Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

no no no a dwunastka to tez fajna jest . brawo i gratulacje


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś skromniutko, taki tam prawie nos, podobno ogólnie lubiany  :D

 Rekiniasty Super okaz, poluje na taki i nie mogę trafić.... jakbyś się chciał pozbyć to daj znać ;)   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Rekiniasty Super okaz, poluje na taki i nie mogę trafić.... jakbyś się chciał pozbyć to daj znać ;)   

Nie dam, nie powiem gdzie dają, nic ze mnie nie wyciągniecie, zakopie w słoiku  :D  :P  :D

A tak na marginesie to wziąłem sobie do serca co Major pisał że jeszcze parę lat temu to za grosze było.

Najciekawsze prawie Nos'y jakie mi się trafią będę składował bo widzę że jest coraz trudniej i odkupienie w dobrej cenie i stanie zaczyna graniczyć z cÓdem  ;)

 

No chyba że mi odwali to sprzedam  :D


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że w tym Rekiniastego jest o wiele ciekawszy rzadszy niebieski ring.

Piękny jest  :)

yorki_man - uparłeś się żeby mnie zdołować?! Dwunastki też nie mam :(

Dobrze że jest w gorszym stanie bo bym sobie aortę przegryzł z zazdrości  :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznać się kto wylicytował ?


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem widziałem, ale szukam z dobrą tarczą, a na tej są jakieś plamki, wskazówka minutowa ma dziurę..... więc czekam dalej....... ciekawe czy się doczekam :D 

 

Nie dam, nie powiem gdzie dają, nic ze mnie nie wyciągniecie, zakopie w słoiku  :D  :P  :D

A tak na marginesie to wziąłem sobie do serca co Major pisał że jeszcze parę lat temu to za grosze było.

Najciekawsze prawie Nos'y jakie mi się trafią będę składował bo widzę że jest coraz trudniej i odkupienie w dobrej cenie i stanie zaczyna graniczyć z cÓdem  ;)

 

No chyba że mi odwali to sprzedam  :D

 

Ehhh mają ludzie szczęście.....  :D  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedziela niby palmowa a zegarkami obrodziło i to obrządku wschodniego! :o

 

GRUBO było dzisiaj. Gratulacje dla wszystkich! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś u mnie na nowym pasku zagościł;

 

Co do samego zegarka to fajny model jak to Kirowski, a stan ciężko dojrzeć. Nie ubliżając Ci, ale zdjęcia musisz sie "naumieć" robić wtedy od razu zegarek można zobaczyć w całej jego okazałości. Przy dobrym świetle widać każdą wadę i każdą zaletę, a dopiero wtedy można coś napisac na jego temat :)

 

P.S. Rybak1979GSL nie wiedziałem że Ty to rysiobrodacz :D Ciekawie.

Edit, Wszystko sprosotowane na PW.

Edytowane przez TabaQ

"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wostok w kopercie rakiety.

 

A ma Pan może wzór, jak powinna wyglądać oryginalna koperta do tej tarczy? Bo sama tarcza jest bardzo ładna, i jeśli znalazłbym oryginalną kopertę, to pewnie wykonałbym przeszczep (obecna koperta jest podniszczona).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma Pan może wzór, jak powinna wyglądać oryginalna koperta do tej tarczy? Bo sama tarcza jest bardzo ładna, i jeśli znalazłbym oryginalną kopertę, to pewnie wykonałbym przeszczep (obecna koperta jest podniszczona).

Muszę zainterweniować. Enkil się myli niestety ;) Ten Wostok właśnie jest w "swojej" kopercie.

Mam jednak wrażenie, że chyba z nóżkami jest coś nie tak. Zrób inne ujęcie choćby od tyłu i wrzuć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie taka sama koperta jak ta co robiliśmy z nią wymianę, tylko pierścień z cyframi był biały?

 

Link że zdjęciem

 

https://lh5.googleusercontent.com/-aWP1A6cNpLA/Uy8pBcmA-nI/AAAAAAAABPk/HRx0GwrKm3g/s400-k/DSC_0146.jpg

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza nie jest zła. Ja bym zostawił tak jak jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mielektryk - też się podpisuję pod opinią Bucza, tarcza jest ok, moim zdaniem już ktoś ją mył, napisy i indeksy są o wiele jaśniejsze. Teraz przy  najmniejszej ingerencji możesz się tylko pozbyć napisów, a będziesz później tego żałował :)


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mielektryk - też się podpisuję pod opinią Bucza, tarcza jest ok, moim zdaniem już ktoś ją mył, napisy i indeksy są o wiele jaśniejsze. Teraz przy  najmniejszej ingerencji możesz się tylko pozbyć napisów, a będziesz później tego żałował :)

Może macie rację. Też się obawiam, że za bardzo może się zmyć. A jakby wzkazówki wymienił ... tylko gdzie szukać takowych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie taka sama koperta jak ta co robiliśmy z nią wymianę, tylko pierścień z cyframi był biały?

 

Link że zdjęciem

 

https://lh5.googleusercontent.com/-aWP1A6cNpLA/Uy8pBcmA-nI/AAAAAAAABPk/HRx0GwrKm3g/s400-k/DSC_0146.jpg

Dokładnie taka :)

 

Mam nadzieję, że bardziej się postarałem. Nadgryziony zębem czasu, więc myślę o czyszczeniu tarczy.

 

http://pokazywarka.pl/znuw85/#zdjecie11151996

 

 

Tarcza nie jest zła. Ja bym zostawił tak jak jest :)

 

 

@mielektryk - też się podpisuję pod opinią Bucza, tarcza jest ok, moim zdaniem już ktoś ją mył, napisy i indeksy są o wiele jaśniejsze. Teraz przy  najmniejszej ingerencji możesz się tylko pozbyć napisów, a będziesz później tego żałował :)

I ja się podpisuję ;)

Nic więcej już nie zrobisz z tą tarczą! Jej stan jest więcej, niż zadowalający jak na Kirowa! Zmiany te  powstały w strukturze srebrnej powłoki, którą to tarcza jest powlekana. 

Prędzej uda Ci się odświeżyć wskazówki, ale to też nie jest takie proste.

Edytowane przez JaronC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że bardziej się postarałem. Nadgryziony zębem czasu, więc myślę o czyszczeniu tarczy.

 

http://pokazywarka.pl/znuw85/#zdjecie11151996

 

No i o to mi chodziło, teraz można bez problemu ocenić Twoją sztukę. Jest super, w pełni orginalny, nie ruszłąbym w nim nic, pasek również dobrze się komponuje :)


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Przepiękna tarcza :) gratuluję i zazdraszczam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.