Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jasiek1712

3 zegarki-prośba o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,chcialem przedstawic 3 zegarki,2 damskie,1 męski.Damskie dawno temu nosiła moja Mama,meski Ojciec.Może najpierw zdjęcia.

 

I zegarek Mamy,wewnątrz wieczka napisy:

Metal Plaque

Lamine

Garanti 10 Ans

znaczek w postaci glowy rycerza ,pod nim inicjaly M.G.

Temenaire

Geneve

9398

205

 

106hhl5.jpg

m8img9.jpg

 

II zegarek Mamy,wewnątrz wieczka,na godz. 13.00 u góry 103/3661

na środku znaczek w postaci okręgu w rownobocznym trójkacie (chyba Dugena ma taki)

Walz-Gold-Doublé

20 Mikron

5

 

63y9mf.jpg

sgigd4.jpg

351xvfa.jpg

 

Zegarek Ojca,wewnątrz wieczka:

Stainless

Steel Back

Swiss made

015487

330

po prawej,przy krawedzi A 374

 

dxedl4.jpg

1zbe1ya.jpg

 

Odnośnie zegarków damskich interesuje mnie,jaka to marka (znana,wcale) o wartość nie pytam bo mają dla mnie wartość sentymentalna i sa atrakcyjne wizualnie. Zegarek Ojca to Cyma,którą nosil b.dlugo i nigdy nie zawodziła.Po jakimś czasie był zmuszony wymienić wskazówki a zegarmistrz założył to,co miał. Przede wszystkim chciałbym wszystkie 3 naprawić,liczę na Waszą pomoc,gdzie mogę się z tym zwrocić.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że dwa pierwsze zdjęcia (dot.zegarka I Mamy) nie weszły,próbuję raz jeszcze

lyufc.jpg

 

106hhl5.jpg

 

Pozdrawiam raz jeszcze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie zegarki wyglądają na lata 30-te XXw., dwa pierwsze pozłacane niskobudżetowe "damki" mogą oba być od Alpiny, z czego pierwszy ma mechanizm cylindrowy i trudno będzie znaleźć kogokolwiek kto podejmie się naprawy. Zegarki możesz zanieść do Janusza na ul. Sienkiewicza, może naprawi, a jak nie to już na pewno coś doradzi.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.