Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Rakieta cudo.

 

Lodówki też. Piękna rodzinka, choć ta po lewej ma przeszczepioną tarczę, ale co tam. Świetne są ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rybak 1979GSL

Piękne Slavy, gratuluję.

Ta z lewej w najgorszym stanie.

Szybka potrzebna i ta złota ramka w tarczy u gory ma ubytki. Chyba z wilgoci sie zrobiły naloty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakieta cudo.

 

Lodówki też. Piękna rodzinka, choć ta po lewej ma przeszczepioną tarczę, ale co tam. Świetne są ;)

Czemu ma przeszczepioną ?

 

Taka sama jak tej z prawej - chyba samo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm kieszonkowej Rakietki.Po mojemu zegarek jest podarkiem od Liudoczki czyli Ludmiły .

Piękny mechanizm aż by się chciało taki za szkiełkiem trzymać. to faktycznie chyba jest liuboczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm kieszonkowej Rakietki.Po mojemu zegarek jest podarkiem od Liudoczki czyli Ludmiły .

Lodóweczki są w ładnym stanie, ale rakietka kieszonkowa wymiata. :D

Bardzo fajna dedykacja która w przełożeniu na nasze mówi "Jankowi od Ludmiły na znak wielkiej miłości 22.10,71r" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lodóweczki są w ładnym stanie, ale rakietka kieszonkowa wymiata. :D

Bardzo fajna dedykacja która w przełożeniu na nasze mówi "Jankowi od Ludmiły na znak wielkiej miłości 22.10,71r" :D

Piotrze, dzięki Bogu za fachowe tłumaczenie, bo za niedługo i sam Gagarin by się tam pojawił. O Walentinie nie wspomnę... :) A Rakieta bardzo fajna z piękną dedykacją, mało takich więc tym bardziej tylko pogratulować Mayorowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, poprosiłem młodego o konsultacje językowe. Właśnie ta dedykacja + stan powoduje, że zegarek jest ciekawy. Ma swoją historię. Lubie takie osobiste wycieczki. To nie to samo co za 10 lat na kopalni itp. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HeY

 

Wczoraj nabyłem dwa zegarki i dopiero dzisiaj udało mi się ogarnąć fotki. Foty co prawda w nie najlepsze ale może pogląd na wygląd zegarków jakiś dadzą. Jeśli coś wiecie nt.tych zegarków to proszę o podzielenie się cennymi informacjami. Oba są zabrudzone ale sprawne. Tykają aż miło. Myślę, że po porządnym czyszczeniu i smarowaniu jeszcze trochę pochodzą.

 

Obie to Rakiety.

Pierwsza niestety nie radziecka ale rosyjska. W słabym świetle nie zauważyłem. Zegarek dla osób niewidomych i niedowidzących.

 

3dcf312c1e6bb623m.jpg

e781cede432fa6d2m.jpg

23a091d6236c2662m.jpg 2612fb929fdf6c1dm.jpg b0a1ac826a0557b5m.jpg

 

Drugi to lodówka też sfatygowany ale jakoś do mnie przemówił.

 

6fa4f0c78c544090m.jpg

08d0ab68d52c943em.jpg

742ec29b093dbbb4m.jpg

 

Pozdrawiam

Mishi

Witam

 

Ponownie proszę o jakieś info o tych zegarkach bo nie wiem czy nie wtopiłem z zakupem.

 

Pozdrawiam

Mishi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rybak o ile dobrze widzę ta po lewej nie ma srebrnej tarczy. Tu na zdjęciu kolegi z forum widać ten model (drugi z lewej). Twoje zdjęcie jest kiepskie, ale wydaje mi się, że taki właśnie odcień tarczy ma Twoja lodówka.

lodowkim8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Witam

 

Ponownie proszę o jakieś info o tych zegarkach bo nie wiem czy nie wtopiłem z zakupem.

 

Pozdrawiam

Mishi"

 

 

 

Jeśli datownik w tej drugiej Rakiecie działa i nie zapłaciłeś kroci to żadnej wtopy nie zaliczyłeś. Pierwsza Rakieta w wersji dla niewidomych. Drugi zegarek to też Rakieta. Żaden z nich nie jest unikatem, ale wydają się być w ładnym stanie :D

Edytowane przez Tajtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Witam

 

Ponownie proszę o jakieś info o tych zegarkach bo nie wiem czy nie wtopiłem z zakupem.

 

Pozdrawiam

Mishi"

 

 

 

Jeśli datownik w tej drugiej Rakiecie działa i nie zapłaciłeś kroci to żadnej wtopy nie zaliczyłeś. Pierwsza Rakieta w wersji dla niewidomych. Drugi zegarek to też Rakieta. Żaden z nich nie jest unikatem, ale wydają się być w ładnym stanie :D

HeY

 

Dzięki Tajtek za odpowiedź.

 

No właśnie dzisiaj zauważyłem, że datownik działa tylko dni tygodnia coś szwankują. Być może jakiś przegląd i czyszczenie załatwię sprawę bo są dosyć mocno zabrudzone ale stan jak napisałeś wydaje się być ok. Oba zegarki wyniosły mnie 60 zł. Chyba nie złamię tym regulaminu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym raczej nie i wtopy też raczej nie ma. Teraz skaleczy cię zegarmistrz za swoją robotę. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rybak o ile dobrze widzę ta po lewej nie ma srebrnej tarczy. Tu na zdjęciu kolegi z forum widać ten model (drugi z lewej). Twoje zdjęcie jest kiepskie, ale wydaje mi się, że taki właśnie odcień tarczy ma Twoja lodówka.

lodowkim8.jpg

Faktycznie :) dziękuje nie miałem porównania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lodóweczki są w ładnym stanie, ale rakietka kieszonkowa wymiata. :D

Bardzo fajna dedykacja która w przełożeniu na nasze mówi "Jankowi od Ludmiły na znak wielkiej miłości 22.10,71r" :D

 

Zdrobnienia rosyskich imion są wg. mnie inne " Aleksandrowi  od Lubomiry (Любовь)....

 

Janek to Иван ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy nabytek :)

 

Ale to chyba zabardzo nie ten dział, wiadomo że serducho radzieckie, ale zegarek produkcji polskiej.

 

Mimo wszytsko niezła sztuka.

Edytowane przez TabaQ

"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wostok dotarł + Rakietka wyłowiona za 30 zł :)

 

rrmgyu.jpg 20r1zee.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba zabardzo nie ten dział, wiadomo że serducho radzieckie, ale zegarek produkcji polskiej.

 

Mimo wszytsko niezła sztuka.

Zagalopowalem sie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, jakbyś chciał się pozbyć Poljota Automata to daj znać, bo jestem na etapie poszukiwania takiego, coby stadko poszerzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Na razie nie planuję, gdyż jest to prezent i zostaje ze mną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Funky - bardzo ładny ten wostok.

Wojciechowe "drobiazgi" też bardzo ładne  - szczególnie  ten poljocik ma urocze indeksy. Gratuluje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrobnienia rosyskich imion są wg. mnie inne " Aleksandrowi  od Lubomiry (Любовь)....

 

Janek to Иван ....

Napisałem maila z zapytaniem do sprzedawcy i wszystko jasne:"Яник" i " Людмила" period

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.