Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie nie tak bogato ja ku Rekiniastego (rakietkami byś się podzielił ! pazerny taki :> ) ale coś tam jest, w sumie coś pobiedki polubiłem - chociaż też z Petrodworca, ale te wskazówki.....

 

IMG_1153_zpsfc72566c.jpg

 

IMG_1152_zpsefec0dc8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze Jajo a ze staroci takie emeryty  B)

 

post-60538-0-58075500-1396724925_thumb.jpg

post-60538-0-67450700-1396724933_thumb.jpg

post-60538-0-65665600-1396724941_thumb.jpg


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby zwykły Poljot ale te kolorki!!!

 

attachicon.gif123p6171 - Kopia.JPG

attachicon.gif123p6169 - Kopia.JPG

attachicon.gif123p6178 - Kopia.JPG

 

I love this game!

 

Я люблю эту игру!

Gregorian, masz wyjątkową zdolność idealnego wręcz dobierania pasków do swoich zegarków. Uważam, że dobrze dobrany pasek - czy to pod względem kolorystyki, materiału lub faktury - to 50% sukcesu. Dobry pasek może nawet z niezbyt pięknego zegarka, wydobyć to coś...I podobnie w drugą stronę - nietrafione "ubranko" może oszpecic nawet najpiękniejszy czasomierz.... Wiem, wiem - przecież to oczywiste ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze Jajo a ze staroci takie emeryty  B)

Rossija to niestety składak... Nie wiem od czego ta koperta, może od Majaka.

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby zwykły Poljot ale te kolorki!!!

 

I love this game!

 

Я люблю эту игру!

Tarcza przepiękna. Niebieski dominujący i czerwone akcenty. Nie ma dużo takich w radzieckich zasobach, bo to nie rewolucyjne kolory :D. Bardzo ciekawie pokazany, z niebieskim paseczkiem i tłem które jeszcze bardziej podkreśla w kontraście ze stalową kopertą ciemnoniebieską tarczę. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dojechała 3 Wolna w tym tygodniu :)

 

Tak wiem wskazówki i koronka nie te :)

 

u2ageja6.jpg

Coś mi się wydaje, że tarcza jest nowej produkcji Chińskiej...

 

 

RP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że tarcza jest nowej produkcji Chińskiej...

 

 

RP

Ta wygląda chyba na spatynowaną. :huh:  Chińskie świecą się jak psu jajca ;)  Trzeba by się jej z bliska przyjrzeć. Tak to niczego bym nie przesądzał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Zgadzam się, to oryginalna tarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem: wydaje mi się. Tyle tych podrób teraz się pojawia, a zwłaszcza tego modelu tarczy, że jestem bardzo podejrzliwy. Me wątpliwości budzi połysk górnych krawędzi cyfr i napis "22 kamnia". Aby rozwiać wątpliwości czy możesz dać foto w świetle słonecznym (zacieniony parapet)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też ta tarcza nie przekonuje - szczególnie ten połysk napawa wątpliwościami. Dziwnie to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie martwi cały ten interes z podrabianymi, współczesnymi tarczami. Nawet nie dlatego, że ktoś może się oszukać, choć to oczywiście przykre, ale dlatego, że handlarze, którzy się tym parają, muszą skupować z rynku zegarki aby je "udoskonalić". Mam poczucie jakby znacznie zmniejszali nam szansę na kupienie danego modelu w oryginalnym stanie. To tylko moje odczucie czy np. Sputnika czy Signala bez ukraińskiej tarczy ze świeczką teraz szukać?
Ale żeby nie robić OT - taką symapatyczną Czajkę sobie kupiłam i jeszcze nie pokazywałam ^-^:

post-57308-0-89583100-1396767011_thumb.jpg

post-57308-0-31231200-1396767021_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie martwi cały ten interes z podrabianymi, współczesnymi tarczami. Nawet nie dlatego, że ktoś może się oszukać, choć to oczywiście przykre, ale dlatego, że handlarze, którzy się tym parają, muszą skupować z rynku zegarki aby je "udoskonalić". Mam poczucie jakby znacznie zmniejszali nam szansę na kupienie danego modelu w oryginalnym stanie. To tylko moje odczucie czy np. Sputnika czy Signala bez ukraińskiej tarczy ze świeczką teraz szukać?

Ale żeby nie robić OT - taką symapatyczną Czajkę sobie kupiłam i jeszcze nie pokazywałam ^-^:

 

Piękna Czajeczka. Mam kilka sztuk tej Czajki, ale nigdy jeszcze nie widziałem z wypukłym motywem. Gratulację.

 

yorki_man, magiczna ta giloszowana Rakieta, a w tym stanie to bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakieta super, a czajka też piękna, ładne wzory na tarczy; to jej werk pokazywalaś w dziale technicznym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, to ten. Po poradzie z palnikiem się poddałam i wyczyściłam go tylko z wierzchu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy wypad na giełdę :)

 

post-41034-0-42833200-1396775056_thumb.jpg

post-41034-0-26143000-1396775067_thumb.jpg

post-41034-0-99977700-1396775079_thumb.jpg


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hipek, piękny "strzał", ale Slava :wub: :wub: , komentować nie trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Udany wypad Hipek - gratuluję!

 

U mnie dostojnie myślę, choć bez egzotyki. Przypadkowo można powiedzieć wylicytowałem podczas delegacji całkiem fajną sławę w stanie prawie nienoszonym

 

slawa_rome_1.JPG

 

Postawiłem na to to jakieś grosze i się okazało, że nikt inny nie licytował... Wszyscy obserwowali znanego złotego budzika chyba ;-P

Sława z końca CCCP w ślicznej trzyczęściowej kopercie z płaskim szkłem z moją ulubiona rzymską tarczą. 

Zegarek okazały, bo 38mm z koronką i świetnie się nadający pod mankiet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo stylowo wyszła.

 

Po poradzie z palnikiem się poddałam i wyczyściłam go tylko z wierzchu :D

Zawsze do usług. Moim zadaniem jest służyć społeczeństwu :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@D@dik - porządny kawał zegarka :)

@bahuone, @D@dik - wstałem dziś rano  i stwierdziłem, że portfel wstąpił w "porę suszy" i miałem nie jechać na giełdę, a z drugiej strony "uzależnienie cotygodniowego bycia na giełdzie" wygrało ze zdrowym rozsądkiem - i tym razem się cieszę :)


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złocone heksagonalne, zdecydowania rzadziej są widywane niż chromowane. W sumie, budziki też w takim stanie to nie częsty widok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udany wypad Hipek - gratuluję!

 

U mnie dostojnie myślę, choć bez egzotyki. Przypadkowo można powiedzieć wylicytowałem podczas delegacji całkiem fajną sławę w stanie prawie nienoszonym

 

slawa_rome_1.JPG

 

Postawiłem na to to jakieś grosze i się okazało, że nikt inny nie licytował... Wszyscy obserwowali znanego złotego budzika chyba ;-P

Sława z końca CCCP w ślicznej trzyczęściowej kopercie z płaskim szkłem z moją ulubiona rzymską tarczą. 

Zegarek okazały, bo 38mm z koronką i świetnie się nadający pod mankiet.

Jakoś o niej zapomniałem a też mi się podobała :) Udany zakup, gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udany wypad Hipek - gratuluję!

 

U mnie dostojnie myślę, choć bez egzotyki. Przypadkowo można powiedzieć wylicytowałem podczas delegacji całkiem fajną sławę w stanie prawie nienoszonym

 

slawa_rome_1.JPG

 

Postawiłem na to to jakieś grosze i się okazało, że nikt inny nie licytował... Wszyscy obserwowali znanego złotego budzika chyba ;-P

Sława z końca CCCP w ślicznej trzyczęściowej kopercie z płaskim szkłem z moją ulubiona rzymską tarczą. 

Zegarek okazały, bo 38mm z koronką i świetnie się nadający pod mankiet.

 

radość sprawił mi Twoj wpis, bo i ja taką sławę posiadam, kupiłem swoja za grosze na alle jako jeden z pierwszych zegarków, jedyna różnica to mam wymienione szkło na wypukłe

 

pse1.jpg

 

i drugą, ta sama koperta, tylko złocona, i tu już płaskie szkło

 

r0ve.jpg

Edytowane przez pawlicki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście ładna, klasyczna. Gratulacje.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne zdjęcie D@dik. Wyciągnąłeś z zegarka wszystko co najlepsze :) Wygląda bardzo szlachetnie.

Edytowane przez Buczo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.