Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Aviator rewelacja. Nie mam żadnego "nowego" ruska, a ta seria pilotów bardzo mi się podoba. Może kiedyś... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście robi wrażenie. Widać w nich nową generację zegarków rosyjskich, przynajmniej w stylistyce tarczy i wskazówek.

Gratuluję pięknego Aviatora.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarła błękitna beczka :)

Po zakupie noworuskiej , zapragnołem oryginału.

хорошие часы !

 

4xii.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaleziony dziś podczas sprzątania w garażu:

 

1533544.jpeg

 

1533548.jpeg

 

1533550.jpeg

 

Na chodzie, ale lekko uszkodzony - nie wysuwa się koronka, nakręcanie powoduje jednocześnie przestawianie godziny (to coś poważnego?). Pozatym stan jak na zdjęciach, mam zamiar go używać - dokupię pasek, zaniosę do zegarmistrza itd. Tutaj mam pytanie czy można wymienić tarczę kalendarza, tak, aby był aktualny i miał nazwy dni przynajmniej po angielsku (werk to 2628.H)?

 

BTW: Mniej więcej, z którego roku to model?

Edytowane przez MateuszM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

lata 80-te a to uszkodzenie to pewnie cos z remontuarem, naprawa to jakieś 10zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaleziony dziś podczas sprzątania w garażu:

 

1533544.jpeg

 

1533548.jpeg

 

1533550.jpeg

 

Na chodzie, ale lekko uszkodzony - nie wysuwa się koronka, nakręcanie powoduje jednocześnie przestawianie godziny (to coś poważnego?). Pozatym stan jak na zdjęciach, mam zamiar go używać - dokupię pasek, zaniosę do zegarmistrza itd. Tutaj mam pytanie czy można wymienić tarczę kalendarza, tak, aby był aktualny i miał nazwy dni przynajmniej po angielsku (werk to 2628.H)?

 

BTW: Mniej więcej, z którego roku to model?

Pewnie można, jeżeli znajdziesz dawcę, tylko moim zdaniem większy urok z rosyjskimi nazwami.

 

PS. A te Wasze strychy i garaże :)

Edytowane przez waski123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny garaż :)

 

Właśnie wiem, chodzę zajarany tym znaleziskiem bardziej niż tym, że w końcu ogarnąłem chaos tam panujący i faktem naprawy samochodu. Nie mam pojęcia do kogo z rodziny należał ten zegarek, ale jest starszy ode mnie i prawdopodobnie znalazł się w garażu jeszcze przed moim urodzeniem, chyba czekał na mnie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po naprawie, polerce szkiełka i założeniu paska, zegarek będzie nie do poznania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowowystrugany pasek do nowonabytku wczorajszego.

24pb.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Kupiony dziś w antykwariacie za całe 15 zł Poljot :)

d1bb104c173857d0med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie mogę ujawnić się z czarną Rakieta na werku 2209 . ufff to były najgorsze trzy tygodnie czekania (sprzedawca do bani - zero odpowiedzi na maile a nr tel nieaktywny) i już traciłem nadzieje ze otrzymam zegarek i czy w ogóle odzyskam straconą kasę. zegarek piękny a jak będę miał czas to zrobię lepsze fotki 

 

Sekonada kupiona za bardzo małe pieniądze - niby nie miała działać (dlatego nie było zainteresowania) a jej stan okazał się dużo lepszy niż na zdjęciach w aukcji . wraz z Sekondą otrzymałem taki oto dodatek - łańcuszek z medalikiem (wydaje mi  się ze to oryginalny) 

post-34995-0-63711900-1374259328_thumb.jpg

post-34995-0-76289000-1374259356_thumb.jpg

post-34995-0-01331600-1374259371_thumb.jpg

Edytowane przez Treevill

Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie mogę ujawnić się z czarną Rakieta na werku 2209 . ufff to były najgorsze trzy tygodnie czekania (sprzedawca do bani - zero odpowiedzi na maile a nr tel nieaktywny) i już traciłem nadzieje ze otrzymam zegarek i czy w ogóle odzyskam straconą kasę. zegarek piękny a jak będę miał czas to zrobię lepsze fotki 

 

Sekonada kupiona za bardzo małe pieniądze - niby nie miała działać (dlatego nie było zainteresowania) a jej stan okazał się dużo lepszy niż na zdjęciach w aukcji . wraz z Sekondą otrzymałem taki oto dodatek - łańcuszek z medalikiem (wydaje mi  się ze to oryginalny)

Fajna ta dewizka, jeśli jest w miarę długa to nadaje się nie tylko do kamizelki ale można "po amerykańsku" włożyć ją przez butonierkę wkładając zegarek do brustaszy ;)

 

A tak nawiasem, zegarków żółtych jest dużo, dewizek starych też można na allegro nieco spotkać, ale już dostać nowy garniturowy pasek z pełną żółtą klamrą w tym kraju to nie lada wyczyn, ja zjeździłem całą Warszawę i przeszukałem internet nic nieznalazłszy absolutnie nic... Już prościej jest kupić kapelusz z piórkiem z króliczego włosa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciech - sam strugałeś paseczek?

Treeviil - gratuluję bardzo udanych zakupów. Rakietka z czarnym licem  jest super, a i Sekonda jest warta grzechu. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta dewizka, jeśli jest w miarę długa to nadaje się nie tylko do kamizelki ale można "po amerykańsku" włożyć ją przez butonierkę wkładając zegarek do brustaszy ;)

 

A tak nawiasem, zegarków żółtych jest dużo, dewizek starych też można na allegro nieco spotkać, ale już dostać nowy garniturowy pasek z pełną żółtą klamrą w tym kraju to nie lada wyczyn, ja zjeździłem całą Warszawę i przeszukałem internet nic nieznalazłszy absolutnie nic... Już prościej jest kupić kapelusz z piórkiem z króliczego włosa :P

Czy próbowałeś w TIME POL na Lelechowskiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Tajek strugałem własnoręcznie.

To mój debiut paskotwórczy zainspirowany starym trokiem, 

z którego to pochodzi użyta klamra i szlufka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Winszuję "trokowego pomysłu" :D fajnie jest coś wystrugać własnymi łapkami ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Treevill bardzo ładne, zwłaszcza Rakieta.

Coraz bardziej podobają mi się kieszonki :unsure:

jak już jakiś czas temu zachorowałem na rakietowe kieszonki i wyleczyć się nie mogę :P


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Treevill podoba mi się Twoja konsekwencja w zbieraniu rakietowych kieszonek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Kubok Mira kupiony dziś za 5zł w antykwariacie :)

Jeszcze można spotkac okazje...

00eda81bef54b1a4med.jpg

 

P.S. z jakich lat on jest? jaki Puchar Świata upamiętnia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojciech1500 az sobie zaklalem siarczyscie jak zobaczylem cene.

kiedys sie na niego czailem i pamietalem co to za mistrzostwa. o ile dobrze pamietam poczatek lat 90-tych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Sam się zdziwiłem jak sprzedawca powiedził cenę, dał jeszcze gratisowo kilka oryginalnych pudełek od zegarków radzieckich. Likwiduje antykwariat bo przeżuca się na meble, więc wszystko tak tanio wyprzedaje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te strychy i garaże, te wspaniałe antykwariaty z tymi wspaniałymi cenami, eh szkoda, że człowiek mieszka w Krakowie, tam taka straszna drożyzna ;)


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.