Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość D@dik

Najnowszy nabytek dzisiaj odebrany - zegarek znany i omawiany kilka dni temu - okazało sie że sprzedajacy mieszka blisko więc wszedłem w jego posiadanie - koperta złota to wiadomo , tarcza oryginalna jednak widać że ktoś już ją pucował i pozostały plamy a ja jeśli mam go nosić to zegarek musi być idealny więc tarcza jest do wymiany - takich tarcz jest sporo więc problemu nie będzie z podmianką problemem jest jej wygląd :wacko:  ona mi się po prostu nie podoba - najchętniej widziałbym tarcze zieloną lub bordową z dużymi indeksami godzinowymi tylko czy będzie pasowała do mechanizmu ??? Co myślicie ??? będzie to profanacja ??? ta tarcza i te indeksy są po prostu nieciekawe :(

 

Zgodzę się z Pawłem... ta tarcza z kapci nie wyrywa stylistycznie i nawet w złotej oprawie nie wygląda ten model dostojnie. Na bogato to by wyglądało jak w tym złoconym z kolekcji Wojciecha Kolasińskiego: 

 

Poljot%2004-2006%20031m.jpg

 

żródło zdjęcia: http://www.mechanicznezegarki.republika.pl/Poljot%20czerwony.html

 

Bardzo ładne te wostoczki Gregorianie i Mechaniku!

Edytowane przez D@dik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie !!! taka albo ta zielona - kolega MWATCH   ma mi coś załatwić - zobaczymy może coś dobiore bo ta jest beznadziejna nawet gdyby była idealna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza Rakietka, jeszcze ciepla. Zegarek juz po malym spa, jutro trafi na reke.

 

post-66877-0-97608300-1399503238_thumb.jpg


Cyk...cyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy ruski zegarek w moim życiu :D

08636198130704329882.jpg

Edytowane przez Miroslav

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :D


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny mam taki sam, miał iść na sprzedaż ale w zasadzie został ze mną, w sumie jesczez sie nim tutaj nie chwaliłem:

post-46829-0-07702000-1399573110_thumb.jpg


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza Rakietka, jeszcze ciepla. Zegarek juz po malym spa, jutro trafi na reke.

Po bliższym przyjrzeniu spodobała mi się ta rakieta, i z każdą chwilą bardziejmi się podoba, muszę takiej poszukać. Werk to 2609,? trójkątny mostek? 16 kamieni?

Gratuluję nabytku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey! Czy ktoś rozkręcił zabawę "Pokażmy swoje Pobiedy w takie pasy?"

Zabawa beze mnie? Nie ma mowy - wchodzę! :D

 

post-60300-0-82272900-1399574888.jpg

 

Mam jeszcze wersję niebiesko-czarną ale nie mam gotowego zdjęcia więc nie pokażę.

Edytowane przez Gregorian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że sporo osób ma ten zegarek . Tego się nie spodziewałem :D. Ma ktoś może jakieś dokładniejsze wiadomości na temat tego zegarka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey! Czy ktoś rozkręcił zabawę "Pokażmy swoje Pobiedy w takie pasy?"

Zabawa beze mnie? Nie ma mowy - wchodzę! :D

 

Mam jeszcze wersję niebiesko-czarną .

:) ... a jakich Ty nie masz... :D


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz, że wiele jeszcze do zrobienia :)

Jak niektórzy koledzy pokazują zbiory, jak choćby ostatnio @rproch przy gablocie, to widać, że droga przede mną daleka.

A ilu nie pokazuje co ma..

Lata pracy przed nami :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...warto mieć w życiu cel... niektórzy na tym forum, nawet twierdzą, że to co najpiękniejsze to szukanie i zdobywanie, posiadanie już tak nie cieszy ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po bliższym przyjrzeniu spodobała mi się ta rakieta, i z każdą chwilą bardziejmi się podoba, muszę takiej poszukać. Werk to 2609,? trójkątny mostek? 16 kamieni?

Gratuluję nabytku.

 

Tak werk to 2609 z tym że, z końcówką HA. Cos takiego: http://www.mechanicznezegarki.republika.pl/Werk%20Rakieta2609.HA.html

Edytowane przez jackie01

Cyk...cyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę swoje 2 słowa. Mi osobiście szukanie, rozbieranie, czyszczenie sprawia ogromna radość i juz nawet żona ma swoje ulubione zegarki, których za nic w świecie nie moge sie pozbyć haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak werk to 2609 z tym że, z końcówką HA. Cos takiego: http://www.mechanicznezegarki.republika.pl/Werk%20Rakieta2609.HA.html

Dzięki za info, będę wiedział częgo szukać; 2609 różni się od 2609HA rozstawem nóżek tarczy i szukał bym nie tego typu.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...warto mieć w życiu cel... niektórzy na tym forum, nawet twierdzą, że to co najpiękniejsze to szukanie i zdobywanie, posiadanie już tak nie cieszy ;).

Najważniejsze to gonić króliczka... ;) Ale to fakt, że kupno jednego zegarka, pociąga za sobą chęć posiadania kolejnego... I kółko się zamyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze to gonić króliczka... ;) Ale to fakt, że kupno jednego zegarka, pociąga za sobą chęć posiadania kolejnego... I kółko się zamyka

Potwierdzam, teraz pragnę jakiś zegarek komandirski, lecz narazie musi mi starczyć pobieda :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze to gonić króliczka... ;) Ale to fakt, że kupno jednego zegarka, pociąga za sobą chęć posiadania kolejnego... I kółko się zamyka

Potwierdzam, teraz pragnę jakiś zegarek komandirski, lecz narazie musi mi starczyć pobieda :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż można pokazać w taki dzień jak dzisiejszy? Dzień Zwycięstwa - największe święto państwowe d.ZSRR i obecnej Federacji Rosyjskiej i monumentalna defilada na Placu Czerwonym. Oczywiście można a właściwie należy zaprezentować wyłącznie zegarek wojskowy - a ze względu na rangę dnia powinien to być okaz wyjątkowy lub specjalny.

 

Tak więc ode mnie specjalny Komandirski w stanie bdb. W sensie kolekcjonerskim bardzo mnie cieszy ponieważ takiego modelu/wersji tarczy nie spotkałem dotychczas ani w publicznych kolekcjach ani w forumowym wątku o Komandirach.

 

post-60300-0-90742900-1399656368.jpg

post-60300-0-31571100-1399656367.jpg

post-60300-0-53238800-1399656365.jpg

 

Miałem straszny problem ze zrobieniem sensownych zdjęć temu zegarkowi. Chyba ze cztery razy podchodziłem do tematu. Kolor tarczy bardzo utrudniał przeniesienie na zdjęcia uroku jaki ten zegarek ma w rzeczywistości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje kolego Gregorian piękny !!!

 

Do mnie jeszce dojechała krwista Slava -:)

Piękny automat wydaje sie, ze pełen oryginał :)

 

 

myqejuba.jpg

Edytowane przez Rybak1979GSL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba artyleryjski ten Komandirski, a ponieważ artyleria nie była najliczniejszą formacją w wojskach b. ZSRR to i zegarków proporcjonalnie było mniej :). Egzemplarz w doskonałym stanie i ciekawej kolorystyce. 

Szczerze powiedziawszy, to myślałem, że wczoraj pokażesz defiladę wszystkich rodzajów wojsk :)  :D

Może nic straconego?    


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najliczniejsza nie była , ale miała ogromne znaczenie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.