Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość D@dik

W DZIEŃ 30 URODZIN OD RODZICÓW  tylko nie wiem co na dole jest napisane bo zdjęcie niewyrazne

Na dole jest jeszcze "Wołodimiru" czyli ...Putinowi ;-)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AAA po prostu czyjeś imie obstawiam Putina - tak wszystko się zgadza to na 30 urodziny Putina - lepiej schowaj zegarek bo trafisz tam gdzie te dziewczyny z tego zespołu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

I tak jak jest napisane na wiki, znak jakości dla rosyjskich produktów przyznawany był na 3 lata. Niektóre partie zegarków mogły wychodzić bez tego znaku, bo po prostu certyfikat "się skończył" ;) W przypadku zegarków przykładem mogą być Amfibie Beczki z niebieska tarczą (bez napisu i numeru na dole dekla) z lat 1982-84, Beczki z tarczą sektorówką (z deklem z numerem i napisem "protiwudarnyje") z roku 1987.

 

Wszystkie (!!!) zegarki eksportowe, czyli z napisami w łacinie, również NIE BYŁY !!! cechowane znakiem jakości.

 

I jeszcze jedna ciekawostka: wszystkie w stalowych kopertach również nie miały tego znaku.

 

(Info pozyskane z rosyjskiego forum).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czajka bardzo mocna. Gratulacje.

Ciekawy jestem jak ona wygląda na żywo w tej pozłacanej kopercie (ja osobiście wolę pozłacane..)

Nie mogę jednak dojść jaki w końcu jest kolor tej tarczy? Chodzi o nasycenie zielonego.

 

Tajtek, D@dik - WT dziękuje w imieniu swoim i moim :)

W ten sposób dobiłem do "3" w WT.

Niebieska i zielona rakieta, czarny Cornavin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czajka bardzo mocna. Gratulacje.

Ciekawy jestem jak ona wygląda na żywo w tej pozłacanej kopercie (ja osobiście wolę pozłacane..)

Nie mogę jednak dojść jaki w końcu jest kolor tej tarczy? Chodzi o nasycenie zielonego.

 

Tajtek, D@dik - WT dziękuje w imieniu swoim i moim :)

W ten sposób dobiłem do "3" w WT.

Niebieska i zielona rakieta, czarny Cornavin.

 

Dzięki :)

 

Kolor tarczy to niejednolity, metaliczny (ale nie do końca) zielony. Gradient od góry do dołu tarczy (ciemno zielony na wysokości godz 12tej, przechodzi w jaśniejszy zielony w połowie tarczy- na wysokości godziny 9tej - 3ciej, aby znów zejść do ciemnozielonego na dole tarczy (godzina 6ta).

 

Wydaje mi się, że ten model ma dwa warianty kolorystyczne: mój typ określiłbym jako ziemisty, ciemny zielony, a Twój - jaskrawy zielony (nie sądze żeby było to wyblaknięcie koloru pod wpływem światła).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzieli Czajkę Stadion wystawioną na alledrogo !


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzieli Czajkę Stadion wystawioną na alledrogo !

Widzieli,i po liście licytujacych chyba wiem co kogo trafi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daktarin, piękny strzał, nie dość, że świetny (rzadki) zegarek, nie dość, że w świetnym stanie, to jeszcze z dedykacją...do zegarków z dedykacją mam podwójną słabość...skrywają za sobą dodatkową historię (tajemnicę)

rewelacja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daktarin, piękny strzał, nie dość, że świetny (rzadki) zegarek, nie dość, że w świetnym stanie, to jeszcze z dedykacją...do zegarków z dedykacją mam podwójną słabość...skrywają za sobą dodatkową historię (tajemnicę)

rewelacja!

Zgadza się,w tym przypadku dedykacja czyni go jeszcze ciekawszym... Dzięki za słowa uznania :) Już się nie mogę doczekać kiedy przyjdzie do niego pasek i będę mógł mój nabytek z dumą nosić tam gdzie jego miejsce, czyli na nadgarstku :P

swoim ;P

Edytowane przez daktarin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w kolekcji niezwykłe poruszenie i radość. Zegarki aż wstały z miejsc i machają sekundnikami witając niezwykłego gościa.

Jeżeli Svety są rzadkie to co można powiedzieć o Baltikach :wub: !!!!!!?

Kolejnej marce powszechnie zapomnianej! Że jest poza skalą? :)

 

Po wielu trudach upolowałem potrójnie rzadki egzemplarz - z pełną, czytelną nazwą, logiem Pietrodworca i sygnaturą CbC. :wub:

W większości egzemplarzy (których i tak nie można spotkać) wszystkie napisy albo większość są zwykle starte albo mało czytelne.

A to że w Baltice siedzi rzadki, jej właściwy mechanizm to już w ogóle święto!

 

W przyszłości do znalezienia pozostanie tylko właściwa koronka.

post-60300-0-13206800-1389725896_thumb.jpg

post-60300-0-50457200-1389725898_thumb.jpg

post-60300-0-63496400-1389725900.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no Gregorian, kolejny rzadki i piękny zegarek. Nic tylko pogratulować tak rzadkiego nabytku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się chyba wycofam z tej zabawy w TOP10 :P Wstyd będzie pokazywać swoje pospolite modele przy takich cudach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie takie cudo jak u Gregoriana, ale dziś odebrany od zegarmistrza Poljot w db/bdb stanie (pasek tymczasowy) i cieszy więc wypada go tu przedstawić.

 

Poljot-TV-szaro-czarny_0679_650_zpsb3716

 

Poljot-TV-szaro-czarny_0691_650_zps4e079

Edytowane przez RLW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gregorian

kolejny rzadki zegarek, masz talent do wyszukiwania ciekawych zegarków, Gratuluję z całą pewnością zegarka, ale i pasji.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się chyba wycofam z tej zabawy w TOP10 :P Wstyd będzie pokazywać swoje pospolite modele przy takich cudach...

Dlatego przepuscilem Gregoriana w kolejce:) Zawsze będę mógł powiedzieć " sorry trenerze skurcz mnie chwycił" :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Serdecznie dziękuję za gratulacje i Baltika także nisko się kłania tak szacownemu gronu kolekcjonerów.

 

Była taka ostatnio na alle. Czy to ta?

Да.

Ja kupuję tylko w Polsce (a pewnie ok. 70% z tego to na A.).

 

@Gregorian

kolejny rzadki zegarek, masz talent do wyszukiwania ciekawych zegarków, Gratuluję z całą pewnością zegarka, ale i pasji.

Dziękuję. Ale do tego trzeba też mnóstwa czasu, energii, często szczęścia, dużej cierpliwości itp.

Ale wciąż jest fajnie...

 

Dlatego przepuscilem Gregoriana w kolejce:) Zawsze będę mógł powiedzieć " sorry trenerze skurcz mnie chwycił" :-D

Spokojnie :)

Myślę, że nawet się trochę rozczarujecie tym co pokażę bo chyba już udało mi się znaleźć wreszcie rozwiązanie bardzo trudnego dylematu jak z "TOP 50" zrobić TOP 10. Niestety kryteria, które w bólu właśnie wymyśliłem i które mam zamiar zastosować (i co do których mam nadal wątpliwości) są bolesne i raczej niestety eliminują wiele zegarków, w tym również takich jak np. Baltika.

Może być dość standardowo i bez fajerwerków. :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję kolegom nabytków.

Mi się udało wejść w posiadanie Złatousta K-43 w doskonałej kondycji   :)nzij.jpg

Edytowane przez Ciech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, gratuluję tej Baltiki, śliczna.

 

PS: Byłem drugi w tej licytacji, ech ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdzisiek piękny ten poljot, Jakbyś chciał się go pozbyć to daj znać, mam już 7 w takiej kopercie i chętnie przygarnę kolejnego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję kolegom nabytków.

Mi się udało wejść w posiadanie Złatousta K-43 w doskonałej kondycji   :)nzij.jpg

Ładny nie ma co :wub:   gdybyś chciał się go kiedyś pozbyć bo się znudził to śmiało pisz - a co tam w środku siedzi ?? jakieś zdjęcie mile widziane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.