Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Wypada się pochwalić dzisiejszą pocztą, dopiero co odebrałem przesyłkę, szybko obejrzałem ubrałem i oto one: (prosze o opinie)

 

Oba w stanie wręcz idealnym, tarcze bez żadnych zabrudzeń, zarysowań, szkłą również stan idealny, koperta w poljocie lekko uszkodzona koło koronki, takto brak rys, wżerów i tym podobnych.

 

Łucz 23 kamienie (de luxe), z zewnątrz zwykły garniturowiec, ale to co siedzi w środku to chyba każdy wie :)

e1e10029a1c23268.jpg

 

Poljot 17 kamieni, jak kolega wyżej jest piękny do garnituru. Pytanie brzmi tylko czy wskazówka sekundnika nie powinna być dłuższa ?

612383fe33fc7fbe.jpg

 

Dodam, ze kupione w bardzo okazyjnych cenach :)

 

Gratuluje koledze łucza- maja swój urok :)

 

 

Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim, nigdy nie byłem przekonany do złota, bo twierdziłem że teraz to raczej niemodne, kojarzy się z "bazarkiem", ale dziś zmieniłem zdanie radykalnie.

 

Edit: Dziś chyba dzień de lux'ów :D

Edytowane przez TabaQ

"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz kwestia gustu i subiektywnych upodobań :)

Łucze z takimi tarczami sa piekne jak widzisz tez takiego nabyłem ale nie zloconego choć w stanie absolutnie idealnym ;)

 

 

Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam dzień Łuczy ;)

 

Nazwałem to zdjęcie "gwiazda pokoju" :)

 

Prawa Pabieda była już pokazywana tuż po wyjęciu z koperty. Tak wygląda dopieszczona :D. Zwiezda, druga w mojej kolekcji i wiem jedno, na pewno nie ostatnia :D. No i czerwona 12 z Czystopola  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:    . Wnikliwym obserwatorom już odpowiadam, to nie ta, która poszła na alle za 150pln. Moja jest w lepszym stanie B)

 

 

post-58041-0-84169000-1391700612_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łucze z takimi tarczami sa piekne jak widzisz tez takiego nabyłem ale nie zloconego choć w stanie absolutnie idealnym ;)

 

Dzisiaj lepiej :) bo wczoraj ten Poljot z malowaną tarczą to był straszny.

Wrzuć papieskiego też do okolicznościowców - nie ma tam jeszcze tej wersji kolorystycznej.

 

O co chodzi z tym idealnym stanem ? - wskazówka min. wygląda na rozwaloną lumę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam dzień Łuczy ;)

 

Nazwałem to zdjęcie "gwiazda pokoju" :)

  

To jest prawdziwa arystokracja z francuskimi korzeniami :) . Łuczyki to tylko proletariat ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poljot był straszny fakt i szczerze mówiąc wczoraj od kolegi z forum sie dowiedziałem dopiero co to sa tarcze " warszawskie " bo do tej pory nie wiedziałem co to :) Na szczęście mam tylko 2 zegarki z takimi tarczami.

 

Wskazówki do lucza mam nowe musze zmienić :) koperta jest w stanie idealnym i tarcza. Wostoka zaraz tam wrzuce.

 

 

Dzieki i pozdrawiam

 

 

Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam dzień Łuczy ;)

 

Nazwałem to zdjęcie "gwiazda pokoju" :)

Wytrwale podążasz trafnie obraną drogą  ;)  Urocze sikorki. Chętnie kiedyś zerknę nieuzbrojonym okiem na twoją kolekcję. :D

Gratuluję nabytków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

E tam dzień Łuczy ;)

 

Nazwałem to zdjęcie "gwiazda pokoju" :)

 

Prawa Pabieda była już pokazywana tuż po wyjęciu z koperty. Tak wygląda dopieszczona :D. Zwiezda, druga w mojej kolekcji i wiem jedno, na pewno nie ostatnia :D. No i czerwona 12 z Czystopola  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:    . Wnikliwym obserwatorom już odpowiadam, to nie ta, która poszła na alle za 150pln. Moja jest w lepszym stanie B)

Czy ta Zwiezda jest męska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie. O ile wiem nie było męskich Zwiezd.

 

Dzięki Panowie :D

Edytowane przez waski123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało mi się zgromadzić wszystkie cztery modele wczesnych GosCzasZawodów!!! Przedwczoraj dołączył Typ 4!!!

 

flr8.jpg

 

jazt.jpg

 

Tarczę musiałem wymienić (w zasadzie można powiedzieć, że zegarek nie miał już oryginalnej tarczy, bo tylko blaszka została...), ale jest to tarcza utrzymana w tej samej stylistyce, tylko nieco starsza, jeszcze amerykańska po prostu... Mechanizm to 15 kamieniowy Hampden, sądząc po srebrzystych szatonach, na pewno wykończony już w Moskwie... Takie urocze cudeńko, a przy tym dość rzadkie, bo większośc nie dotrwała do naszych czasów...

Edytowane przez pmwas

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przez przypadek wpadł mi w ręce Wostok fabrycznie nowy znalazłem go u pana który dwa razy w tygodniu sprzedaje u nas na rynku różne stare suweniry radzieckie.

post-64108-0-06701400-1391707958_thumb.jpg

post-64108-0-64249300-1391707967_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało mi się zgromadzić wszystkie cztery modele wczesnych GosCzasZawodów!!! Przedwczoraj dołączył Typ 4!!!

 

Niestety nie znam się na tej wczesnoradzieckiej twórczości ale na wszelki wypadek gratuluję, gdyby to miało okazać się superhitem. :DB)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Superhitem nigdy nie będzie. Pod względem stosunku ceny do rozgłosu to wręcz superwtopą...

Ale to po prostu pierwsza damka produkowana w ZSRR :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

waski123 - Pobiedy świetne (na prawą w dobrym stanie poluję), a Zwiezda jest jakoś "antycznie" urokliwa i też szukam egzemplarza w ładnym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie znam się na tej wczesnoradzieckiej twórczości ale na wszelki wypadek gratuluję, gdyby to miało okazać się superhitem. :DB)

Zegarek jest superhitem tylko zainteresowanie na forum i wogóle takimi zegarkami jest bardzo małe wręcz kilkuosobowe a szkoda bo to są pradziadkowie póżniejszych produkcji - wszystkie zegarki produkowane w Związku Radzieckim to potomkowie tych właśnie staruszków

Co by się nie zbierało z radzieckich to i tak warto mieć chociaż jednego takiego dziadziusia :)

pmwas super zegareczek jak większość twoich cykadełek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Taki Wostok mi sie trafił, ładny stan, 100% oryginał, od pierwszego właściciela :) (tarcza i koperta srebrne). Czy to jakis rzadszy model?

 

440f4e57bc93b81cmed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz może jakieś zdjęcia lub katalogi? 

post-41508-0-74896900-1391714947_thumb.jpg

post-41508-0-55393800-1391714995_thumb.jpg

 

różnicę wielkości koperty chyba widać na zdjęciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przez przypadek wpadł mi w ręce Wostok fabrycznie nowy znalazłem go u pana który dwa razy w tygodniu sprzedaje u nas na rynku różne stare suweniry radzieckie.

 

Dziwnie znajomy ten wostok.... http://allegro.pl/wostok-klasyk-lata-80-nos-i3874939686.html Przypadek? ;-)

Edytowane przez sowa2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.