Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

fotka do d...

NA MOJE OKO TO JAKAŚ MALEŃKA CZAJKA NA 1301

post-60883-0-34075100-1403037928_thumb.jpeg


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest więc i cd....piąty krab :) to co widać na tarczy to jakiś cień chyba od okna, bo tarcza jest miodzio :D

attachicon.gifDSC_0032.jak-zmniejszyc-fotke_pl-14.jpeg

 

Genialny!

Ostatnio też dłubię trochę w tym temacie..

 

A kwiaciasta też z wyższej półki.

 

U mnie listonosz też zapukał. Jeszcze przed spa - ale będzie co robić wieczorami. :rolleyes:

 

Uff..Aleś nazbierał tych grubasów..

Edytowane przez Gregorian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Po dlugich poszukiwaniach, wileu nieprzespanych nocach i dwoch tygodniach oczekiwania na przesylke z Niemiec, doczekalem sie! Przyszla moja rakieta :)

To moj pierwszy rusek a takze pierwszy zegarek tego rozmiaru.

Kolorystycznie pasuje do wiekszosci ubran, przyciaga wzrok ale nie kluje w oczy. Na rece lezy pewnie ( mm nadgarstek 17,5) i nie zdradza swego rozmiaru. Niestety przy podginaniu nadgarstka koroknka lubi sie wbic delikatnie w wierzch dloni. Pozatym zegarek nie nadaje sie do biegania czy jakichkolwiek gwaltowniejszych ruchow ( mocno wtedy czuc jego ciezar).

Pierwsze wrazenia super, ladnie lezy, wysoka jakosc wykonania ( choc ciut denerwuje lekki luz na bezelu), solidny pasek-jednym slowem kawal solidnej roboty w rozsadnej cenie;)

Aaaa i chyba najwieksza zaleta tego zegarka to podswietlenie trigalights. Robi nieziemskie wrazenie :)

Dolaczam kilka fotek (niestety nie mam drygu do fotografii)post-72098-0-93157800-1403049402_thumb.jpgpost-72098-0-28575100-1403049412_thumb.jpgpost-72098-0-77468700-1403049424_thumb.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak niestety koronki i nie wiem czy uda się ją przywrocić do życia.


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje kolego tyle, ze to nie Rakieta a Vostok i do tego chyba współczesny jak sadze.

koledze chodziło o nazwę modelu a nie nazwę marki


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i jeszcze taki za 20zł - trafił dziś na rękę :

 

post-60883-0-56941000-1403075925_thumb.jpeg


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nightdream zegarek i cena rewelacja. Strasznie lubię te Wostoki a NATO pasuje do nich zawsze, świetnie się prezentują nomen omen. USSR + NATO = WNM jak to się kiedyś pisało.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez RTK-WGM

Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje kolego tyle, ze to nie Rakieta a Vostok i do tego chyba współczesny jak sadze.

Ten model wostoka nazywa się rakieta - ma to napisane na dole tarczy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje kolego tyle, ze to nie Rakieta a Vostok i do tego chyba współczesny jak sadze.

 

Kolega świadomie zamówił współczesnego Vostoka i zdawał sobie z tego sprawę. Rocket to nazwa linii lub modelu.

:D:P:D

 

 

PS

OWL - Przy okazji gratuluję tego Vostoka - kawał zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie na Dolnym Śląsku można kupić takie zegarki za 20 zł :)? A może to jakaś tajemnica? Kupię hurtem. :-)

 

Tylko nie widzę czy tam jest Rossija czy cccp.

Edytowane przez Nucky Thompson

Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie na Dolnym Śląsku można kupić takie zegarki za 20 zł :)? A może to jakaś tajemnica? Kupię hurtem. :-)

 

Tylko nie widzę czy tam jest Rossija czy cccp.

Widzisz...takie zegarki przynoszą mi do domu :P Tym razem do wyboru mialem ze 60szt, ale wybrałem tylko kilka sztuk. owiem jeszcze tak: ten akurat był najdroższy :P Reszta była po 5zł! Te, których nie wziąłem - oddałem.


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierd.... !!! :) Szkoda, że mi 60 szt nikt nie przyniósł. :( A z jakiego miasta jesteś? Chociaż podaj jakieś pobliskie.

Edytowane przez Nucky Thompson

Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już po Tobie :). Jutro pół Polski (kolekcjonerów) zapuka do twoich drzwi i poproszą o dane dostawcy :D.  


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbys z czajka nie mial co zrobic to chetnie przygarne :) mam troche maneli do ruskich kwarcokow to i moze sie uda ja przywrocic do zycia

 

z fona wysylane :)


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.