Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Wkleiłem jeszcze raz. Wybite oznaczenie Marynarki bardzo mnie intryguje. Zegarek kupowany od osoby prywatnej. Nie miał tego w rękach żaden bazarkowy cwaniak. Może ktoś komuś pozazdrościł i sobie sam wystrugał numerki? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

suger jak na początkującego to coś za bardzo ciekawe perełki pokazujesz? To jak to z Tobą jest? ;) Czy aby na pewno dopiero zaczynasz przygodę z radzieckimi zegarkami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi rakietami mam mały zgryz. Bardzo podoba mi się stylistyka ale na ręce według mnie trochę bardziej wyglądają na damskie niż męskie :-) Ale i tak muszę skompletować wszystkie kolory tarcz.

Rozmiar mają męski, poważny nawet jak na czasy współczesne (41,5-42,5mm) - natomiast brak uszu mocno je pomniejsza optycznie na ręce. Ciekawy pasek może załatwić sprawę.

W temacie skolekcjonowania - rozumiem, że masz świadomość ile będzie to Ciebie kosztowało? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

buczo, Twoje zdjęcie coś mi się nie ładuje :( więc nie wiem czego gratulować, ale tak czy inaczej gratuluję :)

 

u mnie natomiast skromna kosteczka

 

gcqu.jpg

mapeth - Kosteczka jest fajna - a pewnie widziałeś na A. jej "uroczą" "kuzynkę". Jest dostępna od kilku miesięcy więc się już opatrzyła ale u mnie nadal ten koncept wywołuje grymas na twarzy.http://allegro.pl/slawa-lenin-cccp-i3552451933.html

post-60300-0-18066500-1379966784_thumb.jpg

Edytowane przez Gregorian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że w Sławach podobnie jak w Delbanach nastała moda na doklejanie, czy też domalowywanie własnych pomysłów. Może tylko tematyka jest różna, tu wiecznie żywy Lenin :) ,a tam w zegarkach z lat pięćdziesiątych faszystowskie emblematy i wmawianie naiwnym, że to zegarki z okresu II WS należące do oficerów wehrmachtu . Nawiasem mówiąc kto jest na tyle naiwny, że kupuje zegarki wierząc,że wojna trwała do lat sześćdziesiątych :) .  


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

suger jak na początkującego to coś za bardzo ciekawe perełki pokazujesz? To jak to z Tobą jest? ;) Czy aby na pewno dopiero zaczynasz przygodę z radzieckimi zegarkami?

Początkujący, początkujący, wszystkiego na razie kilkanaście sztuk :rolleyes: ale szukam raczej czegoś fajnego i ciekawego. Nie zależy mi na kupowaniu jak leci dla samego posiadania. Taka sobie strategia nowicjusza B) .

 

 

Rozmiar mają męski, poważny nawet jak na czasy współczesne (41,5-42,5mm) - natomiast brak uszu mocno je pomniejsza optycznie na ręce. Ciekawy pasek może załatwić sprawę.

W temacie skolekcjonowania - rozumiem, że masz świadomość ile będzie to Ciebie kosztowało? :D

Po zakupie tych dwóch koszty już rozpoznane :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugar - ad skompletowania wszystkich kolorow miałem kiedyś podobne ambicje i wymiękłem przy 5... O ile relatywnie łatwo zgarnac czerwone, niebieskie, zielon trudniej biała czy czarna to złote, rzowe czy fioletowe widzialem jedynie na zdjeciach... O takich niuansach jak napisy cyrylica ktore do kwadratu zwiekszaja liczbe do zebrania nie wspomne... Trzymam kciuki i powodzenia zycze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich kilku miesiącach, rakietę WT w dobrym stanie, to się widuje mniej więcej jedną na miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem nowy na forum i zaczynam dopiero zbierać swoją kolekcje,ale dzięki bardzo dużej pomocy ludzi a szczególnie Buczo85 ,który powoli zostaje moim mentorem(mam nadzieje ,że się nie obrazisz) Pokazuje mój pierwszy nabytek i proszę o ocenę.

Dziekuje z góry za komentarze.

post-65286-0-71316600-1380022174_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę  zdjęcie z pewnego  portalu aukcyjnego al...., wyciągniete na maksa jeśli chodzi o kontrast , cena też była nie chuda . Ale o cenach  tu nie rozmawiajmy   :)  Zrób zdjecie jak wyglada w rzeczywistości, wstaw swoje zdjęcie a nie sprzedawcy tak byśmy mogli go  dokładnie ocenić , - dekielek również . 

Edytowane przez MWATCH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę  zdjęcie z pewnego  portalu aukcyjnego al...., wyciągniete na maksa jeśli chodzi o kontrast , cena też była nie chuda . Ale o cenach  tu nie rozmawiajmy   :)  Zrób zdjecie jak wyglada w rzeczywistości, wstaw swoje zdjęcie a nie sprzedawcy tak byśmy mogli go  dokładnie ocenić , - dekielek również . 

Tak to jest fotka z allegro,ale juz jest mój ,do piątku powinienem go mieć wtedy wstawie swoje fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rk7000 piękny Poljot, graty i zazdroszczę...bardzo lubię serię olimpijską, więc jak Ci się znudzi...let me know  <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swiezo nabyta Amfibia Albatros. Wlasnie zrobilem wypelnienie luma. Na obu zdjeciach swieci ale kolorek jest raczej bialawy, praktycznie taki sam jak indeksy.

No i wypelnione jak trza a nie jakas nedzna kropeczka jak to czesto bywa. A propos, w mojej nic nie bylo.

Stan, prawie nowka, jeno szklo przepoleruje i bedzie cacy.

 

post-28237-0-33052800-1380048095_thumb.jpg

post-28237-0-07154400-1380048096_thumb.jpg

Edytowane przez MamCzas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albatros super. A jak dobrze widzę to ma CbC czyli podwójnie super bo większość na rynku nie ma tego napisu. Jeszcze go nie mam w kolekcji więc zazdraszczam.

 

rk7000 - świetny model się Tobie trafił. Nie dość że tarcza bordo to reszta full złoto (wskazówki, indeksy, koperta) - świetnie pasują.

Ja mam taki ale w innej kopercie i koperta jest chrom więc nie prezentuje się tak efektownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy "wynalazek"-jak się podoba?- jako że "ruskie" to nie moja domena ;)

post-48316-0-37806300-1380124842_thumb.jpg


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny, jak widzę takiego typu tarczę, a właściwie indeksy to zawsze kojarzy mi się z Błoniem.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak widzę takiego typu tarczę, a właściwie indeksy to zawsze kojarzy mi się z Błoniem.

I słusznie ;) ,bo pewnie "naczalny projektant" ten sam..... :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I słusznie ;) ,bo pewnie "naczalny projektant" ten sam..... :)

i prawdopodobnie w tej samej fabryce robione :).


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to moje dzisiejsze skarby..kupione od zegarmistrza za 5 dyszek. Przyszła Pani chcąc sprzedać zegarki. Zegarmistrz, z uwagi, że mnie zna, kupił je od niej za 5 dyszek i za tyle mi je dziś puścił. Oba na dokładnym chodzi i w fajnym stanie, czego może na zdjęciach nie widać:

post-60883-0-96131300-1380141971_thumb.jpg

post-60883-0-90859400-1380141994_thumb.jpg

 


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.