Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Jakbyś chciał się go pozbyć, to wiesz gdzie mnie szukać ;)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na spoko, jak się naoglądałem, a się trafił to grzech było  nie brać. Koperta jest ładna, biały ring też, ale tarcza już lata świetności ma za sobą. Trzeba też ręki zegarmistrza bo wałek nie blokuje się dostatecznie mocno w werku.

Jakbyś był spragniony to pisz na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany ja do granicy mam 40 km i wcale łatwo niejest o jakiś towar,no druga sprawa że ja mam tam zakaz wjazdu:$

 

Edytowane przez daniels36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na giełdzie staroci w Lublinie, która odbywa się w ostatnią niedzielę miesiąca, wcale nie ma dużo rusków. A jeżeli są jakieś to ceny okrutnie zawyżone, modele nieciekawe i w opłakanym stanie...

Edytowane przez mhu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj dokonałem kolejnego znaleziska na własnym strychu   ^_^ . Mianowicie do niedawno odkrytego mojego najstarszego zegarka, którego już tutaj pokazywałem, odnalazłem kompletne dokumenty zakupowe, więc się pochwalę tutaj, bo to trochę mojej własnej historii, a oddzielnego wątku na opapierzenie zegarków nie znalazłem :rolleyes:

 

 

brha.jpg
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, o wiele trudniej dzisiaj o taki dokument niż sam zegarek, a już komplet to prawdziwa gratka.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, o wiele trudniej dzisiaj o taki dokument niż sam zegarek, a już komplet to prawdziwa gratka.

 

Zgadza się, dlatego ten dokument ucieszył mnie prawie tak samo jak zegarek. Prawie, ponieważ jednak zegarek posiada dla mnie dużą wartość sentymentalną - jak już pisałem był to mój pierwszy, ale pełen komplet, to jest to  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze przesyłki:

nie ma na tarczy żadnych przebarwień…to jakieś odbicia światła, foty robione na szybko

post-60883-0-26623400-1386018313_thumb.jpeg

 i gwiazda wieczoru…teraz mam 2 z 3 wypuszczonych wersji, brakuje mi granatowej - stan piękny:

post-60883-0-81714400-1386018417_thumb.jpeg


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pojechałeś, pierwszy ciekawy, ale gwiazda wieczoru pierwsza klasa, gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Kilka miesięcy temu widzialem na targu takiego niebieskiego za 120zł.... gdybym tylko wiedział.

Ale sam przepuściłem wiele okazji, bo jeszcze niedawno poljoty deluxy czy te łucze kupowało się po 60-70zł... te czasy nie wrócą. U mnie w komisie zegarkowym, specjalizującym sie w ruskach leży jeszcze delux automat za "stówke" z pudełkiem i papierami, więc chyba sie po niego udam czym prędzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nightdream dlaczego Ty takiej "gwiazdy" nie zostawisz do kolejnego pojedynku?
Mam nadzieję że będzie rewanż.
Przecież to bardzo mocny "zawodnik"  :)

Gratuluję obu nabytków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aleś się wkręcił w te Łucze. Nieźle, nieźle.

 

Tak jak pisałem w weekend, ja do niedzieli jestem słabo albo nieregularnie dostępny ale pojedynkami jestem zainteresowany jak najbardziej - może ktoś rzuci temat i kategorie.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki Łuczyk wpadł

 

lucz.jpg

 

Pierwszy radziecki kwarcok w rodzinie... Może to początek nowej kolekcji :)

Edytowane przez daktarin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w niedziele wpadł  na strociach  poljot 55g , musiałem go doprowadzić technicznie do sprawności i wyglądu :)    Z racji tego że to jest mój drugi, niebawem jeden z nich trafi na ....

 

e4md.jpg

Edytowane przez MWATCH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojciech 1500- a jesli sobie nie bedziesz kupował tego Poljota de luxa- to mogę się usmiechnąć do Ciebie bys mi kupił? pokryje koszty z wysyłką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

prezetuje sie swietnie :)

 

 

 

Sent from my RM-821_eu_poland_360 using Tapatalk

post-55655-1386075870,6388_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie najnowsze zakupy, ale przynajmniej mam dwa ładne skarby

 

Pobieda po kapitalnym remoncie oraz Almaz - również po remoncie. Jakość zdjęć słaba... :/post-67138-0-25370300-1386266524_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać - zdjęcia kiepściutkie. Ledwo można rozpoznać co jest co.  Rozumiem, że ten zielony twór w pozłacanej kopercie to Ałmaz?

Ktoś strasznie pastwił się nad tarczą tego zegarka malując ją na zielono. Koperta natomiast pochodzi od Wołny lub Wostoka P.

Cóż nie zmienia to postaci rzeczy, że masz fajne sikorki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.