Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna z najbardziej klasycznych propagandowych Rakiet.

 

post-60300-0-63372800-1396283019.jpg

post-60300-0-46446100-1396283021.jpg

post-60300-0-67823900-1396283023.jpg

 

Szczerze mówiąc, ładniejszy byłby chyba ten sekundnik w kolorze złotym ale sprzedający zarzekał się, że ma ten zegarek w tej konfiguracji od nowości więc chyba nie zmienię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak Cię dręczy, to chętnie przygarnę :)

Sorry, ale jednocześnie przywiązałem się do niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 W ten sposób zakończyłem budowę mikro subkolekcji składającej się z pięciu, podstawowo występujących Rakiet propagandowych w tej kopercie :)

 

post-60300-0-49623200-1396285389.jpg

post-60300-0-45469200-1396285391.jpg

post-60300-0-94876900-1396285387.jpg

 

Zasadniczo wszystkie były trudno dostępne ale najtrudniej upolowalna okazała się Rakieta z godłem RFSRR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olbrzymią zaletą kolekcjonowania zegarków radzieckich jest ich niesamowite wzornictwo tarcz. Układanie kolekcji od marek poprzez okolicznościowe a skończywszy na motywie przewodnim czy charakterystycznym kształcie.

Gratuluję pomysłu na kolekcje propagandową, co ciekawsze to i inne podzbiory można z nich układać :)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 W ten sposób zakończyłem budowę mikro subkolekcji składającej się z pięciu, podstawowo występujących Rakiet propagandowych w tej kopercie :)

 

attachicon.gif116r5932 Gregorian.JPG

attachicon.gif116r5934 Gregorian.JPG

attachicon.gif116r5929 Gregorian.JPG

 

Zasadniczo wszystkie były trudno dostępne ale najtrudniej upolowalna okazała się Rakieta z godłem RFSRR.

Łokurde... Nie jestem entuzjastą rusów okolicznościowych/propagandowych, ale to zrobiło na mnie wielkie wrażenie. Pięknie to razem wygląda. Gratulacje!

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasadas, Narfas - Dzięki. To miłe.

Niby tylko 5 szt. a prawie rok trwała kompletacja tej piątki w dobrych stanach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie jestem entuzjastą okolicznościowych, ale ta minikolekcja naprawdę robi duże wrażenie. W ogóle - niemal wszystkie Twoje zegarki są w pięknym stanie. Takie wynajdujesz, czy oddajesz je gdzieś do renowacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie jestem entuzjastą okolicznościowych, ale ta minikolekcja naprawdę robi duże wrażenie. W ogóle - niemal wszystkie Twoje zegarki są w pięknym stanie. Takie wynajdujesz, czy oddajesz je gdzieś do renowacji?

Wszystko po RENOWACJI :lol:  :lol:  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie jestem entuzjastą okolicznościowych, ale ta minikolekcja naprawdę robi duże wrażenie. W ogóle - niemal wszystkie Twoje zegarki są w pięknym stanie. Takie wynajdujesz, czy oddajesz je gdzieś do renowacji?

 

Zdecydowanie postawiłem na to aby kupować zegarki w dobrych stanach jednocześnie zachowując cierpliwość i racjonalny poziom cen - dlatego trwa to tak długo przy różnych mikro- czy subkolekcjach. Taką ładną "5" spokojnie można skolekcjonować w kwartał ale trzeba by było wtedy mocno przebijać i za każdą płacić np. po 140-150zł zamiast po 70 do 100zł.

 

A jak się jednocześnie buduje kilkanaście/kilkadziesiąt różnych mikrokolekcji to na całości (kilkaset sztuk) naprawdę można "przyoszczędzić" już znaczną sumę (którą można oczywiście wydać na następne zegarki :), co czynię..)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dotarł do mnie prawdziwy unikat.Okolicznościowy ZIM wyprodukowany z okazji zbliżających się Mistrzostw Świata FIFA 2014 w Rosji,Zegarek w ścisłe limitowanej edycji 001/001.Nie było łatwo go kupić ponieważ w aukcji walczyło kilku rosyjskich oligarchów.

post-67292-0-94555400-1396359184_thumb.jpg

post-67292-0-62137200-1396359196_thumb.jpg

post-67292-0-07965800-1396359207_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Gratuluję. Widać że w to rękodzieło włożył ktoś kawał dobrej roboty i serca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Вот и я тоже зделаю себя такие спортивиые часы

 

;-)

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna kolorystyka w połączeniu z oldschoolowymi wskazówkami. Czego chcieć więcej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dotarł do mnie prawdziwy unikat.Okolicznościowy ZIM wyprodukowany z okazji zbliżających się Mistrzostw Świata FIFA 2014 w Rosji,Zegarek w ścisłe limitowanej edycji 001/001.Nie było łatwo go kupić ponieważ w aukcji walczyło kilku rosyjskich oligarchów.

:wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dotarł do mnie prawdziwy unikat.Okolicznościowy ZIM wyprodukowany z okazji zbliżających się Mistrzostw Świata FIFA 2014 w Rosji,Zegarek w ścisłe limitowanej edycji 001/001.Nie było łatwo go kupić ponieważ w aukcji walczyło kilku rosyjskich oligarchów.

 

ochłoń :)

 

btw sub-sekundnik nie blokuje się o tę powycinaną tarczkę w środku ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poljot w stali oraz slava 26 jewels do wymiany tylko szkiełko.

Cały czas mam wrażenie, że te wskazówki nie pasują do tego poljota chociaż z tego co widziałem są od niego.

post-59104-0-44210500-1396376056_thumb.jpg

post-59104-0-28182300-1396376100_thumb.jpg

Edytowane przez llcoolm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję. Widać że w to rękodzieło włożył ktoś kawał dobrej roboty i serca.

 

 

Вот и я тоже зделаю себя такие спортивиые часы

 

;-)

 

 

Świetna kolorystyka w połączeniu z oldschoolowymi wskazówkami. Czego chcieć więcej!

 

 

:wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

 

 

ochłoń :)

 

btw sub-sekundnik nie blokuje się o tę powycinaną tarczkę w środku ? :)

post-67292-0-60901800-1396376323.jpg

post-67292-0-97149300-1396376343.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki oto złocony Poljot trafił dziś w moje ręce.

W latach chyba 70, mój wuj dostał go na komunię od swego ojca chrzestnego.

Był używany kilka, kilkanaście lat resztę czasu przelezal na półce w szafce.

Szkiełko należy przeczyscic, tarcza w świetnym stanie, koperta przetarta przy koronce.

Poljota polozylem na twardej półce w aucie i przewiozlem kilkanaście kilometrów po naszych dziurawych drogach co zadziałało jak poczta ; zaczął działać i już kilka godzin trzyma czas punktualnie.

post-68064-0-02235000-1396377263_thumb.jpg

post-68064-0-39763200-1396377302_thumb.jpg

post-68064-0-85640500-1396377331_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to dzisiaj kupione ,jeszcze nie całkiem ogarnięte :) wostokowi  olimpijskiemu brak minutowej i sekundowej ;) ale w ładnym stanie reszta to szkoda nie brać.Poliociki super! do przetarcia szkiełka ,porysowane głównie przez dziadowskie przechowywanie i potężne czajki,którym się trudno oprzeć przy zakupach :Dczajki%20i%20polioty.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rybak! Coś Ty tu znowu przytargał? :blink:

Prosto z kijowa haha za jakieś psie pieniadze ;)

Koperta z Almaza zapewne tarcza wostok serce wiadomo jakie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.