Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gniewko

Cimier vs Cimier vs Ball

Wybór zegarka na wiosne  

35 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ball, of course, ale rzeczywiście to trochę inna kategoria wagowa. Te zmiany składu w trakcie trwania ankiety wypaczają ją zupełnie..

 

Zmiany byly na tyle wczesnie wprowadzone, ze o wypaczeniu ankiety raczej nie powinno byc mowy. A zostaly wprowadzone poniewaz pierwszy faworyt nie jest juz dostepny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez jednego gościa z Forum, który ma bardzo podobny gust do mojego i całkiem rozmowny z niego człowieczek :lol::rolleyes:

 

Ps. Wie co mówi...


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:rolleyes:

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój głos zostaje niezmienny --> Cimier Blue Marlin, ale wybrałbym inną wersję kolorystyczną - to kawałek zegarka (43mm), a biała tarcza wizualnie go powiększa

 

Ball byłby przepiękny, gdyby nie ta data... wygląda jakby ktoś z zamkniętymi oczami umieszczał na tarczy okienka.

Poza tym "mankamentem" zegarek bardzo ładny. Granatowe słoneczko, bardzo nietuzinkowe indeksy - jest piękny, kiedy zakryje się prawą część tarczy,...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozwoliłem sobie zagłosować na Blue Marlina, choć pewnie już "po zawodach" uzywając terminologii sportowej :)

mam nadzieję, że autor dokonal trafnego wyboru;

przy okazji pytanie do bardziej poinformowanych forumowiczów:

czy Blue Marliny sa dostępne do obejrzenia gdzies na Śląsku (bądz w przyzwoitej odległości) ?

nie jestem zwolennikiem zakupu bez przymiarki (troche wątły nadgarstek niepokoi w przypadku tego rozmiaru) a do tej pory natknąłem sie jedynie na egzemplarz w Warszawie,

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://dpv.pl/

to jest jedyny dystrybutor Cimiera na Polskę. Ma sieć butików, gdzie sprzedaje zegarki i biżuterię.

Zadzwoń, napisz i zapytaj, czy na Śląsku też, a jeśli tak, to gdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można kupić bezpośrednio w DVP - tylko obsługa do d...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytałem w dpv, mają zegarki do obejrzenia na miejscu w biurze i w arkadii, niestety brak informacji o innych miastach,

zastanawiam sie nad zakupem przez internet bez wcześniejszej przymiarki, w warunkach zakupu wspominają o możliwości zwrotu bez podania przyczyn w przeciagu 10 dni od daty zakupu,

spotkaliście się może z taką sytuacja ? na 90% powinienem być zadowolony z zegarka, niemniej jest ryzyko, że nie spasuje i wtedy musiałbym go zwrócić a nie bardzo usmiechają mi sie ew przepychanki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnych przepychanek, zgodnie z prawem możesz dokonać zwrotu towaru w ciągu 10 dni od daty zakupu bez podania przyczyny


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.