Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Bo już myślałem, że masz nadprzyrodzone zdolności wyszukiwania skarbów :). Też dzisiaj byłem i nic, tylko syn zakupił sobie kolejne ołowiane żołnierzyki. Dzięki temu z ochotą chodzi ze mną po bazarze. Swoją drogą, zacna sława. Masz oko.

Mogłem na Kole od prawie znajomego handlarza kupić kilka fajnych rzeczy prosto z plecaczka, ale jak dla mnie gość ma za wysokie ceny, a ja taki spragniony nie byłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usłyszałem magiczne słowa "duch puszczy" ?  :rolleyes: To czemu mnie tam nie ma?

Dajesz bracie, dajeeeesz i porównamy produkty regionalne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajtek Twój duch musi być z "naszej" puszczy - ciekaw jestem czy receptura lepsza od tej białostockiej  :D

 

Edit.

Kolego Rybak - mam prośbę . Staraj się unikać pisania postu pod własnym postem tam gdzie można go edytować i dodać tekst lub cos innego.

To nam ułatwia życie jeżeli chodzi o szybkie przeglądanie Forum.

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjedź, skosztuj darów z naszej puszczy, a dla porównania dam skosztować darów natury z pobliża Gregcha puszczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłem na Kole od prawie znajomego handlarza kupić kilka fajnych rzeczy prosto z plecaczka, ale jak dla mnie gość ma za wysokie ceny, a ja taki spragniony nie byłem ;)

Fakt, kilku się tam kręciło ale z plecaczkiem nie widziałem. Może podasz jakieś znaki szczególne tego Pana?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, kilku się tam kręciło ale z plecaczkiem nie widziałem. Może podasz jakieś znaki szczególne tego Pana?  

Nie ma sprawy :D  Podaję -  człowiek, płeć męska, wzrost - mi do nosa, wąs średni, chudzina, ubiór zimowy, numer buta ........kurde nie zmierzyłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Gregorian, człek nie jest taki żeby do muzealnej półki nie sięgnął po małe co nieco, a sławetny duch puszczy by się też znalazł, czego Krystian miał już możliwość skosztować :P

Potwierdzam, zacny, zacny :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno to ten - ma pełen plecaczek niespodzianek :D  :D  :D

Sorry ale nie mogłem się powstrzymać :lol:  :lol:  :lol:

 

post-68206-0-11891600-1390761930.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żart taki sory - obawiam się że inni niechętnie podadzą swoje żródełka zegarkowe - samemu mam swoje i :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toż przecie on ci jest :D jak mogłem zapomnieć o brodzie :D

Na poważnie, to czasami handlarze w złych warunkach atmosferycznych załatwiają interesy między sobą bez rozstawiania malutkich stoisk. Jak się chodzi na konkretne bazary regularnie to poznaje się twarze i wie kto i co, ale jakoś nie wpadłem na to żeby brać numery telefonów czy  nazwiska :D Tomaszek 25 jak się kiedyś spotkamy na Kole to pokarzę ci gościa palcem, a inaczej to troszkę trudno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego @Rybak1979GSL- staraj się edytować swoje posty, a nie pisać jednego pod drugim. Dla Ciebie to nie sprawi żadnej różnicy, a pozostałym ułatwi przeglądanie tematów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjedź, skosztuj darów z naszej puszczy, a dla porównania dam skosztować darów natury z pobliża Gregcha puszczy ;)

Panowie. Czas na coś co zanikło.

Czas na radziecki podstolik warszawski :rolleyes:

Może w dziale rozrywka (sic!) uruchomimy tematy spotkaniowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to to i ja się wtedy dopiszę. :ph34r:


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to to i ja się wtedy dopiszę. :ph34r:

taktoćno prigłaszajem :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba chyba w tej sprawie zejść z tematu nowych nabytków ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba chyba w tej sprawie zejść z tematu nowych nabytków ;)

Wpuściłem ten temat do działu rozrywka.

Tam możemy dalej knuć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ta ja spróbuję nieco odejść od tematów rozrywkowych i pokazać swoje dwa ostatnie nabytki. Jasny przyjechał jakiś czas temu ju od sudix'a a drugi, ten czarny, dotarł dziś - kupiony na zatoce. Tak więc BRACIA BLIŹNIACY (dwujajowi):

post-60883-0-41502800-1390840144_thumb.jpeg


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.