Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Mayor, o ile dobrze widzę to Pobieda - bardzo ładna, czy koperta jest ze srebra?

 

Dzięki Panowie za dobre słówko. Też się bardzo cieszę z tych zegareczków. Nie mogę się doczekać lepszej pogody, aby zrobić lepsze zdjęcia. Zdjęcie Łucza nie oddaje jego piękna nawet w 30 procentach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mayor, o ile dobrze widzę to Pobieda - bardzo ładna, czy koperta jest ze srebra?

 

Dzięki Panowie za dobre słówko. Też się bardzo cieszę z tych zegareczków. Nie mogę się doczekać lepszej pogody, aby zrobić lepsze zdjęcia. Zdjęcie Łucza nie oddaje jego piękna nawet w 30 procentach.

Nie Pobeda,Zvezda z Penzy to jest.Koperta chrom ze srebra ma okucia na pasku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki zegarek faktycznie ładny i werk nie grzebany.Niestety moje "photographic skills" na dzisiaj to dolne rejony stanów niskich,dlatego fotki kiepskie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat też się wczoraj skończyła.

Nie była chyba zła ale wiadomo - sprzedawca ma tak złą reputację składakową, że strach od niego cokolwiek kupować.

http://allegro.pl/mega-potezna-czajka-44mm-automat-pozlacany-au-i3938594663.html

 

Porównując z moją - pod względem autentyczności - nie mogę się do niczego przyczepić. Nawet ładny stan - jesynie chyba jakieś złuszczenia na krawędzi małej tarczy... Cena końcowa nawet znośna jak na ten zegarek - tak myślę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównując z moją - pod względem autentyczności - nie mogę się do niczego przyczepić. Nawet ładny stan - jesynie chyba jakieś złuszczenia na krawędzi małej tarczy... Cena końcowa nawet znośna jak na ten zegarek - tak myślę ;)

mnie zastanawia tylko tak ostro świecący sekundnik. Ktoś z was ma tez taki świecący ?

Edytowane przez llcoolm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie zastanawia tylko tak ostro świecący sekundnik. Ktoś z was ma tez taki świecący ?

 

Wskazówki faktycznie są w niespotykanie dobrym stanie - na zdjęciu nie widać nawet śladów korozji czy wżerów.... Może to budzić podejrzenia, że były czyszczone a czerwona farba jest nowa... Ale to tylko domysły, które wcale nie muszą mieć nic wspólnego ze stanem faktycznym.

Osobiście wolę jak na zegarku widać "patynę czasu" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

bahuone super nabytki - Gratuluję przed duże G - śliczne na żywo muszą powalać!

 


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RTK, zgadza się powalają, oj powalają. Szczególnie Łuczyk wygląda jak szczerozłoty. Już nie mogę się doczekać aż będzie pogada i wezmę je na sesje i dodam do programu katalogującego. Dzięki wszystkim za komentarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O w mordę ale sztuki... Zbieram szczękę z podłogi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekny Poliot przyjechał , taki "na bogato" ale na oryginalnej branzolecie i w ładnym staniepoliot%20z%C5%82oty%201.JPGpoliot%20z%C5%82oty.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny. Podejrzewam, że w realu jest wizualnie świetny.

Masz rację,mimo tego całego złotka ,można go spokojnie nosić no oczywiście nie na codzień :)

Jutro dalsza część dostawy!

Edytowane przez mechanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy lubi, aż tyle złota, ale zegarek jest w super stanie i pięknej stylizacji. Gratuluję.  


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- jestem świeżak w amfibiach a dzisiejszy zakup mnie w tym jeszcze bardziej utwierdził - czy to był dobry zakup ?

 

post-66779-0-70506800-1392369406_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Egoist amfibie bardzo fajne. Jak dla mnie ta z muzułmańskim tematem nawet lepsza!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poljot piękny, widać, że ma w sobie coś niesamowitego, dodatkowo ta bransoleta. Nie można się aż na niego napatrzyć. Amfy też piękne, mam jedną, ale nie tak urodziwą :(.

 

Ale na szczęście i do mnie dzisiaj poczta dotarła. Kolejne cztery sztuki, z których jestem ogromnie zadowolony.

 

1. Poljot De Luxe w 20 mikronowym ubranku - niestety na chwilę obecną "martwy", ale dobrze, że w pokoju obok jest doktor :) Stan niemal idealny, tylko ktoś ściągając ramkę od szkiełka narobił delikatnych szkód. W zestawie pasek z epoki, ale raczej dostanie "lepszy" model. Dopiero teraz sobie uświadomiłem jak ciężko fotografuje się srebrne tarcze :)

1670370.jpeg

1670372.jpeg

2. Zaria kieszonkowa - chyba, bo nie jest opisana, ale pudełko Zariowe. Można rzec, że to damska kieszonka, bo jest naprawdę niewielka. Tutaj pytanie do Panów znających się na okolicznościowcach. Czy ktoś wie z jakiej okazji została ona wydana?

1670376.jpeg

1670377.jpeg

 

3. Damski złocony Łucz - nie moja bajka w ogóle, ale sprzedawca powyższych nie chciał na sztuki się pozbyć wiec byłem zmuszony zakupić komplet. Gdyby ktoś był zainteresowany "przytuleniem" go to zapraszam na PW, bo raczej u mnie nie zostanie. Kopera AU10.

1670380.jpeg

 

4. Pierwszy bezduszny sikor. Slava kwarcowa w dobrym stanie z nową baterią :)

1670381.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deluxiak fajowy pewnie AU20 bo koperta niekiepsko zachowana.Gratulacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow. Bogaty miot! :) Gratulacje.

 

Zaria dotyczy pewnie Mordwińskiej Autonomicznej Socjalistycznej Republiki Radzieckiej, która wchodziła w ZSRR w skład Rosyjskiej Federacyjnej Socjalistycznej Republiki Radzieckiej (uwaga na rozróżnienia statusu republik)

Mordwińska ASRR została utworzona 20 grudnia 1934 r. więc 50-lecie ładnie mieści się w 1984r. czyli w ZSRR.

 

Zarię oczywiście biorę jakby co..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.