Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Poljot jak najbardziej do użytku. Bardzo ładny.

Dzięki, jak tylko naprawię będę nosić :) 

 

W sumie to z poleceniem zegarmajstra przeze mnie to może być problem, bo ja zegarki naprawiam sobie sam :) Ale miałem okazję rozmawiać kiedyś z zegarmistrzem w Astrze na ul. Horbaczewskiego - gość sprawiał wrażenie, że ma pojęcie o "ruskach", więc może u niego zapytaj o orientacyjny koszt takiej naprawy.

O, to się super składa, bo akurat znajomy pracuje zaraz obok astry, więc będzie miał kto mi odebrać zegarek/zegarki :D 

A czy czasami gość nie ma też "pracowni dorabiania kluczy"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, jak tylko naprawię będę nosić :)

 

O, to się super składa, bo akurat znajomy pracuje zaraz obok astry, więc będzie miał kto mi odebrać zegarek/zegarki :D

A czy czasami gość nie ma też "pracowni dorabiania kluczy"?

 

Być może właśnie on ma też dorabianie kluczy, albo też ten punkt dorabiania jest tuż obok jego zakładu (to jest na I piętrze - niedaleko sklepu z częściami komputerowymi).

Przypomniał mi się jeszcze jeden zegarmistrz sprawiający wrażenie znającego się na rzeczy - otóż co niedziele na tyłach targowiska na Świebodzkim można spotkać starszego pana, który sprzedaje zegarki (przede wszystkim radzieckie) - i właśnie on twierdzi, że ma swój zakład na ul. Sępa-Szarzyńskiego - niestety dokładniejszych namiarów nie posiadam. Przy czym jeśli wybierzesz się na Świebodzki, to nie pomyl tego pana z pewnym starszym handlarzem, który ma cały stolik zawalony rożnego rodzaju zegarkami ;)

Edytowane przez sthool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, czyli tak jak myślałem- tego gościa od zegarków i kluczy kiedyś poznałem, faktycznie się do niego wybiorę, a co do świebodzkiego to będzie ciężko- praktycznie w każdą niedzielę pracuję... Dzięki bardzo za namiary na obu, w tygodniu postaram się coś wskórać z poljotem, jak już będzie na chodzie i na ręku oczywiście się tym pochwalę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wybrałem się na bazarek staroci u mnie w mieścinie i zgłupiałem. Ceny ruskich sięgają kosmosu - jeśli "chodzi" przy tym nieważne jak - to cena sięga ponad 100 zł - stan to inna bajka nawet nie są to stany szufladkowe czy przynajmniej dobre.

Jeśli nie chodzi to 50 zł chyba że stan jest "jak spod buta" to cenią mniej. Szwajcary to ceny ponad 400 zł. Idzie nowe - trend zbieractwo zegarków lub sam nie wiem co?!


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę.. Pabiedce się oryginalna koronka ostała :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ją z myślą o odzysku tarczy, ale jak rozpakowałem kopertę to zdałem sobie sprawę, że to po pierwszym właścicielu, więc polerka, pasek i jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wybrałem się na bazarek staroci u mnie w mieścinie i zgłupiałem. Ceny ruskich sięgają kosmosu - jeśli "chodzi" przy tym nieważne jak - to cena sięga ponad 100 zł - stan to inna bajka nawet nie są to stany szufladkowe czy przynajmniej dobre.

Jeśli nie chodzi to 50 zł chyba że stan jest "jak spod buta" to cenią mniej. Szwajcary to ceny ponad 400 zł. Idzie nowe - trend zbieractwo zegarków lub sam nie wiem co?!

 

Zależy też na jakiego sprzedawcę trafisz, a z tego co dzisiaj widziałem to można wyróżnić kila typów:

* "nie znam się, ale będę udawać specjalistę i zawyżę cenę"

* "znam się, jestem specjalistą i sprzedaję po wygórowanych cenach lub sprzedam Ci taniej jeżeli masz coś na skup"

* "nie znam się więc nie sprzedaję po wygórowanych cenach" - tak właśnie trafiłem na moją Raketę(bez koronki) i Zarię widoczną na poprzedniej stronie  :)

 

Mimo to masz rację. Dzisiaj zaskoczyła mnie cena Poljota, który jest na poprzedniej stronie, z kolekcji MWatcha, sprzedawca chciał za niego 70zł, a za polską Błonię: 50zł

 

Coś się zaczyna złego dziać na tej płaszczyźnie.

Edytowane przez Bartosz Turek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ją z myślą o odzysku tarczy, ale jak rozpakowałem kopertę to zdałem sobie sprawę, że to po pierwszym właścicielu, więc polerka, pasek i jest :)

 

Jaki tam odzysk tarczy??? Przecież stan jest, jak na te Pabiedy - bardzo dobry!


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu był słaby, a ja mam taką Pobiedę tylko z tarczą warszawską, więc pomyślałem zamienię. Po otwarciu koperty zorientowałem się, że przypadkowo nabyłem taki skarbek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A który to rok? Ma datę na mechanizmie?


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...........................

 

Coś się zaczyna złego dziać na tej płaszczyźnie.

 

..................... nie przesadzajmy, to tylko kwestia znajomości , układów to nie jest tak , że handlarz trzyma "bo przyjdzie głupi i kupi" .... po prostu ma w takich cenach zbyt . W innym mieście zaś handlarze nie mają zbytu - mają więc inne ceny. Temat rzeka... 

 

.........  za 100 zł. dzisiaj :

NOS Rakieta :

post-41508-0-32403000-1376850939_thumb.jpg

 

Łucz zacny w niepowycieranej Au20

post-41508-0-27579200-1376851083_thumb.jpg

 

za 55 zł. Poljot na 2209

post-41508-0-48846000-1376851141_thumb.jpg

 

po 20-30 zł rakiety, wostoki, kamy itd... 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wczesne Poljociki na 2209 są piękne. Szkoda, że takie maleńkie, bo w słusznym rozmiarze byłyby cudowne.


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Piekne nabytki Koledzy.

U mnie ostatnio zawitała taka Amfibia po spa u majstra i z dobranym nowym paskiem:

 

11c60f4a4c9bfab7med.jpg

 

Przy okazji zapraszam na mojego nowo rozpoczętego bloga, gdzie postaram się umieszczać ciekawe dla kolekcjonerów posty\

http://zegarkiradzieckie.blogspot.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny stan :) Śliczna jest!


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

i cena niska - 50zł :) Zegarmistrz ma jeszcze kilka komandirów w tym 3AKA3 MO CCCP i chyba sobie kupię (za 40zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekny, czyściutki :) Fajny zegarek, jedna z ładniejszych pabied, jakie widziałem. Z reguły mają okropne tarcze, bo nie były szczelne!


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojciech amfibia baardzo ladna to jedna z moich ulubionych tarcz chyba.

Gdzy ty tego zegarmistrza wykopales? ja tez chce :)

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

ps fajny log.

bede zagladal

Edytowane przez profaner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Dawno nic nie pokazywałem :)

Piekny Majak... poluję na takiego już ze 2 lata ale na razie bez skutku :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Wojciech amfibia baardzo ladna to jedna z moich ulubionych tarcz chyba.

Gdzy ty tego zegarmistrza wykopales? ja tez chce :)

W Gliwicach.. ale trzeba się znać, bo on wszystkie zegarki po 50zł sprzedaje, obojętnie czy to stargana Pobieda z lat 80-90-tych, czy Amfibia w bdb stanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jedna z ładniejszych Amfibii. Marzy mi się taka, ale jak na złość nie mogę trafić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Jka byś miał coś fajnego z lat 50-tych to mozemy pohandlować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skro mowa o latach 50-tych:

 

taki tam destrukcik z ułamaną sekundą...

 

bzu8.jpg

 

Opracowanie w przygotowaniu :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.