Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Super. Strychy to tajemnica i przygoda :)

Dzięki , jest jeszcze do wzięcia budzik Mera Poltik i Celsus . Pewnie też je kupię , tylko co to jest ten Celsus ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kończę weekend z takimi dziewczynami :)

 

plastik1.jpg

 

plastik2.jpg

 

plastik4.jpg

 

plastik3.jpg

Edytowane przez zaan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celsus kieszonka ?

 

 

Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk

Budzik , wiesz może kto je robił ?

Edytowane przez ksawery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na temat kieszonek jest cos w necie natomiast reszta celsus występuje jako replika hmm

 

 

Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PAWELL31  ta sława automat z nurkowym bezelem robi ogromne wrażenie. Co to za model, kiedy był produkowany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj śnieg wymiótł prawie wszystkich z bazarów :angry: i wszelkie moje plany połowowe prawie legły w gruzach :wacko: a, że prawie czyni wielką różnicę ;) to spod śniegu wygrzebałem jedynie małe co nieco w prawdziwie ruskim standardzie :Dpost-46446-0-12054700-1390751526.jpg :D  Slava automat na 27 kamykach :rolleyes:  po małych zabiegach okazało się, że w całkiem całkiem stanie post-46446-0-76078500-1390751545.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj śnieg wymiótł prawie wszystkich z bazarów :angry: i wszelkie moje plany połowowe prawie legły w gruzach :wacko: a, że prawie czyni wielką różnicę ;) to spod śniegu wygrzebałem jedynie małe co nieco w prawdziwie ruskim standardzie :Dattachicon.gifP1260331.JPG :D  Slava automat na 27 kamykach :rolleyes:  po małych zabiegach okazało się, że w całkiem całkiem stanie attachicon.gifP1260340.JPG

Tajtek, tylko mi nie mów, że z Koła ta zdobycz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ;) Na Kole to prawie psa z kulawą nogą, a właściwie zegarkiem nie było, jak nigdy. Jeśli już to kilu budkowych handlarzy :wacko: byłem w dwóch miejscach i praktycznie zero sprzedających, a i kupujących niewiele więcej. Wszyscy przestraszyli się odrobiny mrozu i drobniutkiego śniegu :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Dzisiaj śnieg wymiótł prawie wszystkich z bazarów :angry: i wszelkie moje plany połowowe prawie legły w gruzach :wacko: a, że prawie czyni wielką różnicę ;) to spod śniegu wygrzebałem jedynie małe co nieco w prawdziwie ruskim standardzie :Dattachicon.gifP1260331.JPG :D  Slava automat na 27 kamykach :rolleyes:  po małych zabiegach okazało się, że w całkiem całkiem stanie attachicon.gifP1260340.JPG

Piekna ta slava! Koperta żółta czy chromowana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekna ta slava! Koperta żółta czy chromowana?

Dzięki za dobre słowo :D

Chrom.

Jak zdjąłem warstwę brudu to okazało się, że dzięki paskowi z podkładką dół jest praktycznie idealny, a z wierzchu jedynie trochę mało rzucających się w oczy rysek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj śnieg wymiótł prawie wszystkich z bazarów :angry: i wszelkie moje plany połowowe prawie legły w gruzach :wacko: a, że prawie czyni wielką różnicę ;) to spod śniegu wygrzebałem jedynie małe co nieco w prawdziwie ruskim standardzie :D :D  Slava automat na 27 kamykach :rolleyes:  po małych zabiegach okazało się, że w całkiem całkiem stanie

Ale to co w końcu jest tą zdobyczą? :D

Flaszka RS czy zegarek? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo nic nie pokazywałem :) więc:

 

Długo już u mnie leży i jakoś nie było okazji pokazać, stan szufladowy z lekko zarysowanym szkiełkiem

 

post-58041-0-96029200-1390757683_thumb.jpg

 

 

Tarcza jaka jest każdy widzi, ale mimo, że stan głowy nie urywa, cieszę się bo takiego jeszcze nie miałem

 

post-58041-0-90016700-1390757766_thumb.jpg

 

No i na deser moje cudeńko, w zasadzie sporadycznie kupuję na alle, ale tym razem się zawziąłem, nie miałem jeszcze okazji pochylić się nad nią ze "szlifierkami" :D Co prawda szkiełko jest pęknięte, ale jest płaskie więc nie będę go wymieniał. Jak dla mnie  :wub:  :wub:  :wub:

 

post-58041-0-67241700-1390757996_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to co w końcu jest tą zdobyczą? :D

Flaszka RS czy zegarek? :)

Sikor - śnieżna zdobycz :D

Flaszka -  podarek z Moskwy

Całość kompozycji - radosna twórczość :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo nic nie pokazywałem :) więc:

 

Długo już u mnie leży i jakoś nie było okazji pokazać, stan szufladowy z lekko zarysowanym szkiełkiem

 

attachicon.gifP1010909.JPG

 

 

Tarcza jaka jest każdy widzi, ale mimo, że stan głowy nie urywa, cieszę się bo takiego jeszcze nie miałem

 

attachicon.gif01.JPG

 

No i na deser moje cudeńko, w zasadzie sporadycznie kupuję na alle, ale tym razem się zawziąłem, nie miałem jeszcze okazji pochylić się nad nią ze "szlifierkami" :D Co prawda szkiełko jest pęknięte, ale jest płaskie więc nie będę go wymieniał. Jak dla mnie  :wub:  :wub:  :wub:

 

attachicon.gifP1010893.JPG

Wąski gratulacje. Fajne sikorki. Szczególnie ten czarnuszek do mnie przemawia choć i pozostałe zacne sikory :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sikor - śnieżna zdobycz :D

Flaszka -  podarek z Moskwy

Całość kompozycji - radosna twórczość :D

Akurat zaraz jadę do Auchan. Do Ciebie wtedy już niedaleko. Może zajrzę "obejrzeć" flaszkę zegarek? :D

 

@waski123 - Gratulacje. Pobieda historyczna. Mniam, mniam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajtek, nawet wiem dlaczego bardziej przemawia niż pozostałe :D

Edytowane przez waski123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ;) Na Kole to prawie psa z kulawą nogą, a właściwie zegarkiem nie było, jak nigdy. Jeśli już to kilu budkowych handlarzy :wacko: byłem w dwóch miejscach i praktycznie zero sprzedających, a i kupujących niewiele więcej. Wszyscy przestraszyli się odrobiny mrozu i drobniutkiego śniegu :blink:

Bo już myślałem, że masz nadprzyrodzone zdolności wyszukiwania skarbów :). Też dzisiaj byłem i nic, tylko syn zakupił sobie kolejne ołowiane żołnierzyki. Dzięki temu z ochotą chodzi ze mną po bazarze. Swoją drogą, zacna sława. Masz oko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wąski za dobrze mnie znasz, kurde zero tajemniczości :ph34r:

Gregorian, człek nie jest taki żeby do muzealnej półki nie sięgnął po małe co nieco, a sławetny duch puszczy by się też znalazł, czego Krystian miał już możliwość skosztować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usłyszałem Przeczytałem magiczne słowa "duch puszczy" ?  :rolleyes: To czemu mnie tam nie ma?

Edytowane przez gregch

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.