Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo fajny, dobrze się dzieje, że zegarki traktowane są jako unisex`owe. Panie coraz częściej wybierają większe rozmiary ;) zegarków mechanicznych.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokładnie, ten zegarek moze być dobry i dla mężczyzny i dla kobiety. Moja żona go wybrała. Ma niby troszke lotniczy charakter, ale z drugiej strony jest delikatny w stylu i elegancki. No i klasyczny kal. 3133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak jesteśmy przy temacie żon, moja nosi takie. :) Nie są to nowe nabytki, ale nie pokazywane wcześniej, więc chyba się liczy :)

post-58041-0-58577700-1370276806_thumb.jpg

post-58041-0-11622700-1370276817_thumb.jpg

post-58041-0-08207200-1370276824_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi taka parka wpadła.

Może nie jest to rewelacja ale początkującego cieszą :P

post-61474-0-13598400-1370284287_thumb.jpg


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam go

post-59254-0-07180100-1370287039_thumb.jpg


Najmilsza chwila poranka - Atlaś, Poljot czy Delbanka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mam parkę 55 gramowców :) Nie spodziewałem się, że w tych czarnych tarcze tak świetnie się mienią, do tego stopnia, że bije to na łeb efekt łamanej tarczy w srebrnym :)

 

Do względnego kompletu all steel'i z 1MFZ brakuje de luxiaka, a do porządnego jeszcze "foreigna" na K-26 :D

post-30603-0-87264000-1370373029_thumb.jpg

post-30603-0-83800300-1370373036_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mam parkę 55 gramowców :) Nie spodziewałem się, że w tych czarnych tarcze tak świetnie się mienią, do tego stopnia, że bije to na łeb efekt łamanej tarczy w srebrnym :)

 

Do względnego kompletu all steel'i z 1MFZ brakuje de luxiaka, a do porządnego jeszcze "foreigna" na K-26 :D

ładne poljoty - ja poluję na srebrnego bo brakuje do kolekcji, ale zawsze znajdzie się ktoś to mnie przebije :/ ale może następnym razem się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko na brązowego. Mam nadzieję że masz płaskie szkło bo z wypukłym polioty te biednie wyglądają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko na brązowego. Mam nadzieję że masz płaskie szkło bo z wypukłym polioty te biednie wyglądają.

Mam oryginalne, to takie bardzo niziutkie ale nie płaskie. Były one w brązowej wersji?? ;>

 

Orientujecie się czy da się kupić gdzieś szkło takiej lub niewiele większej wysokości? Sporo je noszę i choć szkła na teraz są jeszcze super, to martwi mnie, że któregoś "pięknego" dnia będę jednak musiał je wymienić. A dorabianie na zamówienie okrągłego szkła to trochę głupio i trochę drogo... A może kryształ o dużej wypukłości byłby OK?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ebayu są chyba.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o takie plexi mi chodziło. Nowe plexi będzie droższe czasem od zegarka. Szukaj jakiegoś trupka z niepękniętym plexi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim dorabiałem teraz takie płaskie plexi. Całe 10 zł mnie kosztowało.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Akwafan

Czarna jest piękna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję nabytków. I mi się trafiło kilka sztuk do kolekcji w ostatnim tygodniu. Wszystkie na chodzie.

Większośc długo szukanych ale szczęście dopisało i lista coraz krótsza. Część nabytków jeszcze przed SPA, więc wybaczcie rdzę na wskazówkach i pęknięte szkiełka :) . Nie jestem pewny czy w wołnie powinny być takie wskazówki.

 

 

fot036t.jpg

fot037.jpg

fot032.jpg

fot038.jpg

fot033.jpg

fot047.jpg

fot049.jpg

fot041.jpg

fot046.jpg

Edytowane przez gregch

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem bo dostałem go w kawałkach. Ale wszystkie tarcze były srebrne a ring był w takim kolorze. Wymieniłem w nim tylko szkiełko. Muszę pogrzebać w katalogach i zobaczyć jak powinno być.

Raczej powinna być w nim czarna tarcza więc jak ktoś posiada takową na zbyciu to poproszę :)

Edytowane przez gregch

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Jak zwykle z poślizgiem, Sława - bazarkowa, Majak - giełdowy. :D

Świetny majak.... sam takiego już długo szukam, jak na razie bez skutku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poljot 55g wygląda na oryginał - z drobnym wyjatkiem.

Otóż wszystkie srebrne wersje jakie widziałem miały pierscień granatowy z opisanymi minutami co pięć minut.

Taki pierścien jak Ty masz kojarzę tylko w czarnej wersji (swoją drogą mam do oddania taki za darmo). Ale może jescze ktoś mnie oświeci i wyprowadzi z ewentualnego błędu.

 

-Radiowiec-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny majak.... sam takiego już długo szukam, jak na razie bez skutku.

 

Ja też długo szukałem, straciłem nawet nadzieję, że znajdę jakiegoś w przyzwoitym stanie i w krótkim czasie wpadły dwa. Drugi czeka na remont ;) Więc nie trać nadziei :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem bo dostałem go w kawałkach. Ale wszystkie tarcze były srebrne a ring był w takim kolorze. Wymieniłem w nim tylko szkiełko. Muszę pogrzebać w katalogach i zobaczyć jak powinno być.

Raczej powinna być w nim czarna tarcza więc jak ktoś posiada takową na zbyciu to poproszę :)

 

Broń Boże nie rób takich zmian! To oryginał i to dość rzadki. Jak Ci się znudzi to chętnie odkupię. Szukam takiego już jakiś czas.

Choć trochę się zastanawiam... Pierścień jest czarny czy brunatno-brązowy?

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.