Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza pobieda w skromniutkiej kolekcji. Wymaga sporego czyszczenia, ale życie w niej tętni :) mam nadzieje, że jest się czym pochwalić ;)

 

1.jpg

 

2.jpg

 

3.jpg

 

4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza pobieda w skromniutkiej kolekcji. Wymaga sporego czyszczenia, ale życie w niej tętni :) mam nadzieje, że jest się czym pochwalić ;)

 

Faktycznie trzeba sporo pracy, ale są to fajne i wdzięczne zegareczki, Twój egzemplarz z drugiej moskiewskiej z roku 54. Sam ostatnio nabyłem podobną do swojej kolekcji, tylko odrobine starszą i z 1MFZ.


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ukrywam ze trafiła się jak ślepej kurze ziarnko; od jakiegoś czasu na nią polowałem i udało się :) strasznie podobają mi się takie proporcje wielkości cyfr do grubości wskazówek jak ma ta pobieda.  Oby nie była ostatnią :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna, gratuluję, jak będzie po spa zrób jej sesję zdjęciową i wrzuć do wątku o Pabiedach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki, spa większego nie należy się spodziewać, wskazówki i tarcza są w świetnym stanie, werk do czyszczenia i może szkiełko do wymiany. chromować koperty nie będę, chce żeby było widać na niej upływ czasu. A zdjęcia wrzucę na pewno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To oczywiste, miałem na myśli to co napisałeś, możesz jeszcze kopertę pastą tempo lub fm delikatnie odświeżyć i będzie cacy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki sobie skleciłem :)

zastanawiałem się nad wieloma wskazówkami - w tym nad zastąpieniem czerwonego wypełnienia białym, ale na razie pozostaje tak jak jest

post-6777-0-38494600-1395789433_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki sobie skleciłem :)

zastanawiałem się nad wieloma wskazówkami - w tym nad zastąpieniem czerwonego wypełnienia białym, ale na razie pozostaje tak jak jest

 

Dość ciekawa kompozycja.  Czy mała sekunda z tym mechanizmem też działa ?  to możliwe ? :blink:   ;)

Edytowane przez janekwnook

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janewnook

Jeszcze raz dziękuję Ci za części otrzymane do tego zegarka

 

Wskazówki są zsychronizowane i latają razem hehehe

W werku gajowego dołożyłem centralną sekundę z typowego mechanizmu wostoka - wymieniłem oś sekundową, ćwiertnik, tuleję godzinową i coś tam jeszcze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wygląda, gratuluję pomysłu, umiejętności i oczywiście efektu końcowego.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek praktycznie żywcem nadający się do niestety nieistniejącego już :( tematu "Pimp my watch" od sose.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek praktycznie żywcem nadający się do niestety nieistniejącego już :( tematu "Pimp my watch" od sose.

ano właśnie, cóż się zadziało z tym tematem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, iż ten Wostok jest świetnym powodem do założenia tegoż tematu ponownie, by wszyscy użytkownicy mogli z niego korzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post po poście, ale muszę się pochwalić.

Raz już go pokazywałem, był nie kompletny i do sprzedania w imieniu znajomego. Obecnie kompletny, mój, i nie do sprzedania.

Mam nadzieję, że wszystko w oryginale, jeśli nie to proszę o info.

post-68064-0-91186300-1395849190_thumb.jpg

post-68064-0-49642500-1395849212_thumb.jpg

post-68064-0-20876300-1395849231_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prezentowany już wcześniej…rasy białej ;)

post-60883-0-10051100-1395851936_thumb.jpeg

 

a dziś przyjechał czarnoskóry brat :

post-60883-0-85687300-1395851831_thumb.jpeg


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskazówki są zsychronizowane i latają razem hehehe

W werku gajowego dołożyłem centralną sekundę z typowego mechanizmu wostoka - wymieniłem oś sekundową, ćwiertnik, tuleję godzinową i coś tam jeszcze :)

Jeszcze stop sekunda by się przydała,  jak w startach tych z mechanizmem z wysokim mostkiem.  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano właśnie, cóż się zadziało z tym tematem??

Dyskusja wykroczyła poza ramy tematu , ewentualnie można powiedzieć że nie była merytoryczna .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Jeszcze stop sekunda by się przydała,  jak w startach tych z mechanizmem z wysokim mostkiem.   :)

 

Hmmm... mnie ta produkcja nie przekonuje...Dwie wskazówki pokazujące bez sensu, dokładnie to samo i ta długaśna psująca czystą formę tego ładnego w oryginale zegarka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Hmmm... mnie ta produkcja nie przekonuje...Dwie wskazówki pokazujące bez sensu, dokładnie to samo i ta długaśna psująca czystą formę tego ładnego w oryginale zegarka. 

 

Bardzo ładne te kirowy Nightdream - gratuluję!

Sorki, ale nie wiem czemu mi się odpowiedziało na swój post - coś dziwnie te skrypty na stronie chodzą...albo znowu jest to początek agonii wydajnościowej forum...

Edytowane przez D@dik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne te kirowy Nightdream - gratuluję!

Sorki, ale nie wiem czemu mi się odpowiedziało na swój post - coś dziwnie te skrypty na stronie chodzą...albo znowu jest to początek agonii wydajnościowej forum...

Dzięki D@dik :) Pierwszy to przypadek drugi świadomy wybór ;) Takiego jak ten drugi jeszcze nie spotkałem…tylko pieruńsko ciężki do sfocenia :P


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza poczta .I moje pierwsze zakupy na forumowym bazarku. Podziękowania dla kolegów @wocio19 i @Zdzisiek zegarki dotarły szybko, profesjonalnie zapakowane i w stanie całkowicie zgodnym z opisem.Jeszcze raz dzięki , gorąco polecam zakupy u kolegów i jak to mówią amerykanie:"looking forward to make more business"

post-67292-0-40356400-1395932107_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś odebrany od majstra, świeżo po smarowanku, może mnie jutro obudzi  B)

 

 

post-60538-0-09512600-1395946304_thumb.jpg


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choruję na takiego, a może byś sprzedał? b. dobrze przepłacę?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.