Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Wostok super. U mnie też wostok zawitał, ale jak widać całkiem inny.

Na ostatniej force z koleżanką ;-)

post-68064-0-17111900-1394190424_thumb.jpg

post-68064-0-77131500-1394190454_thumb.jpg

post-68064-0-90760800-1394190506_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, wygląda całkiem fajnie, a i w nocy "świeci" super.

oj tak... :)

post-68918-0-27249100-1394197371_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek - dodany już do wątku Gregoriana o olimpijczykach - ale niech i tu pobędzie. 

23 kamienie w Łuczu.

 

post-27093-0-76454800-1394199673_thumb.jpg


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim wczorajszym Chrono mechanizm niestety wygląda jak trawnik :( .Za to ma znak jakości. :)

post-67292-0-24121700-1394204940_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mayor - Może kosiarka do trawnika ci potrzebna  :D

Do mnie w końcu po zabawach u majstra, wróciły trzy zabaweczki tj. Czajka w krabie - najładniejsza moja damka, jest po prostu uroczapost-46446-0-65003200-1394206193.jpgpost-46446-0-13480600-1394206194.jpgpost-46446-0-51132500-1394206194.jpg

Mołnia w mało widywanej budzie post-46446-0-52908300-1394206337.jpg

oraz może troszkę nie w temacie, a jednak ruska WIESNA kominkowa

post-46446-0-24612900-1394206454.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładne sikory. Wiesne kominkową mam w troszkę innej budzie. Potrzebuje do mechanizmu dwie części, ale niestety za często tych mechanizmów nie widać. Może ktoś ma mechanizm na części ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładne sikory. Wiesne kominkową mam w troszkę innej budzie. Potrzebuje do mechanizmu dwie części, ale niestety za często tych mechanizmów nie widać. Może ktoś ma mechanizm na części ?

Może w przyszłym tygodniu będę widział się z gościem, który ma Wiesnę w trochę innej budzie, brak szkiełka i werk stoi prawdopodobnie ze starości. Jeśli będziesz chciał to może będę mógł kupić dla ciebie, Prawdopodobnie wystarczy tylko czyszczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nowszy górniczy (nie śmigany).

post-4379-0-79635500-1394208723_thumb.jpg

Edytowane przez rproch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rproch, Moska - genialna, brak słów do pisania jej. Tarcza, istny majstersztyk. Rakietka giloszowana również piękna, ja mam w takiej kopercie, tyle że chromowanej Rossije.Kolor tarczy Poljota bajeczny, ale kostki do mnie nie przemawiają w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Dwa starsze:

Piękne tarcze!!! Nie mogę się napatrzeć....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rproch - piękne zegarki, ja również się napatrzeć nie mogę :) 

Chciałem się przy okazji pochwalić pierwszym "stalowcem" w mojej skromnej kolekcji : 
 

poljot55g07

poljot55g03

 

Teraz do pary trzeba mu "jasnego brata" dokupić ;-)


Posiadane zegarki : Pierre Ricaud kwarc, Casio Edifice EF-305 1A, Rakieta "UFO" z lat 80, Wostok Komandirski z lat 70, Poljot garniturowiec, Mołnia pasówka współczesna (werk 3602)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mayor - Może kosiarka do trawnika ci potrzebna  :D

Do mnie w końcu po zabawach u majstra, wróciły trzy zabaweczki tj. Czajka w krabie - najładniejsza moja damka, jest po prostu uroczaattachicon.gifP3070005.JPGattachicon.gifP3070008.JPGattachicon.gifP3070012.JPG

Mołnia w mało widywanej budzie attachicon.gifP3070025.JPG

oraz może troszkę nie w temacie, a jednak ruska WIESNA kominkowa

attachicon.gifP3070021.JPG

Ten kieszonkowy to SALUT tylko ktoś mu środek od tej zwykłej MOŁNI wstawił - jak mechanizm? ma jakieś napisy na kółku od naciągu sprężyny??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten kieszonkowy to SALUT tylko ktoś mu środek od tej zwykłej MOŁNI wstawił - jak mechanizm? ma jakieś napisy na kółku od naciągu sprężyny??

:blink: W środku siedzi 3602. Na kole nie ma żadnych napisów :blink: Zasiałeś ziarno niepewności ;) i chyba masz rację, a ja muszę po drążyć temat bo właśnie widziałem Saluta w takiej budzie :D

 

ps. popatrzyłem sobie i wychodzi mi na to, że teraz to mam podwójnego składaka. Koperta od Saluta, tarcza od Mołni, a środek to zlepek kilku zegarków. Ponieważ miał walnięty balans to zegarmistrz wymienił cały komplet balansowy (taki jak w salucie) na to co było do zdobycia czyli od zwykłej 3602. :D Cóż najważniejsze że cyka

Edytowane przez Tajtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie załapałem się na wczorajsze damki to dzisiaj wystawię..

 

post-60300-0-96115600-1394222698.jpg

post-60300-0-09102700-1394222701.jpg

post-60300-0-90381500-1394222703.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki za nowe nabytki. Do mnie dziś dojechał pospolity, aluminiowy Start. Miał być niesprawny, a śmiga dość dziarsko :) Może jak znajdę chęci to pokażę później parę nowym nabytków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle w świetnym stanie. :D  gratki. :D  Moja Pani mając potrzeby zegarkowe swego mena, wyłuskała taką Czajeczkę,  zakupiła i jest to jeden z nielicznych zegarków mechanicznych, który nosi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi , i nawet wylądował na ręku do dziś :) ... ale bransoletę chyba wymienie , na pewno .... lub inaczej zamienie lub sprzedam bo ta bransoleta to bolesna wersja depilatora owłosienia na nadgarstku  <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa starsze:

 

Ta Moskwa to jakaś absolutna ekstraklasa! Rewelacja.

Ona była na A.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.