Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

anum47

Kilka pytań odnośnie mojego zegarka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem niedawno zegarek Adriatica, jest cały z tytanu z szafirowym szkiełkiem, i mam kilka pytań. Z tyłu pisze 1011, mniemam że to jakieś oznaczenie modelu. A więc:

 

1. Czy ktoś wie jaki dokładnie mechanizm może w nim być ? to że kwarcowy to wiadomo, ale dokładne oznaczenie ?

2. Czy mogę jakoś zadbać o tą tytanową bransoletę ? Wiem, były tematy na ten temat, ale jest dużo sprzecznych informacji..

3. No i ile może być warty taki zegarek, ma lekkie ślady użytkowania na bransolecie, ogólnie leżał kilka lat w pudełku bo nie podobał się właścicielowi który dostał go w prezencie. Mnie wyszedł 170zł, dostałem pudełko, książeczke, zapasowe części do bransolety, chyba się opłacało ?

 

poniżej fotki \/ przepraszam za jakość, ale ta cyfrówka jest słaba.. w telefonie mam dobry aparat ze stabilizacją obrazu, ale chwilowo nie mam jak zrzucić z niego zdjęć.

 

pic1036.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

pic1043.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

pic1046.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


Nie ma rzeczy których nie da się naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

z tego co mi wiadomo firma Adriatica posiada rodowód szwajcarski, jednak obecne prawa rynku zmuszają wszystkie firmy do znacznych oszczędności, stąd niezbyt zacna praktyka polegająca na produkcji podzespołów w Chinach itp. a następnie finalne złożenie wszystkiego odbywa się w Szwajcarii. Między innymi stąd birą się tak przystępne ceny tych "sikorów".

Reasumując zakupiony przez Pana egzemplarz (całkiem fajny tak na marginesie) na 95% złożony został na terenie Szwajcarii jednak z elementów o rodowodzie chińskim-sytuacja ta się nasila zwłaszcza w przypadku zegarków kwarcowych.

 

Ps.Z informacji jakie udało misię odszukać w sieci wynika że fabryka zegarków Adriatica znajduje się w Camorino/Ticino, we Włoskiej części Szwajcarii

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to akurat wiem, z tego co widziałem nowe zegarki Adriatici z serii titanium kosztują od 430zł w górę. Zastanawia mnie tylko jaki dokładnie jest mechanizm w środku i czy mogę jakoś zadbać o bransoletę.


Nie ma rzeczy których nie da się naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.