Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za miłe słowa Koledzy.

Niestety fotograf ze mnie żaden i dziś nie mam cierpliwości. Syndrom dnia poprzedniego :wacko:  i ..... poprzedniego :angry:​ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze taka lodówkę uratowałem przed wyginięciem ze sterty nie działających zegarków :) Szkło o dziwo w super stanie tarcza ma zabrudzenia koperta średnia i sekundnika brak ale działa. tugazyry.jpgnyrany8u.jpge7avuhyd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina
Ja jeszcze taka lodówkę uratowałem przed wyginięciem ze sterty nie działających zegarków :) Szkło o dziwo w super stanie tarcza ma zabrudzenia koperta średnia i sekundnika brak ale działa. tugazyry.jpgnyrany8u.jpge7avuhyd.jpg

 

Mmmm, jaki kolor tarczy.... like it :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza piękna zielona cieniowana ale zabrudzona. Nie robie z nią nic bo zejdzie farba i nie bedzie nic widać :) Wszystko działa tylko wskazówkę sekundnika dodać.

Kupiłem ja mozna powiedzieć za dobre piwo a miała nie działać biedaczka :)

Edytowane przez Rybak1979GSL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Taką samą widziełm dziś na targu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekiniasty a czy poznajesz ten zegarek? Dzięki bardzo :)

Jest świetny tylko trudno mu zrobić odpowiednio dobre zdjęcie.

Nr 3 brązowa tarcza ze szlifem słonecznym  :wub:

attachicon.gifIMG_3979 1.jpg

 

Te paproszki to na szkle, zegarek jest w i doskonałym stanie.

 

No chyba swoimi nabytkami, szczególnie Svetami przebiłeś dziś wszystkich, rewelacja a i Poljot świetny.

 

Lodówa Rybak1979GSL też niezłą oczywiście.

 

Gratuluję Panowie  :rolleyes:


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekiniasty a czy poznajesz ten zegarek? Dzięki bardzo :)

Jest świetny tylko trudno mu zrobić odpowiednio dobre zdjęcie.

Nr 3 brązowa tarcza ze szlifem słonecznym  :wub:

attachicon.gifIMG_3979 1.jpg

 

Te paproszki to na szkle, zegarek jest w i doskonałym stanie.

 

Mam identycznego poljota tylko że srebrneg - wiem już na co muszę polować :) z tego co wiem to chyba te poljoty były w 3 kolorach.

Edytowane przez llcoolm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nr 2 to brat jedynki. Trudno mu zrobić dobre zdjęcie :blink:  ale też ze mnie fotograf kiepski.

attachicon.gifIMG_3977 1.jpg

 

Obaj bracia pozyskani dzięki pomocy kolegi Nightdreama - Dzięki Artur.

Romek….wyglądają i razem prezentują się świetnie :) Cieszę się, że mogłem pomóc. Jakby co to wiesz….wal śmiało ;) 


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem raz, robi wrażenie, tarczę miał giloszowaną w kolorze miedzi. Na razie jedno z moich źródełek nie chce oddać, ale kto wie, za jakiś czas :)

W większości starszych Urali  na indeksach i wskazówkach jest farba radioluminescencyjna. Jak pójdziesz do gościa z licznikiem Geigera to Ci go darmo odda jeszcze flaszkę postawi :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jeszcze taka przesyłka zagościła dzisiaj. Szkło do polerki i wskazówki lekko reszta piękna :)

Wiem wiem znowu slava- co poradzę jak mi sie one podobają :)

yve2atar.jpg

 

Tu juz Slava po kąpieli :)

Jeszcze wskazówki zostały do wyczyszczenia.

 

3aza3ana.jpg

vyjemyse.jpgdapuja6e.jpg

Edytowane przez Rybak1979GSL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RK7000-  mocne słoneczko i ten brąz wyjdzie na wierzch. Mam identycznego i jest to jeden z moich ulubionych zegarków zdecydowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dziś zawitała taka raketka, nic nadzwyczajnego, ale w mój profil przyszłej kolekcji garniturowców trafiła :) Stan bez zarzutów, jedynie na tarczy Made in USSR rozmazane, czego chyba na zdjęciach nie widać.

 

PS: Nie potrafię zrobić zdjęcia o tej porze niestety.

 

3c3792762bc1f6f3.jpg


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

rk7000  - cwiety i delux bardzo ładne! Udały Ci się zakupy - gratki! 

 

Miałem tylko jednego cwieta - takiego:

 

swet.jpg

 

 

ale daleko mu było do tych z subsekundą...

Edytowane przez D@dik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyszedł i czas żebym i ja niesmiało spróbował się pochywalić moją minikolekcją,
 
proszę o szczerą opinię, nt "wyjątkowości" (lub jej braku) moich zegraków, lub wtop jakie mogłem zaliczyć szalejąc na alle

jeśli coś wiecie o historii, produkcji, nt tych zegarków to podzielcie się tą wiedzą

ale stopniowo,
najpierw losowe dwa:

łucz
syf3.jpg

 

 

 

mir

e36j.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łucz fajny, chociaż uważam, że sekundnik w tym modelu powinien być biały - tak jak wypełnione pozostałe dwie wskazówki. Poza tym chyba ok. Zegarek pochodzi z lat 80/początek 90. W środku fajny mechanizm 2209, stosowany także w Poljotach de luxe. Jak bedziesz o niego dbał, zafundujesz mu porządna konserwację i regulację, to posłuży jeszcze całkiem długo. Moim skromnym zdaniem, to jedne z dokładniejszych mechanizmów.

Mir...jeśli dobrze widzę, to tarcza jest warszawska, a wskazówki nie od tego zegarka.


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Dzięki Bahuone wzbogaciły od dziś moją kolekcję :)uty9ehaz.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!!! Nie dość że piękne to jeszcze w idealnym stanie. Sam bym przygarnął, bo nie ukrywam że coraz częściej zdarza mi się kupić coś damskiego... Zegarkowego oczywiście :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marleno, bardzo się cieszę, że się podobają :)

 

Do mnie ostatnimi czasy dotarł taki "krajanin". Z koperty podchodziło złocenie (AU20) całymi płatami, ale zegarek i tak bardzo cieszy. Giloszowana tarcza :wub: Zapomniałem, wielkie dzięki dla Hipka, jak zawsze jego pomoc jest nie do ocenienia.

1677124.jpeg

 

I, jeszcze taki Starcik, co prawda nie kupiony - ojciec go "zreanimował" i teraz cyka u mnie na półce :) Trochę zmęczony życiem, ale czarne są rzadko spotykane.

1677125.jpeg

Edytowane przez bahuone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starcik piękny :) .Nie myślałeś o przepolerowaniu indeksów ???,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, no myślałem, ale za bardzo nie wiem jak się do tego zabrać tzn, czym, w sensie czymś chemicznym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, no myślałem, ale za bardzo nie wiem jak się do tego zabrać tzn, czym, w sensie czymś chemicznym?

Tylko na sucho mechanicznie pianka z melaminy ,albo szpatułką do uszu ubrudzona popiołem z papierosa ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Major, dzięki za info. Zobaczę czy to coś pomoże. Przed chwilą listonoszka dostarczyła kolejne "Skarby", przez duże S. Z tych zakupów jestem niesamowicie zadowolony, tym bardziej, że ceny iście atrakcyjne.

 

1. Komandirski z metką ZAKAZ MO, absolutny NOS.

1677157.jpeg

 

2. Start w bardzo dobrym stanie, z rewelacyjnymi wskazówkami.

1677158.jpeg

 

3. Svet, kupiony na Allegro za przysłowiową "czapkę gruszek". Na aukcji było napisane "16 kamieniowy radziecki zegarek". Jedynie szkło do wymiany, bo pęknięte oraz koronka, tak starta, że aż gładka.

1677159.jpeg

Edytowane przez bahuone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :) .Zegarki pierwsza liga ,a Komandirski  Liga Mistrzów .W taakim stanie i pewnie stop sekunda prawdziwy unikat :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.