Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Lestaf

Strefa 11 czyli opowieść o znikających postach

Rekomendowane odpowiedzi

Był sobie kiedyś temat z recenzją GW-9000, mijały lata a on wciąż trwał w nienaruszonej postaci by nagle zniknąć... Co bardziej racjonalnie myślący użytkownicy, sprostują mnie pewnie, że temat ciągle jest tylko brak w nim jakiejkolwiek treści, tak czy inaczej sprawa i tak wydaje się tajemnicza i mroczna. W związku z powyższym mam pytanie, jak to się stało, że treść recenzji znikła i co się z nią stało?

 

LINK DO TEMATU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W góry byś pojechał, a nie pierdołami się zajmujesz :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lestaf u mnie też wszystko widać.

Chyba za dużo śliwowicy przywiozłeś z gór :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie rozumiem , po kliknięciu na link mam zdjęcia i opis-recenzję ..

 

Bo kolega odzyskał tekst z cache google (podana jest dzisiejsza data edycji) . Potwierdzam, dzisiaj około 15 w pierwszym poście była pusta strona, jedynie z danymi załącznika i tym, że kolega edytował swój post w sierpniu 2011 roku (vide mój wpis w tamtym wątku). W edytorze posta było widać trzy zdjęcia - załączniki. Stało się coś dziwnego i mam nadzieję, że to pojedynczy przypadek.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

nic nie było widoczne? Dokładam starań, by przenieść wszystko bez błędów, ale jest tyle tego, że może się zdarzyć coś takiego, jak teraz. Ale potem będzie już tylko lepiej - wszystkie grafiki będą na naszym serwerze.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DawPi,

Szukaj postów, gdzie zawartość zaczyna się od ciągu -> [attachment=

 

Przyjrzyj się tamatowi "Omega - Polish Air Force.." -> http://zegarkiclub.pl/forum/topic/27303-omega-polish-air-force-z-1940r/

Ten temat spotkał dokładnie ten sam los. Cała zawartość znikła B)

Takiego tematu szkoda, bo dotyczył wartościowego modelu kolekcjonerskiego Omegi związanego z polską historią!

 

Zobacz cache w google -> http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:pSqZpaGkZkYJ:zegarkiclub.pl/forum/topic/27303-omega-polish-air-force-z-1940r/&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=firefox-a

Tutaj w cache jeszcze treść istnieje (ale nie będzie wiecznie). Należałoby teraz szybko to skopiować i przekleić z powrotem. Ja nie mam uprawnień. To może zrobić tylko Autor, moderator lub admin..

.


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DawPi,

Szukaj postów, gdzie zawartość zaczyna się od ciągu -> niepokojący[/b] i oby nie był szerszy !!!


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas budować Arkę Noego Panowie Bracia! Każdy niech skopiuje do worda na swym komputerze co tylko ciekawego znajdzie i gdy wszystko runie, My jako nestorzy forum, będziemy je odbudowywać po apokalipsie gorszej niż Powstanie Chmielnickiego i Rozbiory Rzeczpospolitej razem wzięte, a imię jej "przenoszenie Imageshecka".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

spokojnie spokojnie.. Mamy kopię bazy danych i w razie wycieku jakichś bardzo istotnych treści jesteśmy je w stanie odzyskać - tylko napisać link do takiego pustego tematu i podziałamy. A wszystko to, by zachować część historii forum w postaci grafik umieszczanych na forum.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to nie jest ten wieszczony na 2012 rok koniec świata? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pierwszy grom skruszy tych, co za niezniszczalnych * się mieli !

* G-Shock :)

 

 

Spokojnie.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarant, ta wizja to jest Twój 3666 post, czy te trzy szóstki to przypadkiem nie biblijne imię bestii? :) Teraz uchronić może nas tylko Alfa i OMEGA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szturmańska Strela padła

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/46526-szturmanskie-striela-44-mm/

Przykra sprawa. Dobre zdjęcia były :lol:


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe, w tych 2 powyżej przedstawionych przypadkach załączniki ze zdjęciami są podpięte do tych postów. Kiedy w trybie edycji włączy się podgląd posta - wszystko jest OK , widać zdjęcia na swoim miejscu.

 

EDIT

 

Szturmańska Strela padła

http://zegarkiclub.p...-striela-44-mm/

Przykra sprawa. Dobre zdjęcia były :lol:

 

Wystarczyło włączyć edycję (dodatkowo porozsuwałem zdjęcia) i zapamiętać. Mam nadzieję, że nie trzeba będzie tego robić z każdym "znikniętym" postem.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbiję temat.

Do autorów postów, w których poznikały zdjęcia z IS (i nie tylko). Włączcie tryb edycji, sprawdźcie na podglądzie postu czy pojawiły się zdjęcia i jeśli tak - nic nie robiąc zapiszcie "zmiany". Zdjęcia powrócą. Dlaczego ? Nie mam pojęcia, ale to działa.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam,działa,ale traci się nad tymi zdjęciami jakąkolwiek kontrolę,nie można ich już usunąć,ani zmienić kolejności,bo widać je już tylko w poscie,a linki do źródła po włączeniu edycji są niewidzialne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma człowieka trochę na Forum, a tu po kawałku znikają treści, które zamieścił... :rolleyes:

 

Oprócz wspomnianego wcześniej braku treści i zdjęć w temacie o Roleksie - "KU OTCHŁANI...", zdjęć brak też w innych moich wątkach, np.

 

SEIKO ORANGE MONSTER

 

LORUSIĄTKO

 

TRATWĄ DO WIECZNOŚCI

 

WILKOŁAK

 

MORELLATO

 

NUREK...

 

Smok Morski

 

Poza tym w mojej zawartości w profilu brak niektórych całych wątków, np. TEGO albo TEGO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest 2012 rok, nie może być normalnie... nawet nie powinno :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tą sprawą powinien się zająć Kaszpirowski, albo Hary z Tybetu :rolleyes:, a tak na poważnie to grunt, że ma być lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.