Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj sypnęło złotem w Soczi, więc coś w temacie ;)

Wostok na dobry nastrój:

post-34219-0-46484100-1392494380_thumb.jpg

post-34219-0-84790100-1392494400_thumb.jpg


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj skromna poczta tylko jeden zegareczek.Nic specjalnego Sekonda Automat z 2 Moskiewskiej,ale za to korpus i branzoleta z nierżawiejki 

post-67292-0-04852100-1392496603_thumb.jpg

post-67292-0-25164500-1392496619_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na pewno nie jest poljot jajko.... widzę na tej czarnej plamie jakieś kanciaste zarysy. Jajko jest "okrągły"! A w ogóle skąd wiesz, że to Poljot? :blink: Przecież żadnych napisów nie widać :P <br /><br />Bartek Ty po popraw zdjęcie, a nie humory :)<br /><br />Nightdream - po dwóch porterach to u mnie jeszcze jest na trzeźwo ;-)

<br /><br />

...aleś fotę p........ął :lol: ku chwale.....

<br /><br />

HAHAHA ale się uśmiałem :) dobre dobre :)

<br /><br />Spłakałem się :)<br /><br />Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka<br /><br />

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mayor - świetna ta Sekonda. Automat wiadomo -szału nie ma; ale tarcza - miód a jak koperta stalowa to rewelka:) Wskazówki troszkę słabo widać i trochę..niepokoją? !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmotywowany Waszym pokpiwaniem ze mnie dodaję nowe zdjęcie - też idealne nie jest, ale chyba więcej widać ;-)
 

brownie204

 


Posiadane zegarki : Pierre Ricaud kwarc, Casio Edifice EF-305 1A, Rakieta "UFO" z lat 80, Wostok Komandirski z lat 70, Poljot garniturowiec, Mołnia pasówka współczesna (werk 3602)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mayor - świetna ta Sekonda. Automat wiadomo -szału nie ma; ale tarcza - miód a jak koperta stalowa to rewelka:) Wskazówki troszkę słabo widać i trochę..niepokoją? !

Zgadzam się, miałem spore wątpliwości co do koperty .Według wszelkich znaków powinna być chromowana,ale kiedy wziąłem paczkę do reki to po wadze czułem ze jest stalowa . Wskazówki powinny być OK bo zegarek nie był grzebany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmotywowany Waszym pokpiwaniem ze mnie dodaję nowe zdjęcie - też idealne nie jest, ale chyba więcej widać ;-)<br />

<br /><br />Więc jednak Poljot :-D

Fajny

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stopniując napięcie .... najpierw "zad"..... ( a po naładowaniu baterii reszta )

 

post-41508-0-38918700-1392547477_thumb.jpg

post-41508-0-21559700-1392551821_thumb.jpg

Edytowane przez Zdzisiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja się brzydko wetnę...

 

Rakieta telewizorek z podwójnym datownikiem w wersji exportowej :) Dzisiejszy owoc fanklubowego wypadu na giełdę. Nabyta od starszego Pana, który co rusz wyciągał jakieś nowe skarby ze swojej skórzanej saszetki...

post-31719-0-67764100-1392548158_thumb.jpg

 

Na zdjęciu poniżej razem z czarną siostrą pozyskaną od znajomej mamy :)

post-31719-0-41492000-1392548161_thumb.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

To i ja się pochwalę pierwszą giełdową zdobyczą :) Łuczyk - szkiełko nieco sfatygowane, ale na ręce prezentuje się duuuużo lepiej.

 

post-67549-0-90770500-1392548996_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Zdziśku nie piszę - co mam powiedzieć jak mnie żółć zżera - ale ładne rakietki i fajny łuczyk, gratulacje !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmotywowany Waszym pokpiwaniem ze mnie dodaję nowe zdjęcie - też idealne nie jest, ale chyba więcej widać ;-)

 

Można wiedzieć czym robisz zdjęcia ? To nie czepianie się , może coś robisz źle i damy radę to poprawić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Zdzisiek i Daktarin  - w świetnym stanie wyrwaliście zegareczki. Gratulacje. Zdziśkowy poljot zachwyca tarczą z tymi "atlantikowymi" indeksami. 

 

Łuczyk fanki Daktarina też urokliwy - trochę na niego pochuchać, ubrać w pasiorek i ładny zegarek będzie. Ze szkłem może być mały problem, ale do czasu znalezienia też to pęknięcie jakieś ogromniaste nie jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to mój ostatni nabytek, który nie myślałem, że będzie mi tak pasował….w zasadzie ciężko mi go się zdejmuje z ręki ;) :

 

 

post-60883-0-76778200-1392554151_thumb.jpg


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę pierwszą giełdową zdobyczą :) Łuczyk - szkiełko nieco sfatygowane, ale na ręce prezentuje się duuuużo lepiej.

Mój ma całe szkiełko , ale to fakt na żywo prezentuje się lepiej .

post-42541-0-01245000-1392554361_thumb.jpg

post-42541-0-17999600-1392554383_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina
A to mój ostatni nabytek, który nie myślałem, że będzie mi tak pasował….w zasadzie ciężko mi go się zdejmuje z ręki ;) :

 

Nightdream - te Twoje okazy aż mnie denerwują ;) kolejna piękna sztuka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina
Mój ma całe szkiełko , ale to fakt na żywo prezentuje się lepiej .

 

Ooo, inny kolor widzę - też ładny. Jakbyś się kiedyś pozbywał to pamiętaj o mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nightdream - te Twoje okazy aż mnie denerwują ;) kolejna piękna sztuka...

Bardzo dziękuję za uznanie, ale nie chciałem nikogo denerwować ;)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo, inny kolor widzę - też ładny. Jakbyś się kiedyś pozbywał to pamiętaj o mnie :)

Ok , ale ja raczej nie sprzedaję , najwyżej wymieniam na inne rzeczy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyniesione dziś z targu:

a na który targ chodzisz ??

a to moja dzisiejsza pobieda, powiem że stan rewelacyjny.

post-59104-0-42234800-1392556037_thumb.jpg

Edytowane przez llcoolm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na Kole w stolycy. Ludzi dużo, ale zagarków prawie nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim gratuluję nabytków. Zdzisiek Poljot MEGA, jeszcze z papierkami :wub:  Daktarin, fajne te TVki, choć nie mam przekonania do tego typu kopert. Damki już w ogóle nie moja bajka, ale wiem, że na pewno bardzo cieszą.

 

rproch bardzo łądny "miot", jakby to powiedział Gregorian. Rodina i Jantar trochę podmęczone, ale zawsze to okazy jakby nie było. Poljot bardzo fajny, były do niego dobre bransolety. Jeszcze raz wszystkim gratuluję, ja na razie muszę odpuszczam zakupy - wyportkowałęm się z kasy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.