjalnie podeszły.

Natomiast wyborny moim zdaniem jest Krakowiak Nieklarowny, bardzo dobre również Ciechan Wyborne, Lwówek Książęcy, Trybunał Miodowe i Pszeniczniak, mniam.

Edited by johndeacon

Ja ostatnio odkryłem AleBrowar i Pintę, robią piwa odmienne od klasycznych polskich upodobań (jasne lagerki i mocne koncerniaki), testowałem już z Pinty Dobry Wieczór (Stout), Atak Chmielu (American IPA) i Imperium Atakuje (Imperial IPA) teraz czas na pozostałe. Drugi "wynalazek" to AleBrowar z Gościszewa, na tapecie były już: Lady Blanche (witbier) fajny pszeniczniak bez gazu, Amber Boy (Amber Ale), Rowing Jack klasyczne IPA, Sweet Cow - mleczny stout, ciekawy i dziwny zarazem, muszę jeszcze od nich spróbować Black Hope czyli piwo typu Black IPA. Z wypitych generalnie polecam wszystkie, jeszcze mnie nie zawiodły :lol:

imperiumo.th.jpgrowingjack.th.jpg

"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

Również polecam Pintę i AleBrowar, pijam regularnie te piwa i co prawda nie wszystko mi podeszło (np. Lady Blanche z AleBrowaru jest według mnie przeciętne) ale całokształt wychodzi zdecydowanie ponad mizerną piwną średnią w naszym kraju.

Bartheck koniecznie próbuj Black Hope, według mnie najlepsze piwo z tego browaru.

gościszewo naturalne wymiata,pyszne piwo :rolleyes:

z innej beczki - a próbowaliście ARGUS Maestic z LIDLa?

Smakuje jak prawdziwe czeskie piwko - za 2,29 pln :blink: w bezzwrotnej butelce :P