Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

No pewnie, że ogólnie - dzisiejsze to by była przesada :D

Ale chodzi oczywiście o tzw. [1] nowe nabytki lub [2] nie pokazywane na forum ale powiedzmy, że z przestrzeni ostatnich góra 3 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, że ogólnie - dzisiejsze to by była przesada :D

Ale chodzi oczywiście o tzw. [1] nowe nabytki lub [2] nie pokazywane na forum ale powiedzmy, że z przestrzeni ostatnich góra 3 miesięcy.

No tak ,ale ja wszystkie dzisiejsze pokazałem na zbiorowej fotce :angry: Możemy zrobić na zegarki kupione w tym roku no matter pokazywane czy nie pokazywane..Dowolna liczba kategorii???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może Was pogodzę troszkę. kiedyś pytałem o te sekondy ile wersji ich wyszło . no i tak się złożyło że chyba już mam wszystkie . z dumą prezentuję więc. najtrudniejsza oczywiście czerwona . źle wydrukowana w katalogu poljota. ale udało się.

Robią wrażenie. Gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może Was pogodzę troszkę. kiedyś pytałem o te sekondy ile wersji ich wyszło . no i tak się złożyło że chyba już mam wszystkie . z dumą prezentuję więc. najtrudniejsza oczywiście czerwona . źle wydrukowana w katalogu poljota. ale udało się.

 

Piękny stan i piękne zegarki. Po tych 4 Sławach, które ostatnio pokazywałeś, kolejna świetna minikolekcja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ,ale ja wszystkie dzisiejsze pokazałem na zbiorowej fotce :angry: Możemy zrobić na zegarki kupione w tym roku no matter pokazywane czy nie pokazywane..Dowolna liczba kategorii???

Żeby nie robić zamieszania w wątku to przejdziemy na PW albo na nowy temat. Zastanowimy się do jutra.

Nowe nabytki to zwiększony poziom trudności i wyższa półka pojedynków - dlatego je wolę. Poza tym to gra pełna zaskoczeń, emocji i trudnych wyborów. Ważne jest żeby zrobić to szybko. Jak temat wyskoczył ad hoc to trzeba by się pojedynkować najdalej w pt. albo sb. W nd. niestety wyjeżdżam i pomimo dostępu do internetu to jednak nie będę miał pełnego komfortu uczestnictwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wostok Amfibia 1967 design 090916M

 

Prosto z Czystopola, długo oczekiwany i w końcu jest na nadgarstku :).  Kapitalna maszynka, duży lecz nie przytłacza, wrażenie solidności i trwałości, doskonale leży na nadgarstku na silikonowym pasku.

 

http://1drv.ms/1hmNOD1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny stan i piękne zegarki. Po tych 4 Sławach, które ostatnio pokazywałeś, kolejna świetna minikolekcja!

dzięki . jeśli chodzi o kolekcjonowanie zegarków wielu z kolegów zbiera praktycznie wszystko co wpada w ręce ale także mają swoje małe minikolekcje. kiedyś gdy grałem w różne gry czy karciane czy planszowe zbierałem do jednej gry wszystkie karty określonego typu. miałem dużą kolekcję ale po pewnym czasie przyszło opamiętanie ;). teraz nauczony tym doświadczeniem zbieram modele które mi się podobają szczególnie. jest mnóstwo zegarków które są ładne czy wartościowe i można by je mieć w kolekcji dla prestiżu czy ku zazdrości kolegów ale wolę zbierać to co mi pasuje a nawet jeśli mi coś wpada fajnego ale nie z mojej bajki to się tego pozbywam. dlatego też wyznaję zasadę że lepiej takie zegarki oddać nawet deczko taniej osobie która zbiera dany model i niech trafi w dobre ręce zbieracza niż ma iść na rękę przypadkowego nabywcy . przykład : pewnie nie raz mieliście sytuację na bazarku, targu czy giełdzie gdzie gość proponował wymianę zegarka z ręki na zegarek sprzedawcy.  jeśli chodzi o te slavy to już są nieaktualne bo rodzinka się powiększyła. jak dojadą pokarzę całość. aha apel do kolegów jak ktoś ma takie slavki na wymianę lub sprzedaż oczywiście proszę o kontakt .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż koniecznie. Szczerze mówiąc te Sławy też mnie urzekły i mam już jedną, a druga jest w drodze. Wiesz może ile wariantów jest tego modelu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż koniecznie. Szczerze mówiąc te Sławy też mnie urzekły i mam już jedną, a druga jest w drodze. Wiesz może ile wariantów jest tego modelu?

z mojej wiedzy to tak to wygląda: zielona w chromie, bordowa w złocie, srebrna w chromie, srebrna w złocie . czyli 4 . ale dodatkowo dochodzą te same modele z napisem w cyrylicy z tym że tylko w srebrnej tarczy. zielonej i bordowej w cyrylicy nigdy nie widziałem ale w katalogu były. jest też model w katalogu z czarną tarczą i jakimś znaczkiem czerwonym na godz 12. zupełnie inny niż reszta ale w takiej samej kopercie. nigdy się nie spotkałem z nią a zdj w katalogu jest bardzo niewyraźne. pozostaje jeszcze jedna kwestia. odkryłem że zegarki te mają nieco inne koperty .od góry są takie same ale od dołu wersja zielona i bordowa mają pełne koperty a reszta od spodu mają takie jakby dodatkowe wycięcie w kształcie koła chyba z powodu oszczędności. bez względu na rodzaj napisu .takie moje spostrzeżenia. miałem kilka tych modeli ale zawsze tak było. jak ktoś dysponuje innymi spostrzeżeniami proszę się podzielić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, dziś do mnie przyszła Heksagonalna Slava  :) Stan na prawdę dobry- szkoda, że wersja eksportowa a nie na radziecki rynek  :)

 

Ktoś się orientuje na kiedy datowana była ich produkcja? Jakiś katalog może ktoś ma pod ręką?

Koronka powinna być płaska czy wypukła?<:

 

Pozdrawiam

 

 

No, tym razem w odpowiednim temacie  <_< 

post-67169-0-47083300-1398448755_thumb.jpg

Edytowane przez kAdi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , wiem że zaraz Mnie zbesztacie że składak ... ale to w jaki sposób Mój nowy Majster tchnął życie w ten zegarek w oczekiwaniu na oryginalne serce tak Mnie cieszy że muszę sie pochwalić bo to prawie jak nowy zegarek ... no i może kandydować do Frankena roku :)

pn7aYZp.jpg?1

Tn2194E.jpg?1

Edytowane przez Roberti Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ktoś tam kleju napakował . szkoda bo ring  zniszczony jest


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klej powinien chyba zejść - ale serducho z rakietowego automatu, pewnie fajnie to chodzi i całkiem dokładnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Co prawda już po świętach :)

Zakupiony od kolegi z forum i pokazany juz chyba (no chba że ma dwa ;) )

Zegarek miał być prezentem ale dotarł dopiero dziś więc zostanie u mnie dłużej :)apuvu6ud.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , wiem że zaraz Mnie zbesztacie że składak ... ale to w jaki sposób Mój nowy Majster tchnął życie w ten zegarek w oczekiwaniu na oryginalne serce tak Mnie cieszy że muszę sie pochwalić bo to prawie jak nowy zegarek ... no i może kandydować do Frankena roku :)

 

To nie przyczepie się że franken, ale martwi mnie bardzo ten klej na obrzeżach szkła.


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 dotarł dopiero dziś

 

Nie żartuj !!! - jak to ten ode mnie to mnie lekko zszokowałeś terminem dostawy.... - szybciej bym Ci go pociągiem dowiózł.... Ponad tydzień z Wawy do Błonia polecony priorytet....

Tak na marginesie - mam dwa :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klej powinien chyba zejść - ale serducho z rakietowego automatu, pewnie fajnie to chodzi i całkiem dokładnie :)

Też mam taką nadzieję ale będę się bawił nim dopiero jak będę polerował kopertę i szkło i wtedy się wszystko okaże ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie przyczepie się że franken, ale martwi mnie bardzo ten klej na obrzeżach szkła.

Dlaczego ...?!?!!!  Przynajmniej nie żałował i jest solidnie :D :D :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Nie żartuj !!! - jak to ten ode mnie to mnie lekko zszokowałeś terminem dostawy.... - szybciej bym Ci go pociągiem dowiózł.... Ponad tydzień z Wawy do Błonia polecony priorytet....

Tak na marginesie - mam dwa :D:D

Tzn awizo dostałem 24.04 dziś dopiero odebrałem. Nic się ogólnie jie stało tak myślałem że będzie poślizg :)

Rozumiem że ja mam ten ładniejszy egzemplarz? ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na mechanizmach więcej, ponad to, jak działają i nie rozpoznałbym, że to składak, ale powiem Ci, że:

 

Piękny jest. I ma w sobie to coś, co urzeka.

 

Gratulacje :) Czekasz na oryginalne serducho, więc będziesz go restaurował. Trzymam kciuki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że ja mam ten ładniejszy egzemplarz? ;):D

 

Nie wiem czy Cię zmartwię ale oba dokładnie obejrzałem przed sprzedażą - były dokładnie takie same, generalnie gdyby były papiery to prawie nówki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Nie wiem czy Cię zmartwię ale oba dokładnie obejrzałem przed sprzedażą - były dokładnie takie same, generalnie gdyby były papiery to prawie nówki :)

Żadną odpowiedzią byś mnie nie zmartwił. Ja nie mam mu nic do zarzucenia jest w naprawdę świetnym stanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.