Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Moja nowa poczta. Te lodówki jednak przyciągają jak sie tylko jakaś trafi nie może sie człowiek oprzeć i odmówić ;) haha

ga5u3uny.jpggysavy5e.jpgypydusyr.jpg

 

 

Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rybak, piękna lodóweczka. Jedna z tych, która bardziej mi się podoba - tradycyjne kolory. Stan też jest bajeczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Zielona - kupiona jakiś czas temu. Pozostałe dwie właśnie dziś dotarły.

post-67549-0-27789300-1392729335_thumb.jpg

post-67549-0-27508100-1392729341_thumb.jpg

Edytowane przez fankaDaktarina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje mi tez od razu wpadła w oko musiałem ja kupić :)

Lubię ten kształt i wzornictwo slav lodówek :)

 

 

Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rybak, piękna lodóweczka. Jedna z tych, która bardziej mi się podoba - tradycyjne kolory. Stan też jest bajeczny.

 

Stan koperty tarczy idealny szkło jest porysowane i wymaga pracy - polerki na dole ma lekki uszczerbek widać to tylko od strony teleskopów :)

 

 

Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pani Daktarinowa, ładne te damki, widać, że polujesz na ciekawe kolory. Błękitna zaria od razu rzuca się w oczy.

 

 

Do mnie też dzisiaj coś przyjechało. "Szału ni ma", ale cieszy. Koperta, tarcza stan BDB, nie mam tylko pojęcia jak się "ewakuował" sekundnik - oś nie jest złamana :)

Przy okazji poszukuję całych wskazówek do niego tzn. z pełnym wypełnieniem + sekundnik.

1672830.jpeg

1672831.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pani Daktarinowa, ładne te damki, widać, że polujesz na ciekawe kolory. Błękitna zaria od razu rzuca się w oczy.

 

 

Do mnie też dzisiaj coś przyjechało. "Szału ni ma", ale cieszy. Koperta, tarcza stan BDB, nie mam tylko pojęcia jak się "ewakuował" sekundnik - oś nie jest złamana :)

Przy okazji poszukuję całych wskazówek do niego tzn. z pełnym wypełnieniem + sekundnik.

1672830.jpeg

1672831.jpeg

 

Ładniusi komandir ;)

 

One chyba były milicyjne czy sie mylę ?

 

 

 

 

Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ma ZAKAZ MO pod 6stą. Gdyby udało mi się dorwać właściwe wskazówki była by bajka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny jest- poluj na wskazówki widziałem ostatnio takiego na portalu aukcyjnym :)

 

 

Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem daktarin -owi  , że jak tylko odświeżę ,, islamkę " to wrzucę jej zdjęcia - wyszła fajnie ale szału nie ma ;)

 

post-66779-0-24652100-1392733385_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze takie cudo nabyłem.

Obecnie Koperta jest z innej slavy oryginalna była skorodowana a w tej konfiguracji bardzo mi sie podoba :)

 

y8yrumyr.jpg

 

 

Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk

Edytowane przez Rybak1979GSL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Wszystkich,

 

Rybak1979GSL - lodówka jak zwykle fajna i na poziomie. Wreszcie inna niż ten rój złotych z ostatnich miesięcy :)

Sława natomiast uzyskała w zaprezentowanym układzie status "składaka" więc już niefajna :(

 

bahuone - Komandir pożądany,  dobrze rokuje..

 

egoist - dorzuć islamkę też do tematu okolicznościowców

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Wszystkich,

 

Rybak1979GSL - lodówka jak zwykle fajna i na poziomie. Wreszcie inna niż ten rój złotych z ostatnich miesięcy :)

Sława natomiast uzyskała w zaprezentowanym układzie status "składaka" więc już niefajna :(

 

bahuone - Komandir pożądany, dobrze rokuje..

 

egoist - dorzuć islamkę też do tematu okolicznościowców

 

Mam do slavy org kopertę stalowa ale jest mocno skorodowana. Mechanizm i tarcza przyzwoita szkoda było biedaczki żeby tak leżała marnie. Składak wyszedł fakt :)

 

 

Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Składak bo składak, ale lepsza taka niż żadna. Podoba mi się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta też ze Sławy więc aż tak źle nie jest. Mi się podoba w takiej odsłonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do slavy org kopertę stalowa ale jest mocno skorodowana. Mechanizm i tarcza przyzwoita szkoda było biedaczki żeby tak leżała marnie. Składak wyszedł fakt :)

 

 

Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk

Stalowa koperta jest banalnie prosta do wypolerowania do stanu niemal fabrycznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stalowa koperta jest banalnie prosta do wypolerowania do stanu niemal fabrycznego.

 

Zgadza sie - wypolerowac sie da jeśli nie ma ubytków a ta, o której mowię ma mocne ubytki i wżery z tylu wokół dekla.

Szkoda mi jej było :)

Taka porzucona była na bazarze skorodowana a z ta koperta od innej slavy wyglada według mnie pięknie.

Szczególnie ring brązowy na tarczy współgra fajne ze złocona koperta.

 

 

Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk

Edytowane przez Rybak1979GSL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rybak ta zdezelowana koperta to na bank chrom. Osobiście nie spotkałem się by w tych Sławach montowali stalówki. A jak są wżery to już z tym nic nie zrobi. Można oddać do renowacji, ale to nieopłacalny biznes w przypadku takich zegarków, a i samo chromowanie zazwyczaj wychodzi ta se.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rybak ta zdezelowana koperta to na bank chrom. Osobiście nie spotkałem się by w tych Sławach montowali stalówki. A jak są wżery to już z tym nic nie zrobi. Można oddać do renowacji, ale to nieopłacalny biznes w przypadku takich zegarków, a i samo chromowanie zazwyczaj wychodzi ta se.

 

Tak chrom ;)

Koperta jest mocno skorodowana dlatego znalazłem dla tarczy z mechanizmem nowy dom :)

 

 

Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak chrom ;)

Koperta jest mocno skorodowana dlatego znalazłem dla tarczy z mechanizmem nowy dom :)

 

 

Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk

Ten zegarek w oryginalnej kopercie się dużo lepiej prezentuje,Warto poszukać oryginała z walniętym werkiem.

post-67292-0-04124400-1392740088_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten zegarek w oryginalnej kopercie się dużo lepiej prezentuje,Warto poszukać oryginała z walniętym werkiem.

 

Właśnie jestem na tym etapie :)

 

 

 

 

Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ona raczej nie jest stalowa tylko chromowana stąd te wżery. Były w ogóle stalowe Slavy?

W tym modelu raczej nie było stalowch,ale ostatnio kupiłem Sekonde automat z drugiej Moskiewskiej w stalowej kopercie -zdjęcia są w temacie o nierzawiejce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.