Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

wystarczy wpisać w wujka Googla: ljuks zegarek, i od razu wyskoczy 15 zegarków, które wyglądają jak trzeba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko nie mów że cos nie tak bo przeżuce sie na kwiatki 

 

Niestety. Fundamentalną, tarczową cechą tego modelu są charakterystyczne cienkie wskazówki (z dodatkowym kolorystycznym smaczkiem sekundnika, najczęściej zielonym)

Z tymi co masz na zdjęciu to jest wręcz przerażająco - pełny DRAMAT - wygląda jak "Franken of the week"

Dodatkowo koronki w tym modelu są cienkie, chowają się prawie w kopertę.

Poniżej mój:

post-60300-0-65262900-1395588985.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy wpisać w wujka Googla: ljuks zegarek, i od razu wyskoczy 15 zegarków, które wyglądają jak trzeba ;)

jeżeli zródełko wydawało Ci się ze wszech miar wiarygodne to myślisz że nie trzeba ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to nie ten wątek ale przedłuże temat ...czy w jakimś innym zegarku były podobne możliwe do zaadoptowania czy tylko Ljuksowe pasują 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

jade do Lidla .. tam promocja na doniczki i nasionka ...

 

Relax Roberti... wiedza przychodzi z wiekiem... w przypadku ludzi jest to wieko trumny ;-) 

Wskazówki znajdziesz i koronkę i będzie gitara... Sekundnik w wersji z tą tarczą ma być zielony:

 

gallery_26467_715_35650.jpg

 

Na czeskim aukro się czasem pojawiają (częściej niż u nas) trupki. Zegarek wart poskładania od nowa, bo mega tragicznej tarczy i koperty  nie ma. Jak serducho chce bić to poszukaj brakujących cześci. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, właśnie sobie przypomniałem, że kilka/kilkanaście dni temu było gdzieś na forum właśnie o tym egz. bo on wisiał na A.

Albo w zapytaniach albo w "Nie przepłacajcie.." albo w "Okazjach" !?

Sam wtedy coś pisałem o jego frankenowatości..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczorajszy nabytek

 

post-65121-0-86839200-1395594069_thumb.jpg


If your watch is not ticking I will make it tock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kultowy Sygnał ze żmijką.

 

post-60300-0-79074200-1395598607.jpg

post-60300-0-84122200-1395598605.jpg

post-60300-0-58591300-1395598603.jpg

 

Długo się na niego naczekałem (chyba z 7-8 miesięcy) ponieważ chciałem kupić egz., który jednocześnie miałby dobrą tarczę i w miarę racjonalną cenę. Ale za to, pewnie za cierpliwość, jako bonus od losu dostałem egz. z pozłacaną kopertą !! :wub:

 

Bonus nr.2 to oczywiście działająca komplikacja alarmu - nie ma to jak ten brzęczyk! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Kurcze, właśnie sobie przypomniałem, że kilka/kilkanaście dni temu było gdzieś na forum właśnie o tym egz. bo on wisiał na A.

Albo w zapytaniach albo w "Nie przepłacajcie.." albo w "Okazjach" !?

Sam wtedy coś pisałem o jego frankenowatości..

To prawda, pokazywałeś tego Ljuksa w "nie przepłacajcie..."

Co najlepsze sprzedawca, jest z mojego miasta, syn starego zegarmistrza (byłego pracownika Fabryki z Błonia) skleja chyba co się da i wszystko wyprzedaje. Chociaż nieraz ma ciekawe zegarki, tylko ceny trochę wygórowane nieraz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dziś z ciekawszych zakupów...

NOS Vostok

post-41508-0-65786300-1395600248_thumb.jpg

 

starsza Pobeda ...

post-41508-0-24213000-1395600286_thumb.jpg

 

Samolot przed SPA...

post-41508-0-41849500-1395600309_thumb.jpg

 

i nowy artefakt ,spełniający moje wymagania , który wejdzie do kolekcji kieszonek ....

post-41508-0-33618000-1395600442_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sygnał ze żmijką cudowny.  Bardzo rzadki i w super stanie. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moser bardzo ładny czyściutki widać po wskazówkach i tarczy że nie był męczony - fajna rakietka z samolocikiem tylko doczyścic i jak znalazł  Ładne !!!

A SYGNAŁ jak to sygnał chyba najładniejszy radziecki zegarek właśnie w tej pozłacanej kopercie - kolorowa tarcza ,żmijka i dwa grzybki :)

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

W Pobiedzie wskazówki z innej parafii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było że same składaki ...

TOxd5lE.jpg

Było tutaj

 http://zegarkiclub.pl/forum/topic/38577-ruskie-okazje-na-aukcjach/page-184

Kolega forum nie czyta ale powiem że w tej cenie to nie ma co sobie w brodę pluć. Jeżeli sprawny to wskazówek szukaj i będziesz miał fajny zegarek w kolekcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak - ktoś ostatnio pytał o chyba podobną mołnie i zdaje sie wprowadziłem go w błąd -_-  -_-  -_-

To ja niedawno chwaliłem się nowym nabytkiem ;) i po twojej uwadze sam się też troszkę zaplątałem :rolleyes: Cóż ten się nie myli co nic nie robi, a tak mam tylko powód do tego żeby  pogłębić  trochę temat ruskich kieszonek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze fuks bo mam do niego dowód zakupu wraz z kartą gwarancyjną z 1969r. w Siemiatyczach :) taki smaczek.

Pokaż ten dowód zakupu!

 

 

RP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śliczny Sygnał! Piszesz, że od 9 miesięcy polowałeś, ja od lat nie mogę się jakoś zebrać na zakup. A to cena, a to stan paskudny, a to inne wydatki. Dobrze, że przynajmniej na zdjęciach mogę pooglądać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było tutaj

 http://zegarkiclub.pl/forum/topic/38577-ruskie-okazje-na-aukcjach/page-184

Kolega forum nie czyta ale powiem że w tej cenie to nie ma co sobie w brodę pluć. Jeżeli sprawny to wskazówek szukaj i będziesz miał fajny zegarek w kolekcji :)

Właśnie kolega czyta ale w natłoku kilku wątków które obserwuje i natłoku informacji które trzeba przyswoić ... często idzie na żywioł i kupuje ... mam tylko nadzieję za jakiś krótki czas do lat kilku "wyrobi się " w Waszym zacnym gronie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja niedawno chwaliłem się nowym nabytkiem ;) i po twojej uwadze sam się też troszkę zaplątałem :rolleyes: Cóż ten się nie myli co nic nie robi, a tak mam tylko powód do tego żeby  pogłębić  trochę temat ruskich kieszonek :D

No właśnie to ty !!! Poszukałem i znalazłem zdjęcie - faktycznie to nie salut tarcza inna niż ma Narfas ale ja już się nie wypowiadam w kwesti tego zegarka bo po prostu nie wiem

post-68206-0-59128600-1395640645.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy nabytek :) Pierwszy Wostok, który zstaje na dłużej, jakoś mi się spodobał, fajne połączenie czarnej tarczy i mosiądzu. To lata 80 tak?

23fa5fbe66e310b8med.jpg


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy nabytek :) Pierwszy Wostok, który zstaje na dłużej, jakoś mi się spodobał, fajne połączenie czarnej tarczy i mosiądzu. To lata 80 tak?

23fa5fbe66e310b8med.jpg

Jest kilka wersji tej koperty, ta jest najwygodniejsza :) fajnie się prezentuje na pasku z białym przeszyciem. W mojej galerii są dwie wersje kopert i jest jeszcze srebrno-złota. Jest świetna, gratuluję nabytki.

 

Mój tapatalk nie pozwala na edycję ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to ty !!! Poszukałem i znalazłem zdjęcie - faktycznie to nie salut tarcza inna niż ma Narfas ale ja już się nie wypowiadam w kwesti tego zegarka bo po prostu nie wiem

Spoko :D Jest jak jest  nikt nie jest alfą i omegą, a i tak w kwestii kieszonek jesteś pięć lat świetlnych przede mną  ;)  to moje coś i  tak cieszy oko bo uratowane od złomowania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.