Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem jedyny, który czuje znajome klimaty i walkę o upragnioną "50" :)

 

Koledzy, proponuję ignorować, nie wdawać się w dyskusje, w przyszłości w interesy, a wszelkie naruszenia zasad tu panujących i regulaminu zgłaszać bez ostrzeżenia modowi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko, oto moje najnowsze nabytki prosto od kolegów z euromajdanu  B)

post-43196-0-22577100-1393522271_thumb.jpg

post-43196-0-05161100-1393522282_thumb.jpg

post-43196-0-06953900-1393522292_thumb.jpg

Edytowane przez don-venditore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kieszonki pierwsza klasa, miód malina, a i reszta niczego sobie, wiem stadionówka super, ale ja jakoś nie czuję blusa, przepraszam wszystkich jej sympatyków :) Gratulacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, widzę, że nawet Atlantic się przyplątał. A jeszcze powiedz proszę, co to za zegarek na pasku po prawej stronie na dole zdjęcia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, widzę, że nawet Atlantic się przyplątał. A jeszcze powiedz proszę, co to za zegarek na pasku po prawej stronie na dole zdjęcia?

Glashutte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, po powiększeniu dojrzałem co to za jeden ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem jedyny, który czuje znajome klimaty i walkę o upragnioną "50" :)

 

Koledzy, proponuję ignorować, nie wdawać się w dyskusje, w przyszłości w interesy, a wszelkie naruszenia zasad tu panujących i regulaminu zgłaszać bez ostrzeżenia modowi :D

Widzę, że mamy powtórkę z wczorajszego wieczoru. Osobiście zgłosiłem dwóm moderatorom….dziś jest powtórka z nędznej rozrywki. Czy nie macie na takich jakiejś solidnej kary? Coż z tego, że posty zostały usunięte, jak na licznik zostały nabite. Wczoraj 20, dziś póki co 12. Pewnie potem znowu wlezie i będzie smarowal co mu ślina na język przyniesie.

Edytowane przez Nightdream

Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mamy powtórkę z wczorajszego wieczoru. Osobiście zgłosiłem dwóm moderatorom….dziś jest powtórka z nędznej rozrywki. Czy nie macie na takich jakiejś solidnej kary? Coż z tego, że posty zostały usunięte, jak na licznik zostały nabite. Wczoraj 20, dziś póki co 12. Pewnie potem znowu wlezie i będzie smarowal co mu ślina na język przyniesie.

Nie ma co karać ,ani się oburzać tylko współczuć człowiekowi bo u niego prawdziwa bida.W kieszeni pusto ,a w głowie jeszcze gorzej bo nas...e

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mayor.

Jak ktoś drugi dzień z rzędu robi burdel na forum, nie przejmuje się reakcją innych i usuwaniem postow przez moda, to powinien dostać bana. Tak mnie wczoraj wk…ił, że myślałem, że wyjdę z siebie. 


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie i jawnie proszę moderatora w imieniu swoim i kilku innych osób o przeanalizowanie postów Zbysia Bidy. Jeśli coś wnoszą, to niech sobie idzie na bazarek. Nie zamierzam się dziś napinać, jak to stwierdził Zbysiu Bida. Ode mnie bana dostałbyś już wczoraj. Gdyby nie późna godzina wczoraj, to pewnie już od startu miałbyś ten bilet wstępu na bazarek. Szkoda mi Ciebie…ale mam dobrą wiadomość - z racji młodego wieku jest jeszcze szansa to wyleczyć…tylko trzeba chcieć.


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie i jawnie proszę moderatora w imieniu swoim i kilku innych osób o przeanalizowanie postów Zbysia Bidy. Jeśli coś wnoszą, to niech sobie idzie na bazarek. Nie zamierzam się dziś napinać, jak to stwierdził Zbysiu Bida. Ode mnie bana dostałbyś już wczoraj. Gdyby nie późna godzina wczoraj, to pewnie już od startu miałbyś ten bilet wstępu na bazarek. Szkoda mi Ciebie…ale mam dobrą wiadomość - z racji młodego wieku jest jeszcze szansa to wyleczyć…tylko trzeba chcieć.

Popieram i ja. Szkoda naszego czasu na dziecinadę. Język też pozostawia wiele do życzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko, oto moje najnowsze nabytki prosto od kolegów z euromajdanu  B)

A to największe cudo jaki ma werk w środku? :) W ogóle, to z czego może pochodzić ten zegar? Z jakiegoś ruskiego samochodu? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bahuone, zaszalałeś, gratulacje. U mnie takie stare-nowe, w każdym razie nie pokazywane. Bordowy od Nightreama, żółty.... bardzo długa historia, uratowany przed śmietnikiem, jakiś czas tamu dostał nową tarczę (i w takim stanie go pokazywałem) a dzięki koledze z forum, dostał NOSową kopertę, ależ mi się podoba!

Piękne Wostoki,nie widziałem takich tarcz,mam takiego nowego z białą tarczą,będę szukał teraz innych kolorów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, jest jeszcze z czarną tarczą, złotymi indeksami, wskazówkami i w złoconej kopercie. Niestety widziałem tylko na zdjęciu. Może któryś z kolegów ma i wrzuci zdjęcia? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko, oto moje najnowsze nabytki prosto od kolegów z euromajdanu  B)

Jaki jest adres tego euromajdanu?? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lwów, Kijów, koledzy z Ukr zapadli wczoraj do mnie, cali i zdrowi :ph34r: , ze świeżą dostawą zegarków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to największe cudo jaki ma werk w środku? :) W ogóle, to z czego może pochodzić ten zegar? Z jakiegoś ruskiego samochodu? :)

 

to największe cudo ma wybitą datę z tyłu na deklu 1936 i napis pierwsza moskiewska fabryka zegarków kirowa, coś takiego mniej więcej, reszty napisów jeszcze nie rozczytałem/przetłumaczyłem, dekla na razie nie dałem rady odkręcić, pozapuszczałem troszkę płynem penetrującym, zobaczymy co z tego wyjdzie, obudowa wykonana jest z plastiku/bakelitu, na chwilę obeną nie doszukałem się z jakiego pojazdu/samolotu może to być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poranna poczta :)

qudeqenu.jpg

2esade4y.jpg

 

Lodowka wymaga trochę pracy szczególnie tarcza zobaczmy co z tego wyjdzie.

Pobeda stan idealny poza szkłem zbitym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poranna poczta :)

qudeqenu.jpg

 

 

Lodowka wymaga trochę pracy szczególnie tarcza zobaczmy co z tego wyjdzie.

Pobeda stan idealny poza szkłem zbitym ;)

aaaa to TY mnie przebiłeś z lodówką hm... nie ładnie nie ładnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze gorąca sztuka, ledwo kupiony, ledwo założony pasek ....

szufladowy - do usunięcia tylko jedna mała ryska na "szkle"

 

d038331df818.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaa to TY mnie przebiłeś z lodówką hm... nie ładnie nie ładnie ;)

Przepraszam :)

 

Powiem Ci, ze na żywo wyglada o wiele lepiej :)

Szkło musze poszukać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze gorąca sztuka, ledwo kupiony, ledwo założony pasek ....

szufladowy - do usunięcia tylko jedna mała ryska na "szkle"

 

d038331df818.jpg

Zacna Raketa Gratuluje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.